Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w ikonę Tarot Online - iOS, a następnie w opcję Dodaj do ekranu początkowego.

Dostępna jest nowa wersja aplikacji Tarot Online. Aby dokonać aktualizacji kliknij tutaj lub odśwież tę stronę.

Wielkie Arkana

Poznaj Wielkie Arkana kart Tarota

Wielkie Arkana

Poznaj znaczenie kart Tarota Wielkich Arkanów, czyli najważniejszych kart w Tarocie. Wielkie Arkana zwane także jako Major Arcana to najważniejsze karty w całej talii Tarota. W sytuacji, gdy w Twoim pytaniu wypada karta Wielkich Arkanów to wiesz, że jest ona najważniejsza. Wielkie Arkana zawsze wskazują na ważne i duże sprawy oraz problemy pytającego. Wielkie Arkana Tarota zwracają uwagę na najważniejsze kwestie w danej sprawie oraz mają najmocniejszy przekaz. Wielkie Arkana Tarota 22 karty Tarota ponumerowane od Głupca (0) do Świat (21). Kliknij w jedną z kart Wielkich Arkanów i odkryj jej znaczenie.

Skorzystaj z naszej aplikacji Tarot Online i wylosuj swoje Wielkie Arkana Tarota. Tak jak w przypadku klasycznej talii Tarota tak i na Tarot Online masz do dyspozycji wszystkie z 78 kart Tarota. Dostępne są one zarówno w pozycji prostej jak i odwróconej, a po kliknięciu w dowolną z nich przeczytasz szczegółowy opis karty, który pomoże Ci samodzielnie wykonać interpretację. Możesz także wypowiedzieć się na temat dowolnej z kart Tarota i pomóc innym w interpretacji znaczenia Wielkich Arkanów Tarota. Sprawdź jako to proste, skorzystaj z darmo z aplikacji Tarot Online i poznaj znaczenie kart Tarota.

Karty Tarota Online

Na stronie Tarot Online nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.