W tym poradniku dowiesz się, czy Tarot się sprawdza oraz czy wróżby online z Tarota na prawdę działają. Odpowiem Ci także na pytanie jak wróżyć z karta Tarota Online, aby przepowiednie były jak najbardziej skuteczne.

Tarot u wróżki, a może Tarot Online?

W dobie pandemii wiele branż bardzo dynamicznie zmigrowało w stronę dostępności usług oraz produktów online. Dotyczy to także branży ezoterycznej, która co raz częściej wykorzystuje do kontaktów z klientami kanały elektroniczne. Dziś nikogo nie dziwi już konsultacja z wróżką online, czy też stawianie horoskopów bez widzenia się z astrologiem.

O ile jednak w przypadku astrologii do czynienia mamy przede wszystkim z datą urodzenia, która to na podstawie matematycznych i astronomicznych wyliczeń dyktuje horoskop urodzeniowy oraz tranzyty przepowiadające przyszłość, o tyle więcej wątpliwości budzi Tarot Online.

Dlatego też artykuł ten podzielę na dwie części. W pierwszej z nich omówię to, czy Tarot się sprawdza oraz dlaczego za pomocą prostych kart możemy przepowiedzieć przyszłość. W drugiej części skupię się natomiast na samym Tarocie Online, którego rozwijamy na naszej stronie od 2018 roku.

Skuteczność naszego Tarota Online możesz sprawdzić całkowicie za darmo już teraz w naszej aplikacji Tarot Online.

Czy Tarot się sprawdza?

O tym jak działa Tarot możesz przeczytać w poprzednim wpisie na naszym blogu: Czy Tarot jest niebezpieczny? Czy to zło lub grzech? Odsyłam Cię do niego bardzo mocno, ponieważ obalam w nim najczęstsze mity dotyczące Tarota oraz sposobu w jaki on działa. A uwierz mi, ma to związek bardzo mocno z tym co zaraz tutaj napiszę ☺️

Tak – Tarot sprawdza się, ponieważ losowane karty są odpowiedzą Twojej podświadomości na zadane im pytanie. Błędna może być natomiast interpretacja samej karty, a także sposób jej omówienia przez osobę, która Ci wróży. Każdy z nas jest tylko człowiekiem, może mieć gorszy dzień lub np. źle zrozumieć pytanie, na które chcesz poznać odpowiedź. Pominę tutaj oczywiście sytuacje, w których do czynienia mamy z oszustami podszywającymi się jedynie za osoby znające się na Tarocie.

Niestety, w każdej branży znajdują się czarne owce, które negatywnie rzutują na opinię osób, które sumiennie i z oddaniem wykonują swoją misję jaką jest niesienie pomocy innym osobom. Niezależnie od tego jakie jest Twoje zdanie na temat Tarota doceń czas, uwagę oraz chęci, które oferuje Ci wróżąca osoba. Gdy dodamy do tego talent i dar, który przyświeca niektórym z nim to cenniejsze niż wizyta u psychologa oraz najlepszego przyjaciela.

Tarot w momencie, w którym zadajesz mu pytanie przedstawia Ci jedynie aktualnie obraną drogę oraz możliwość jej dalszego przebiegu. Wszystko to co wydarzy dalej zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, dlatego nie pozwól sobie nigdy wmówić, że jest inaczej i nie podważaj jego skuteczności, gdy uda Ci się zmienić bieg losu.

Tarot to nie wyrocznia, lecz narzędzie, z którego możesz korzystać do pracy ze swoją intuicją. Tarot jest jak maszyna na siłowni do trenowania konkretnej partii mięśni, którą w tym przypadku jest podświadomość. Im częściej ją trenujesz tym silniejsza oraz sprawniejsza się staje.

Nie wierzysz? Wylosuj codziennie z rana jedna kartę Tarota sprawdzając jaki on będzie dla Ciebie.
Tarot zawsze sprawdzi się jednak w przypadku pytań o przeszłość oraz teraźniejszość pokazując Ci poprzez symbolikę kart różne wydarzenia, emocje, myśli, miejsca, rzeczy etc. Ważne jest jednak w jaki sposób zadasz pytanie kartom Tarota. Jeżeli chcesz, aby Twój Tarot się sprawdził to musisz przeczytać ten poradnik: Jak wróżyć z kart Tarota krok po kroku.

Dowiesz się z niego jak wróżyć kart Tarota klasycznego oraz Tarota Online oraz jak poprawnie zadawać pytanie kartom.

Czy Tarot mówi prawdę oraz działa?

Tarot działa jak każdy inny mechanizm, który pozwala na „zabawę” z Twoją podświadomością w kotka i myszkę. Wykorzystując karty Tarota możesz odczytać informacje za pomocą symboli i archetypów zawartych na obrazach. Nie wiemy, jednak kiedy Tarot mówi prawdę, ponieważ zawsze do czynienia mamy z subiektywnym jej odbiorem, który to może zagłuszyć prawdziwy przekaz kart Tarota.

Kolejną problematyczną kwestią w Tarocie, która bardzo często staje się argumentem w rękach osób, które nie wierzą w sprawdzalność Tarota jest czas. Dobra wróżka lub wróżbita są w stanie bardzo dokładnie poczuć oraz określić czas w Tarocie, jednak jest to trudne zadanie. Niejednokrotnie potrafiłem wskazać wiele miesięcy wcześniej dokładny dzień, w którym spełni się przepowiednia Tarota.

Jak miałoby się to jednak do naszej wolnej woli jeżeli każda przepowiednia byłaby określona co do dnia i godziny? Nawet jeżeli pewne zdarzenia są nam zapisane i muszą się wydarzyć to może nastąpić to w różnym czasie i okolicznościach, które będą do tego odpowiednie.

Tak, Tarot mówi prawdę oraz działa, jednak nie proś mnie o to, żeby przepowiedzieć Ci szóstkę w lotka, aby Ci to udowodnić ☺️ A co z Tarotem Online?

Czy Tarot Online się sprawdza?

Tarot Online się sprawdza, ponieważ opiera się on dokładnie o te same zasady, co klasyczny Tarot stawiany przez wróżkę lub wróżbitę. Oczywiście mówię o Tarocie Online, którego znajdziesz na naszej stronie ☺️ stworzony jest on w oparciu o unikalny algorytm, który w 100% odpowiada normalnej sytuacji, w której tasujesz oraz losujesz jedną z kart Tarota.

Aby jednak Tarot Online się sprawdził oraz zadziałał musisz stosować się do tych samych wytycznych co w przypadku wróżby z fizycznej talii Tarota. Pamiętaj, aby wróżąc zawsze dobrze sformułować swoje pytanie oraz wybrać własna kartę w oparciu o intuicję tzw. pierwszy odruch. Nie sprawdzaj Tarota zadając mu kilka razy to samo pytanie, a gdy nie wiesz jak zinterpretować swoją wróżbę online napisz w komentarzu swoje pytanie.

Nasz Tarot Online to Tarot, który się sprawdza i działa bez wychodzenia z domu na każdym urządzeniu! Sprawdź już teraz jego skuteczność.

Data publikacji: 07.09.2020
Data aktualizacji: 03.04.2024