Postaw
Tarota
Postaw Tarota Online
Tarot Online » Rozkłady Tarota

Rozkłady Tarota

Najlepsze rozkłady kart Tarota

kliknij i rozwiń opis

ROZKŁADY TAROTA ONLINE

W tym dziale znajdziesz wszystkie najskuteczniejsze oraz najbardziej przydatne rozkłady Tarota. Po kliknięciu w dowolny rozkład możesz przeczytać o nim więcej informacji oraz zobaczyć w jaki sposób korzystając z kart Tarota postawić dowolny rozkład. Większość z rozkładów Tarota jest możliwych do zastosowania także na naszej stronie Tarot Online stawiając więcej niż jedną kartę Tarota na to samo pytanie z przypisaną jej kolejnością.

CO TO JEST ROZKŁAD TAROTA

Rozkłady Tarota to predefiniowane ułożenia kart Tarota dla wróżb o różnej tematyce. Rozkłady Tarota mają przede wszystkim na celu ułatwić początkującej osobie zrozumienie znaczenie kart Tarota poprzez ich interpretację zgodnie z opisem rozkładu. Każda karta w rozkładzie Tarota ma swoje miejsce oraz kolejność wyciągania, a wraz do rozkładu Tarota przyporządkowany jest opis jej pozycji. Interpretując rozkład Tarota możesz więc łatwo uzyskać odpowiedź na swoje pytanie. Znacznie ułatwia to tematyczne powiązanie rozkładu Tarota wraz z charakterem pytania.

ROZKŁAD NA 3 KARTY

ROZKŁAD NA MIŁOŚĆ

ROZKŁAD PARTNERSKI

ROZKŁAD NA ZWIĄZEK

ROZKŁAD OGÓLNY

ROZKŁAD NA PRACĘ

Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności oraz regulamin kliknij w przycisk. AKCEPTUJĘ