Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w ikonę Tarot Online - iOS, a następnie w opcję Dodaj do ekranu początkowego.

Dostępna jest nowa wersja aplikacji Tarot Online. Aby dokonać aktualizacji kliknij tutaj lub odśwież tę stronę.

FAQ

Pytania i odpowiedzi o aplikacji Tarot Online

Czy Tarot Online jest darmowy?

Tak! Nasz Tarot Online jest, był i zawsze już pozostanie darmowy. Oznacza to, że możesz korzystać z części funkcji w naszej aplikacji Tarot Online bez żadnych opłat. Aby jednak było to możliwe musisz zarejestrować się na naszej stronie, a następnie aktywować swoje konto Klubowicza za pomocą kodu aktywacyjnego, który otrzymasz na skrzynkę email podaną przy rejestracji. Mamy nadzieję, że gdy wypróbujesz i przekonasz się jak bardzo skuteczny jest nasz darmowy Tarot Online to skorzystasz z płatnej wersji premium aplikacji, która ma dla Ciebie wiele ciekawych i przydatnych funkcji.

Czy Tarot Online jest skuteczny i działa?

Nasz Tarot Online jest w 100% skuteczny oraz działa o czym możesz przekonać zadając pytanie na stronie głównej. W tym celu kliknij w link do aplikacji Tarot Online, a następnie wpisz swoje pytanie, wybierz rozkład i wylosuj karty. Nasz Tarot Online to jedyne tak skuteczne na całym świecie narzędzie, które działa na każdym urządzeniu posiadającym dostęp do internetu oraz jedną z nowoczesnych przeglądarek internetowych. Dodatkowo jesteśmy legalnie zarejestrowaną polską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością Total Enterprise, dzięki czemu masz gwarancję, że Twoje dane i pieniądze są całkowicie bezpieczne.

Jak założyć konto w aplikacji Tarot Online?

To bardzo proste: wystarczy, że klikniesz w przycisk dołączenia do klubu widocznym w prawym górnym rogu ekranu komputera lub też po rozwinięciu menu z lewej strony ekranu urządzenia mobilnego. Rejestrację możesz dokonać także w trakcie pierwszego odkrywania karty Tarota wybierając przycisk umożliwiający dołączenie do klubu na tym etapie. Rejestrując się w naszej aplikacji Tarot Online stajesz się pełnoprawnym członkiem naszego klubu zyskując tym samym wiele korzyści, o których więcej przeczytasz w zakładce Cennik.

Dlaczego muszę zweryfikować swój adres email?

Weryfikacja Twojego adresu email to funkcja, która pozwala Ci upewnić się, że został on wprowadzony przez Ciebie prawidłowo w trakcie procesu rejestracji. Dzięki temu będziesz otrzymywać od nas istotne wiadomości na temat funkcjonowania aplikacji oraz Twojej aktywności na koncie Tarot Online. Nasz system wysyłki poczty od razu po rejestracji konta Klubowicza wyśle Ci wiadomość z kodem aktywacyjnym, który musisz skopiować i wkleić w odpowiednim oknie. Taka wiadomość nigdy nie trafi u Ciebie do spamu, jednak może pojawić się w innym folderze lub zakładce w zależności od klienta pocztowego. Jeżeli Twój kod aktywacyjny z jakiegoś powodu nie przyszedł to przejdź do zakładki Kontakt, aby uzyskać pomoc. Jeżeli email z kodem aktywacyjnym został przez Ciebie usunięty lub zagubiony to wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto za pomocą wprowadzonych wcześniej danych. Po zalogowaniu się zobaczysz okno z wpisaniem kodu aktywacyjnego oraz otrzymasz na wprowadzony w trakcie rejestracji email nowy kod aktywacyjny.

Na stronie Tarot Online nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.