Tarot Online » Znaczenie kart Tarota

ZNACZENIE KART TAROTA

Sekcja w budowie. Systematycznie uzupełniamy treści kart Tarota o dodatkowe informacje.

Wielkie Arkana

Znaczenie kart Tarota - Głupiec

Małe Arkana

Znaczenie kart Tarota - As Buław

CO OZNACZAJĄ KARTY TAROTA

Na znaczenie kart Tarota składa się bardzo wiele aspektów. Znaczenie kart Tarota jest zależne m.in. od stosowanej talii kart, a także ich wagi oraz symbolicznego znaczenia w Tarocie. I tak, znaczenie kart Tarota Wielkich Arkanów powinno być inaczej interpretowane niż znaczenie kart Tarota Małych Arkanów. Chcąc poznać znaczenie kart Tarota w odpowiedzi na swoje pytanie należy kierować się jednak nie tylko ich książkowym opisem, lecz także intuicją, która podpowiada co dana karta oznacza dla Ciebie.

ZNACZENIE KART TAROTA - WIELKIE I MAŁE ARKANA

Karty Tarota to łącznie 78 kart, które dzielą się na Wielkie Arkana oraz Małe Arkana. Małe Arkana zawierają w sobie 56 kart Tarota w kolorach Buław, Monet, Pucharów i Mieczy podczas, gdy Wielkie Arkana 22 karty Tarota. Pozwala to łatwiej zrozumieć znaczenie kart Tarota. Aby poznać znaczenie Kart Tarota przejdź do Wielkich lub Małych Arkan, a następnie wybierz odpowiednią kartę lub kolor kart Tarota.

Strona Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Zaakceptuj to, aby móc korzystać z Tarota Online. Akceptuję Polityka Prywatności