Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w ikonę Tarot Online - iOS, a następnie w opcję Dodaj do ekranu początkowego.

Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w menu Plik, a następnie w opcję Dodaj do Docka.

Dostępna jest nowa wersja aplikacji Tarot Online. Aby dokonać aktualizacji kliknij tutaj lub odśwież tę stronę.

Małe Arkana

Poznaje Małe Arkana kart Tarota

Małe Arkana - Puchary

Puchary

Małe Arkana - Monety

Monety

Małe Arkana - Buławy

Buławy

Małe Arkana - Miecze

Miecze

Małe Arkana

Małe Arkana (z łać. arcana oznacza wtajemniczenie) to grupa 56 kart Tarota podzielonych na cztery grupy kolorów: Monety (Pentakle, Denary), Buławy (Pałki, Kije), Puchary (Kielichy) i Miecze. Każda z grup kart Tarota posiada 10 kart oznaczonych od 1 (As) do 10, a także czterech kart dworskich: Paź, Rycerz, Królowa i Król. Małe Arkana Tarota wskazują na mniejsze i mniej istotne sprawy dla Pytającego np. takie dotyczące codziennych spraw lub też jego osobistej drogi.

Na stronie Tarot Online znajdziesz wszystkie Małe Arkana Tarota wraz z ich szczegółowym opisem. Wystarczy, że klikniesz w jedną w dowolną z kart, a zobaczysz wszystkie informacje na jej temat zarówno w pozycji prostej jak i odwróconej. Małe Arkana Tarota możesz wylosować także w naszej aplikacji, a po ich odkryciu otrzymasz możliwość samodzielnej interpretacji pytania. W tym dziale masz możliwość także wypowiedzieć się na jedną z kart i pomóc innym w interpretacji Małych Arkanów Tarota.

Karty Tarota Online

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania