Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w ikonę Tarot Online - iOS, a następnie w opcję Dodaj do ekranu początkowego.

Dostępna jest nowa wersja aplikacji Tarot Online. Aby dokonać aktualizacji kliknij tutaj lub odśwież tę stronę.

Znaczenie kart Tarota

Poznaj znaczenie kart Tarota

Znaczenie kart Tarota

Na znaczenie kart Tarota składa się bardzo wiele aspektów. Znaczenie kart Tarota jest zależne m.in. od stosowanej talii kart, a także ich wagi oraz symbolicznego znaczenia w Tarocie. I tak, znaczenie kart Tarota Wielkich Arkanów powinno być inaczej interpretowane niż znaczenie kart Tarota Małych Arkanów. Chcąc poznać znaczenie kart Tarota w odpowiedzi na swoje pytanie należy kierować się jednak nie tylko ich książkowym opisem, lecz także intuicją, która podpowiada co dana karta oznacza dla Ciebie.

Karty Tarota to łącznie 78 kart, które dzielą się na Wielkie Arkana oraz Małe Arkana. Małe Arkana zawierają w sobie 56 kart Tarota w kolorach Buław, Monet, Pucharów i Mieczy podczas, gdy Wielkie Arkana 22 karty Tarota. Pozwala to łatwiej zrozumieć znaczenie kart Tarota. Aby poznać znaczenie Kart Tarota przejdź do Wielkich lub Małych Arkan, a następnie wybierz odpowiednią kartę lub kolor kart Tarota. Znajdziesz tam szczegółowy opis każdej z kart, co pomoże Ci w ich interpretacji.

Karty Tarota Online

Na stronie Tarot Online nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.