Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w ikonę Tarot Online - iOS, a następnie w opcję Dodaj do ekranu początkowego.

Dostępna jest nowa wersja aplikacji Tarot Online. Aby dokonać aktualizacji kliknij tutaj lub odśwież tę stronę.

Nasz zespół

Poznaj naszych Tarocistów na Tarot Online

Tarot Online - Amanda

Amanda

Tarocistka

Od dziecka interesuję się tym co widzi nasza podświadomość. Astrologia, Tarot są w moim życiu od dawien dawna. W pomaganiu ludziom często te obydwa moje zainteresowania współgrają z moją intuicją i czuciem, która pozwala mi wejść w psychikę drugiego człowieka. Dzięki temu jestem w stanie zrozumieć i pomóc człowiekowi, który stoi na rozdrożu emocji. Będę radzić, słuchać i pomagać wam w waszych słabszych momentach posługując się kartami Tarota, a zobaczycie, że zadając konkretne pytania, dostaniecie od nich odpowiedź na wiele nurtujących was spraw.

Tarot Online - Ivo

Ivo

Interpretator

Od 2012 roku zajmuję się Tarotem, astrologią oraz szeroko rozumianą parapsychologią. W swojej praktyce korzystam bardzo mocno z potęgi podświadomości, która pomaga mi skutecznie przepowiadać przyszłość korzystając z kart Tarota, ale także z własnej intuicji. Odpowiem na każde Twoje pytanie, jednak najlepiej czuję się w prostych i konkretnych rozkładach Tarota.

Na stronie Tarot Online nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.