W tym poradniku dowiesz się jak zadawać pytanie kartom Tarota. Wydaje Ci się to proste i niepotrzebne? To tym bardziej przeczytaj ten artykuł do końca, ponieważ formułowanie pytań do Tarota Online ma wpływ na skuteczność wróżby! Zaczynamy.

Korzystając z naszego Tarota Online, czy to w wersji darmowej, czy też płatnej interesuje Cię jedna tylko rzecz: odpowiedź, która będzie dla Ciebie jasna i klarowna. Choć nasz Tarot Online sprawdza się w 100% przypadków to jednak wiele zależy od tego jak zadasz pytanie kartom Tarota. Dotyczy to także tradycyjnego wróżenia z kart Tarota.

Jeżeli w swoim życiu kiedykolwiek dane było Ci spotkać PRAWDZIWĄ wróżkę to na pewno wiesz, że:

Pytanie musi być jasno sprecyzowane, powinno dotyczyć tylko jednej konkretnej sprawy oraz nie może zawierać porównania, czy też zestawiania ze sobą dwóch wyborów.

Niezależnie od tego jakie masz doświadczenie z kartami Tarota warto zapoznać się z najważniejszymi zasadami, którymi należy kierować się zadając pytanie kartom Tarota. Dzięki temu łatwiej odczytasz znaczenie kart Tarota oraz zrozumiesz odpowiedź na swoje pytanie.

Przeczytaj koniecznie także ten poradnik: Karty Tarota – jak wróżyć.

O co pytać karty Tarota?

Zacznijmy więc od podstaw, czyli o co możesz spytać karty Tarota. Nie na w tym miejscu ograniczeń co do tematu, czy też kwestii, o które możesz pytać Tarota, jednak warto pamiętać, aby nie zadawać pytań, które naruszają czyjąś intymność lub też mogą szkodzić innym osobom.

Karty Tarota zawsze odpowiedzą Ci na każde pytanie, jednak nie wszystkie pytania będą tak samo łatwe do interpretacji, tym bardziej samodzielnie. Nie pytaj więc kart Tarota o wyniki lotto, dokładną datę i godzinę wybranego wydarzenia, czy też inne rzeczy, które mają na celu tak naprawdę sprawdzenie Tarota.

Przechodząc więc do tej kwestii nie zadawaj wiele razy tych samych (lub podobnych!) pytań oraz nie pytaj Tarota o swoją śmierć lub inne osoby. Uważaj także na pytania do Tarota, które poruszają bardzo emocjonalne kwestie np. takie jak zdrowie, albowiem wtedy własna interpretacja może bardzo różnić się od prawdy.

Tarot Online (jak i tradycyjny) doskonale sprawdzi się w przypadku sytuacji, w których zastanawiasz się nad podjęciem pewnej decyzji i chcesz poznać jej konsekwencje. Karty Tarota pomagają także rozwiązywać bieżące problemy poprzez uzyskane wskazówki oraz ułatwiają pracę nad sobą samym.

Nigdy nie traktuj kart Tarota jako wyroczni, a raczej jako anioła stróża, który służy Ci dobrą radą, gdy tego potrzebujesz.

Wszystkie decyzje zawsze podejmuj samodzielnie, a pytania do kart Tarota niech służą jedynie łatwiejszemu podjęciu decyzji.

W jaki sposób zadawać pytanie kartom Tarota?

W życiu od tego co mówimy istotniejsze jest to w jaki sposób to powiemy. To samo dotyczy pytań, zwłaszcza do Tarota Online.

Weźmy więc prosty przykład:

Janek od dłuższego czasu ma problemy w związku. Aktualnie pokłócił się ze swoją dziewczyną (Kamilą) i nie wie, czy związek ten dłużej przetrwa.

Pytań, które nasz przykładowy Janek może zadać jest bardzo wiele i najczęściej będą one wyglądać tak:

  1. Czy Kamila mnie dalej kocha? – Jeżeli pytasz o stan emocjonalny swojej drugiej połówki to wiedz, że kobieta zmienną jest, a od miłości do nienawiści to tylko jeden krok.
  2. Czy moja dziewczyna odezwie się do mnie dzisiaj? – A jeżeli nie odezwie się dzisiaj tylko jutro? Albo po północy?
  3. Czy nasz związek zakończy się w tym roku? – Może na chwilę się rozstaniecie i wrócicie do siebie? A być może oboje poznacie kogoś dla siebie lepszego? Naprawdę chcesz to wiedzieć?
  4. Czy Kamila myśli o mnie? – Może myśli ogólnie, lecz nie w tym momencie, bo jest zajęta gotowaniem obiadu ☺️
  5. Czy będziemy razem z Kamilą, czy się rozstaniemy? Na które pytanie ma odpowiedzieć Ci Tarot? Jak tego się dowiesz?

Jakie więc Janek mógł zadać pytanie kartom Tarota?

  1. Co mogę zrobić, aby poprawić nas związek? – Tego przecież oczekujesz, prawda?
  2. Z czego wynikają moje problemy w związku z Kamilą? – Znajdź przyczynę i rozwiąż swój problem.
  3. Co czuje do mnie Kamila w obecnej sytuacji? – Możesz poznać jej emocjonalny stan i łatwiej do niej dotrzeć.
  4. Co będzie najlepszą decyzją dla mnie w obecnej sytuacji? – Potraktuj to jako dobrą radę, która może pomóc.
  5. Co mogę zrobić, abyśmy znów byli razem? – Skoro Ci zależy to działaj i walcz o swoje cele.

To, że nie należy kartom Tarota zadawać pytanie odnośnie dat nie oznacza, że nie uzyskasz odpowiedzi na takie pytanie. O datach i liczbach w Tarocie napiszę w osobnym wpisie. Oczywiście, że możliwe jest przewidzenie nawet dokładnego dnia tygodnia z kartami Tarota, jednak jest to bardzo trudne, dlatego odradza się tego osobom początkującym z Tarotem.

Pytanie do Tarota powinno być konkretne, jednak na tyle otwarte, aby symbolika kart Tarota mogła swobodnie dać Ci na nie odpowiedź. Zadając pytanie kartom Tarota warto także skupić się na danej sprawie i osobie, której dotyczy. Najlepiej kiedy będziesz to Ty ☺️

Jak pytać karty Tarota?

Na sam koniec krótki poradnik jak pytać karty Tarota Online, ponieważ niektóre osoby mają z tym problem.

Pierwsze co musisz zrobić to przejść na stronę główną aplikacji Tarot Online. Gdy już to zrobisz, zobaczysz miejsce, w którym możesz wpisać swoje pytanie do kart Tarota:

Jak zadawać pytanie kartom Tarota - Tarot Online

W tym momencie zanim zaczniesz cokolwiek wpisywać dokładnie przemyśl to o co chcesz zapytać Tarota i ułóż swoje pytanie w głowie. Gdy będzie ono już gotowe, wpisz je w polu (wymagane jest minimum 10 znaków!).

Jeżeli na końcu swoje pytania dodasz znak zapytania, nie będzie koniecznie kliknięcie w przycisk odblokowania wyboru kart Tarota:

Jak zadawać pytanie kartom Tarota - Tarot Online

Teraz pozostaje już tylko wybór dowolnej karty Tarota i sprawdzenie jej znaczenia!

Powodzenia ✋ i pamiętaj, w razie potrzeby jestem tutaj żeby Ci pomóc! ☺️

Data publikacji: 06.10.2020
Data aktualizacji: 1 rok temu