Od nowej wersji Tarot Online v2.0 minęło zaledwie kilka dni, a my już mamy dla Ciebie kolejne nowości. W tym poradniku dowiesz się m.in. jak wygodnie korzystać z aplikacji Tarot Online na smartfonach z systemem iOS oraz Android dzięki technologi PWA dostępnej dla naszych użytkowników.

Aktualizacja 09.09.2021r.
Od dnia 8 września 2021r. do pobrania jest oficjalna aplikacja Tarot Online ze sklepu Google Play dostępna pod tym linkiem.

Tarot Online v2.0

Nowa aplikacja Tarot Online oznaczona jako wersja 2.0 została udostępniona wszystkim naszym użytkownikom 15 kwietnia 2021r. To bardzo duży krok i jednocześnie nowy fundament, który pozwoli nam w bliskiej i dalszej przyszłości rozwijać aplikację Tarot Online i wzbogacać o nowe funkcje.

W ciągu tych zaledwie kilku dni wprowadziliśmy w aplikacji Tarot Online mnóstwo poprawek, które na pierwszy rzut oka mogą być dla Ciebie niewidoczne, jednak sprawiają, że korzystanie ze strony jest jeszcze lepsze.

Nowa wersja aplikacji Tarot Online wydana w dniu dzisiejszym wprowadza m.in. kilka ważnych nowości:
✅ Aplikację Tarot Online w technologi PWA (Progressive Web Applications)
✅ Przypomnienie hasła za pomocą linka aktywacyjnego wysyłanego na adres email
✅ Możliwość zamówienia interpretacji Tarota za pomocą linka w mejlu dla odblokowanej karty

A także wiele innych poprawek. Mamy więc nadzieję, że docenisz naszą pracę i nie tylko staniesz się aktywnym klubowiczem na Tarot Online, ale też skorzystasz z konta premium oraz indywidualnych interpretacji, które pomogą Ci w uzyskaniu odpowiedzi na swoje pytania, a nam na jeszcze bardziej dynamiczny rozwój aplikacji ☺️

Teraz skupmy się na aplikacji Tarot Online, którą możesz dodać teraz na swoim smartfonie do ekranu głównego 📲

Aplikacja Tarot Online

Aplikacja Tarot Online została przygotowana w technologii PWA, a skrót ten pochodzi od nazwy Progressive Web Applications. Nie jest to natywna aplikacja dostępna za pomocą sklepu Google Play, czy też App Store, jednak po jej uruchomieniu działać będzie ona tak samo dobrze.

Technologia PWA umożliwi Ci korzystanie z naszej aplikacji Tarot Online dostępnej na stronie internetowej poprzez dodanie jej do ekranu głównego smartfona w systemie Android i iOS. Dzięki temu możesz szybko i łatwo uzyskać dostęp do wróżb online, a samo korzystanie z aplikacji Tarot Online wykonanej w technologii PWA będzie do złudzenia przypominać korzystanie z tych pobieranych z mobilnych sklepów Google i Apple.

Aplikacja Tarot Online jest dostępna oczywiście za darmo, a jedynym wymogiem do jej poprawnego działania jest oczywiście dostęp do internetu 🌎

W przypadku, gdy będziesz offline nadal działać będą pewne funkcje aplikacji Tarot Online, jednak niemożliwe stanie się zadawanie pytania i wybór karty.

Ok. To to tyle jeżeli chodzi o aspekty techniczne. Teraz przejdźmy do krótkiego poradnika, w którym dowiesz się jak włączyć aplikację Tarot Online na swoim smartfonie ☺️

Tarot Online na Android krok po kroku

W przypadku urządzeń mobilnych z systemem Android dodawanie aplikacji Tarot Online jest bardzo proste. Pierwsze co musisz zrobić to uruchomić stronę Tarot Online na smartfonie, aby zobaczyć komunikat jak poniżej.

Pamiętaj jednak, że:

Aby aplikacja PWA była dostępna musisz korzystać z najnowszej wersji przeglądarki Safari, Firefox, Chrome, Opera lub Edge.

Jeżeli tak jest, a Ty nie widzisz komunikatu Dodaj aplikację Tarot Online do ekranu głównego to musisz wyczyścić dane strony takie jak cache i cookies, a następnie ją odświeżyć.

Po kliknięciu w komunikat zobaczysz możliwość dodania jej do ekranu głównego smartfona:

Zatwierdź klikając w przycisk Dodaj. Po krótkiej chwili aplikacja Tarot Online zostanie zainstalowana na ekranie głównym i pojawi się jako skrót.

Kliknij teraz w ikonę, aby uruchomić aplikację Tarot Online na swoim telefonie.

Od teraz możesz w pełni korzystać z aplikacji Tarot Online na swoim smartfonie z systemem Android ☺️

Teraz przejdźmy do uruchomienia aplikacji Tarot Online na systemie iOS.

Tarot Online na iOS krok po kroku

Na iPhone proces ten jest szybszy, jednak ze względu na różnice technologiczne przebiega trochę inaczej. Pierwszym krokiem, który musisz zrobić to uruchomić stronę Tarot Online na urządzeniu mobilnych i tak samo jak w przypadku systemu Android wyczyścić dane tej strony w przeglądarce.

Gdy to zrobisz kliknij na dole na pasku narzędzi w ikonę udostępniania, za którą kryje się więcej opcji w Safari na iPhone. Gdy to zrobisz zobaczysz taki widok:

Teraz musisz kliknąć w pozycję Do ekranu początk., która doda aplikację Tarot Online jako skrót na pulpicie.

W tym miejscu należy kliknąć Dalej.

Twoja aplikacja Tarot Online została dodana do ekranu głównego na iOS. Wystarczy teraz, że klikniesz w nią i gotowe.

Możesz korzystać z aplikacji Tarot Online na swoim iPhone.

Funkcjonalność aplikacji PWA to stosunkowa nowość nie tylko na stronie Tarot Online, lecz także w branży IT, dlatego jeżeli w trakcie korzystania z niej znajdziesz błąd lub doświadczysz problemu w działaniu koniecznie zgłoś nam to za pomocą strony kontaktowej.

Dołącz do klubu Tarot Online już teraz

Mamy nadzieję, że podoba Ci się zarówno nasza aplikacja jak i kierunek rozwoju, który realizujemy. Jeżeli nie jesteś jeszcze członkiem naszego klubu to koniecznie do niego dołącz, a jeżeli już korzystasz z aplikacji Tarot Online za darmo to wypróbuj funkcje dostępne w wersji premium.

Daj nam także znać w komentarzach jakie funkcje Twoim zdaniem powinny pojawić się na Tarot Online w najbliższym czasie.

Do usłyszenia niebawem ☺️

Data publikacji: 22.04.2021
Data aktualizacji: 3 tygodnie temu