Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w ikonę Tarot Online - iOS, a następnie w opcję Dodaj do ekranu początkowego.

Dostępna jest nowa wersja aplikacji Tarot Online. Aby dokonać aktualizacji kliknij tutaj lub odśwież tę stronę.

Małe Arkana

Poznaje Małe Arkana kart Tarota

Małe Arkana

Małe Arkana (z łać. arcana oznacza wtajemniczenie) to grupa 56 kart Tarota podzielonych na cztery grupy kolorów: Monety (Pentakle, Denary), Buławy (Pałki, Kije), Puchary (Kielichy) i Miecze. Każda z grup kart Tarota posiada 10 kart oznaczonych od 1 (As) do 10, a także czterech kart dworskich: Paź, Rycerz, Królowa i Król. Małe Arkana Tarota wskazują na mniejsze i mniej istotne sprawy dla Pytającego np. takie dotyczące codziennych spraw lub też jego osobistej drogi.

Na stronie Tarot Online znajdziesz wszystkie Małe Arkana Tarota wraz z ich szczegółowym opisem. Wystarczy, że klikniesz w jedną w dowolną z kart, a zobaczysz wszystkie informacje na jej temat zarówno w pozycji prostej jak i odwróconej. Małe Arkana Tarota możesz wylosować także w naszej aplikacji, a po ich odkryciu otrzymasz możliwość samodzielnej interpretacji pytania. W tym dziale masz możliwość także wypowiedzieć się na jedną z kart i pomóc innym w interpretacji Małych Arkanów Tarota.

Karty Tarota Online

Na stronie Tarot Online nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.