Wstęp

Cześć!

Dziękujemy za założenie bezpłatnego konta na stronie Tarot Online oraz rozpoczęcie pierwszego rozdziału naszego poradnika Tarot dla początkujących dostępnego tylko dla członków naszego klubu.

Gdy przeczytasz go do końca otrzymasz wyjątkową i nieograniczoną możliwość poznawania odpowiedzi na wszystkie swoje pytania korzystając w pełni z potencjału jaki oferuje nasza aplikacja Tarot Online. To jedyne takie narzędzie w internecie, które cechuje się 100% trafnością odpowiedzi oraz wiernym odwzorowaniem procesu wróżenia za pomocą kart Tarota. Dowiesz się o tym więcej w kolejnych rozdziałach tego poradnika lub gdy tylko samodzielnie zaczniesz stawiać karty Tarota. Uzyskane za pomocą aplikacji Tarot Online informacje możesz wykorzystać w dowolny dla siebie sposób, jednak pamiętaj o tym, aby Twoje intencje były zawsze cnotliwe w stosunku do innych osób. Postaw więc na szczere i uczciwe zamiary w sprawie, która dotyczy Twojego pytania, a los wynagrodzi Ci to odpowiedzią, której tak bardzo oczekujesz.

Niezależnie od tego, czy stawiasz dopiero pierwsze kroki z Tarotem, jesteś zaawansowanym adeptem sztuki kartomancji, czy też czytasz poradnik Tarot dla początkujących zupełnie przypadkowo, okaże się on dla Ciebie niezwykle przydatny w pierwszych krokach z aplikacją Tarot Online. Dzięki niemu dowiesz się więcej o historii Tarota oraz o tym co sprawia, że wróżby za pomocą jego 78 kart są tak skuteczne. Nasz poradnik Tarot dla początkujących pomoże Ci także w pełni wykorzystać możliwości jakie oferuje aplikacja Tarot Online oraz zrozumieć interpretację wylosowanych kart Tarota. Dzięki temu odpowiedź na pytanie będzie dla Ciebie jasne, a Ty przekonasz się, że jest to skuteczne narzędzie, które może pomóc Ci w podejmowaniu codziennych oraz istotnych decyzji w życiu osobistym lub zawodowym.

Potraktuj więc Tarot Online jak swojego najlepszego przyjaciela i doradcę, który każdego dnia i o każdej porze całkowicie bezpłatnie jest gotowy by dać Ci odpowiedź na Twoje pytanie i pomóc Ci podjąć ważną decyzję. Im częściej będziesz z niego korzystać tym szybciej dowiesz się o tym, że nasz Tarot Online jest najlepszym i najskuteczniejszym narzędziem do sprawdzania przyszłości, przeszłości oraz teraźniejszości w dowolnej dla Ciebie sprawie i w całym wszechświecie.

Ten poradnik to jednak dopiero początek naszej wspólnej drogi, która właśnie teraz się rozpoczęła. Przekonasz się o tym tylko wtedy, gdy przeczytasz go od początku do końca i wykorzystasz wszystkie zawarte w nim wskazówki w trakcie korzystania z magicznej mocy aplikacji Tarot Online. My już wiemy, że przypadki nie istnieją, a wszystkie zdarzenia mają swój cel zapisany w gwiazdach. Przekonaj się o tym podążając razem z nami i za naszymi wskazówkami.

Sekret tarota

O tym, że Tarot działa wiadomo od wieków, dlatego nie trzeba do tego faktu nikogo przekonywać. To przecież najczęstszy powód, dla których tak wiele osób na całym świecie codziennie sięga właśnie po wróżby za pomocą kart Tarota i najprawdopodobniej ten sam, który sprawił, że czytasz ten poradnik. Istnieje jednak wiele teorii, które tłumaczą działanie Tarota, dlatego zacznijmy od wyjaśnienia właśnie tej kwestii. Niektóre z tych teorii upatrują w kartach Tarota tajemne moce, inne stawiają bardziej na psychologiczny aspekt działania Tarota, choć większość z nich upraszcza przyczynę skuteczności Tarota sprowadzając ją do pewnego rodzaju magii. Nie można zaprzeczyć, że Tarot kryje w sobie pewien sekret, coś co trudno wyjaśnić na poziomie logicznym, a co sprawia, że jest on tak skuteczny, a jednocześnie mistyczny. Jednak możliwe jest zrozumienie podstaw systemu działania Tarota opierając się o usystematyzowaną przez nas wiedzę, którą Ci przedstawimy w tym poradniku, a która to sprawiła, że nasz Tarot Online jest najskuteczniejszym takim narzędziem w internecie.

Zacznijmy jednak od historii Tarota, która sięga XV wieku naszej ery, ponieważ to właśnie na okolice 1450 roku datowane są pierwsze talie kart, których początkowym przeznaczeniem była gra hazardowa o nazwie Tarok. W kwestii genezy Tarota istnieje jednak także pewna teoria, która datuje powstanie Tarota na czasy starożytnego Egiptu. Nie ma jednak mocnych dowodów przemawiających na jej korzyść, dlatego przyjmuje się, że Tarot powstał właśnie w erze średniowiecza. Nie wiemy także kto tak naprawdę stworzył Tarota, lecz możemy być pewni, że była to osoba nie tylko oświecona, lecz także wtajemniczona w meandry mechaniki działania otaczającego nas całego wszechświata. Stworzone bowiem przez nią narzędzie jak żadne inne pozwala poprzez symbole odczytać niewidzialne prawa i siły rządzące uniwersum na poziomie zbiorowej świadomości, podświadomości oraz nieświadomości. Choć Tarot kojarzony jest głównie z ezoteryką to ma on jednak podobnie jak astrologia więcej wspólnego z naukami ścisłymi takimi jak matematyka, czy też astronomia, aniżeli ludowymi wierzeniami, choć i one stanowią część jego zagadki oraz są przyczyną skuteczności kart Tarota. Nie można bowiem zapominać, że Tarot opiera się głównie o numerologię, za pomocą której możemy uporządkować 22 karty Wielkich Arkanów Tarota oraz 56 kart Małych Arkanów Tarota stanowiących łącznie talię 78 kart w talii Tarota. Wszystkie karty Tarota możesz zobaczyć klikając w link kierujący do naszego działu Karty Tarota. Każda z nich oprócz znaczenia symbolicznego, alegorycznego oraz mitologicznego przedstawionego w formie wizualnej posiada także przypisaną do niej nazwę oraz liczbę. Ta ostatnia stanowi podstawę Tarotowej arytmozofii, która wciąż wiele wieków później kryje w sobie pewną tajemnicę graniczącą z mistycznością pozwalającą zwykłemu śmiertelnikowi na dostęp do ukrytych informacji.

Ta tajemna wiedza dostępna jest nam właśnie poprzez odczytywanie oraz interpretowanie tak dobrze znanych i rozumianych nam od zarania dziejów symboli zapisanych właśnie na 78 kartach Tarota. Cała magia dzieje się wtedy, gdy wybierasz odpowiednią kartę Tarota poszukując odpowiedzi na swoje pytanie. Choć możesz być pewien, że to Ty decydujesz o tym, która karta jest właściwą, to jednak wybór ten jest podejmowany na poziomie podświadomości jeszcze zanim pomyślisz o swoim pytaniu. Nie inaczej jest w przypadku naszej aplikacji Tarot Online, która w naturalny sposób odzwierciedla sposób tasowania kart Tarota, a następnie ich wyboru oraz odkrywania. Prawdziwa magia połączona z tym, co oferuje technologia przyszłości skutkuje jedyna taką skutecznością oraz sprawia, że Tarot Online to najlepsza i jedyna taka aplikacja w całym światowym internecie.

Przejdźmy więc do początkowych kroków, które pomogą Ci zaznajomić się z Tarotem Online oraz wylosować karty na swoje pierwsze, lecz napewno nieostatnie pytanie.

Pierwsze kroki

Korzystanie z Tarot Online jest niezwykle proste, a co najważniejsze w 100% darmowe dla wszystkich osób, które założą na naszej stronie bezpłatne konto. Jedyną rzeczą, którą do tego potrzebujesz jest dowolne urządzenie podłączone do internetu, ponieważ cała aplikacja będzie działać na wszystkich nowoczesnych przeglądarkach internetowych. Jeżeli jednak posiadasz smartfona z systemem Android to możesz pobrać także aplikację Tarot Online wprost ze sklepu Google Play.

Aby rozpocząć korzystanie z Tarot Online musisz udać się na stronę główną Tarot Online. Pierwszą i najważniejszą dla Ciebie rzeczą, którą zobaczysz w tym miejscu jest pole z możliwością wpisania Twojego pytania w aplikacji Tarot Online.

To najważniejszy moment całej wróżby, ponieważ od tego jakie wpiszesz pytanie zależy cały dalszy proces oraz końcowy wynik jakim jest odpowiedź na Twoje pytanie. Jeżeli chcesz, aby rozkład był łatwy do interpretacji, a odpowiedź Tarota prosta do zrozumienia to postępuj zgodnie ze wskazówkami, które przeczytasz w kolejnym rozdziale tego poradnika.

Z aplikacji Tarot Online możesz skorzystać w każdej chwili i w dowolnym miejscu, jednak najlepsze efekty osiągniesz zawsze wtedy kiedy poświęcisz w całości swoją uwagę na pytaniu oraz sprawie, o którą chcesz zapytać karty Tarota. Nauczymy Cię teraz jak poprawnie zadawać pytania w aplikacji Tarot Online, aby odpowiedź była dla Ciebie zrozumiała, a sama wróżba Tarota skuteczna.

Klucz to pytanie

Aby otworzyć drzwi potrzebujesz do nich właściwy klucz. Nie inaczej jest w przypadku Tarota, który pozwoli Ci uzyskać odpowiedź na dowolne pytanie, lecz tylko wtedy kiedy właściwie je zadasz.

Zadawanie pytania kartom Tarota jest jak swego rodzaju dialog z własną podświadomością, odczytywaniem informacji ze zbioru niekończącego się uniwersum, w którym przyszłość, przeszłość oraz teraźniejszość stanowią jedność. Gdy zadajesz pytanie w aplikacji Tarot Online działa to tak samo jak rozmowa z wróżką, która za chwilę postawi Ci Tarota oraz dokona interpretacji rozkładu. Tym razem jednak to Ty samodzielnie wybierasz karty oraz rozkład, który okaże się dla Ciebie najlepszy, a swoim pytaniem nie musisz dzielić się z nikim innym. Tarot Online jest to więc połączenie wygodnego, ale także całkowicie anonimowego wróżenia z kart Tarota.

W aplikacji Tarot Online nie musisz ukrywać swoich intencji, czy też wstydzić się swojego problemu, co mogłoby mieć miejsce w przypadku tradycyjnej wróżby.

Nasza aplikacja Tarot Online powstała po to, aby w pełni odzwierciedlić prawdziwy schemat stawiania kart Tarota. Kryje się za tym pewien przemyślany proces, rytuał oraz magia, która sprawia, że narzędzie to jest tak bardzo skuteczne. Z tego właśnie powodu, aby zadać pytanie kartom Tarota na naszej stronie musisz na samym początku wpisać pytanie, na które chcesz uzyskać odpowiedź. To Twoje jedyne zadanie, ale jest jednocześnie niesamowicie istotny krok, od którego zależy to co wydarzy się później. Postaraj się więc zwięźle, ale konkretnie opisać swój problem za pomocą pytania tak jakby była to w skrócie opowiedziana przez Ciebie historia z jej krótkim podsumowaniem. Dopiero, gdy to zrobisz możliwe będzie przejście do kolejnego kroku, czyli wyboru rozkładu Tarota.

Nie pytaj więc kart Tarota w jednym pytaniu o dwie kwestie np. „Co mam zrobić: udać się na spotkanie, czy zostać w domu?”. Możesz jednak śmiało wyjąć dwie karty na dwa różne pytania np. sprawdzając w pierwszym z nich „Czy to dobry pomysł, aby pójść na spotkanie?”, a w kolejnym „Czy to dobry pomysł, aby zostać w domu?”. Możesz także wybrać rozkład Tarota, który rozwiąże za Ciebie ten dylemat pokazując najlepszą aktualnie w pytanej sprawie drogę. Interpretacja poprawnie zadanych pytań w aplikacji Tarot Online będzie dla Ciebie zdecydowanie prostsza, a w przypadku zamówienia naszej profesjonalnej interpretacji bardziej dokładna i skuteczna. Aby samodzielnie dokonać interpretacji wylosowanych kart Tarota na Twoje pytanie skorzystaj z własnej intuicji oraz informacji zawartych w naszym dziale Znaczenie kart Tarota.

Będąc Klubowiczem w naszej aplikacji Tarot Online otrzymasz możliwość także dołączenia do dyskusji, w której możesz podzielić się swoimi przemyśleniami na temat danej karty Tarota jak i skorzystać z pomocy innych Klubowiczów.

Z kolei profesjonalną interpretację przygotowaną przez naszych Interpretatorów możesz zamówić z kolei w swoim Panelu Klubowicza, po odkryciu rozkładu Tarota lub w dowolnym momencie klikając w przycisk znajdujący się z boku ekranu Twojego urządzenia.

Pamiętaj także, aby nie pytać Tarota o to co wydarzy się w Twoim całym życiu, choć z powodzeniem możesz zapytać się o konkretny dzień, miesiąc, a nawet rok. Nigdy nie zadawaj też kartom Tarota pytania dotyczącego swojej lub cudzej śmierci, liczb w grach losowych lub w złych intencjach oraz zamiarach. Potraktuj aplikację Tarot Online jako narzędzie, które może pomóc Ci poznać przyszłość, odkryć przeszłość oraz zrozumieć teraźniejszość, która Cię otacza, jednak nigdy nie nadużywaj jej mocy.

I na koniec oczywiście najważniejsza kwestia:

Nigdy nie pytaj karty dwa razy o to samo w zbyt krótkim odstępie czasu chyba, że sytuacja uległa wyraźnej zmianie.

Zamiast tego zapytaj Tarot Online o dowolną sprawę, wydarzenie lub osobę. Pytania mogą mieć charakter otwarty np. „Co mam zrobić w obecnej sytuacji?” jak i zamknięty np. „Czy jest to dla mnie dobra decyzja?” z tym, że znacznie łatwiejsze do interpretacji będą te, które nie pozostawiają miejsca na domysły. To bardzo ważne, aby móc przekazać Ci za pomocą naszej aplikacji Tarot Online oraz z pomocą naszych profesjonalnych interpretatorów adekwatną odpowiedź na pytanie.

Poza wspomnianymi zasadami, którymi musisz się kierować nic innego nie ogranicza Cię w zadawaniu pytań w aplikacji Tarot Online. Im jednak będzie ono prostsze, konkretniejsze i poprawne językowo tym łatwiej będzie zrozumieć Tobie znaczenie wylosowanych kart Tarota. Musisz o tym pamiętać szczególnie jeżeli chcesz skorzystać z naszej pomocy. Nasi Interpretatorzy są zawsze gotowi, aby pomóc Ci w uzyskaniu odpowiedzi na potrzebne pytanie, ale także wskazaniu właściwej drogi w pytanej sprawie. Przygotowane przez nas interpretacje są profesjonalne oraz indywidualne. Oznacza to, że zamawiając u nas interpretację do Twojego pytania otrzymasz odpowiedź przygotowaną specjalnie i wyłącznie dla Ciebie. Indywidualne interpretacje wykonywane są przez zespół naszych specjalistów posiadających wiedzę, doświadczenie oraz talent w stawianiu oraz interpretacji kart Tarota. Co istotne, ich zdolności mentalne i mistyczne wykraczają poza standardowy proces wróżenia, co jest szczególnie przydatne w skutecznej interpretacji kart Tarota. O indywidualnych interpretacjach przeczytasz w dalszej części tego poradnika, a tymczasem możesz odwiedzić nasz Cennik, gdzie dowiesz się więcej na temat korzyści, które niesie dla Ciebie skorzystanie z profesjonalnej interpretacji.

W tym momencie tego poradnika doskonale już rozumiesz, że jeżeli zadasz kartom Tarota zbyt ogólne pytanie np. „Co w piłce nożnej?”, a następnie zamówisz indywidualną interpretację to może okazać się ona dla Ciebie za mało precyzyjna. Również samodzielne uzyskanie odpowiedzi na takie pytanie będzie bardzo trudne, ponieważ tak szeroki kontekst pytania nie pozwoli Ci uzyskać konkretnej odpowiedzi i w ostateczności rozwiązać Twój problem. Postaraj się więc skupić swoje myśli, intencje oraz słowa na jednej konkretnej sprawie zamiast poruszać kwestie, które mogą dotyczyć całego otaczającego Cię świata. Poprawnie i skutecznie sformułowane pytanie do kart Tarota w podobnej sprawie wyglądałoby więc np. w taki sposób: „Co mam zrobić, aby w tym roku poprawić swoje wyniki w piłce nożnej?”. Pamiętaj jednak, że rozkład na jedną kartę może okazać się nie wystarczający w przypadku istotnych spraw, dlatego warto w takiej sytuacji skorzystać z rozkładów Tarota dostępnych w szczególności po zakupie konta premium. O tym jak tego dokonać przeczytasz także w dalszej części poradnika Tarot dla początkujących. Z kolei więcej informacji o tym jak właściwie zadawać pytania kartom Tarota znajdziesz w artykule Jak zadawać pytanie kartom Tarota dostępnym na podstronie Blog, do którego warto regularnie zaglądać. Możesz także zapisać się do naszego newslettera m.in. w momencie zakładania konta w naszej aplikacji. Co jakiś czas otrzymasz od nas tylko wartościowe informacje na temat aplikacji Tarot Online oraz istotnych zmian związanych z Twoim kontem.

Chcąc zadać pytanie w aplikacji Tarot Online musisz wiedzieć, że minimalna długość Twojego pytania to 10 znaków łącznie ze spacjami. Z wykonanej przez nas zespół analizy wynika bowiem, że jest to najmniejsza ilość znaków, która pozwoli Ci zadać kartom Tarota konkretne i skuteczne pytanie. Poinformuje Cię o tym widoczny pod pytaniem pasek postępu, który w przypadku zbyt krótkiego pytania pozostanie w kolorze szarym.

Z kolei maksymalna ilość wpisanych znaków to 150 znaków i jeżeli nie uda Ci się zmieścić w tym limicie oznacza to, że pytanie nie jest wystarczająco konkretne, zostało źle sprecyzowane lub wpisana fraza opisuje więcej niż jeden problem.

Jeżeli potrzebujesz opisać szerzej swoją sytuację skorzystaj zamiast tego z możliwości, którą daje Ci konto premium przy zamawianiu u nas profesjonalnej interpretacji.

Gdy przekroczysz powyższy limit pasek postępu zmieni kolor na czerwony i nie będzie możliwe wpisanie dodatkowych znaków.

Gdy Twoje pytanie będzie dłuższe niż 10 znaków, ale krótsze niż 150 znaków to pasek postępu zmieni kolor na złoty, a same przyciski staną się aktywne i możliwe do kliknięcia. Oznacza to, że Twoje pytanie wpisane w aplikacji Tarot Online jest odpowiednie, a Ty możesz przejść do kolejnego kroku jakim jest wybór rozkładu Tarota o czym dowiesz się w kolejnym rozdziale poradnika Tarot dla początkujących.

Gdy Twoje pytanie jest już gotowe pozostaje przejście do kolejnego kroku jakim jest wybór karty Tarota. Możesz zrobić to klikając w jeden z dwóch przycisków: Wybierz karty lub Losowe karty. Gdy klikniesz w przycisk Wybierz karty to w dalszym kroku otrzymasz możliwość samodzielnego wybrania co najmniej jednej z 78 kart w aplikacji Tarot Online. Jeżeli jednak zdecydujesz się kliknąć w przycisk Losowe karty to pominiesz ten krok, a decyzję podejmie za Ciebie nasze magiczne Koło Fortuny. Jest to szczególnie przydatne w sytuacji, gdy masz trudność z dokonaniem wyboru lub po prostu wolisz zdać się na los. Koniecznie wypróbuj więc obie możliwości dostępne w aplikacji Tarot Online i korzystaj z tej, która jest dla Ciebie w danym momencie lepsza. Niezależnie od tego, która z nich przypadnie Ci bardziej do gustu Twoja wróżba w aplikacji Tarot Online będzie zawsze tak samo skuteczna i adekwatna.

Przejdźmy więc do następnego rozdziału, z którego dowiesz się jak wygląda proces wyboru rozkładu Tarota oraz co stanie się, gdy wybierzesz jedną z powyższych opcji.

Zawsze dobry wybór

Kolejny krok w aplikacji Tarot Online to wybór rozkładu Tarota. Wszystkie z nich aktualnie dostępne w naszej aplikacji znajdziesz w dziale Rozkłady Tarota. Rozkład Tarota to nic innego jak określona ilość kart ułożona w pewien charakterystyczny dla siebie sposób wraz z przypisanymi danej pozycji znaczeniami. Oznacza to, że każdy Rozkład Tarota może pozwolić Ci wybrać inną liczbę kart Tarota, a gdy to zrobisz zostaną one ułożone w odpowiednich miejscach, które będą w określony sposób odpowiadać na Twoje pytanie.

Część rozkładów dostępna jest całkowicie za darmo dla naszych Klubowiczów podczas, gdy inne pozostają płatne i aktywne tylko, gdy wykupisz pakiet premium. O tym, czy dany rozkład jest dla Ciebie dostępny powiadomi Cię przycisk znajdujący się na jego samym dole. W tym kroku oprócz tytułu i opisu rozkładu Tarota możesz zobaczyć także jego podgląd wraz z ułożeniem kart Tarota. Dzięki temu jeszcze przed wybraniem kart Tarota możesz zdecydować, który rozkład będzie dla Ciebie najskuteczniejszy w pytanej sprawie. W tym miejscu możesz także dokonać zakupu konta premium klikając przycisk Kup premium na wybranym rozkładzie. Gdy to płatność zostanie dokonana wrócisz do tego kroku z możliwością wyboru dowolnego rozkładu Tarota, a Twoje pytanie pozostanie bez zmian.

W aplikacji Tarot Online znajdziesz zarówno proste rozkłady Tarota na jedną, dwie lub trzy karty, jak i bardziej złożone, które pozwalają uzyskać szerszy wgląd w sprawę. Nie oznacza to jednak, że bardziej rozbudowany rozkład będzie zawsze lepszym wyborem. To nie ilość kart decyduje o tym, czy rozkład Tarota jest skuteczny, a odpowiednio zadane pytanie oraz interpretacja wylosowanych kart. Duże rozkłady Tarota dadzą Ci większą ilość informacji w pytanej sprawie, ale bedą jednocześnie trudniejsze w interpretacji. Z kolei mniejsze rozkłady Tarota mogą okazać się czasem niewystarczające, aby uzyskać odpowiedź na Twoje pytanie. Podejmij więc na tym kroku rozsądną decyzję, ponieważ gdy już wybierzesz karty oraz rozkład Tarota to nie będzie już możliwe dokonanie przez Ciebie zmiany. Odpowiedź, którą otrzymasz w aplikacji Tarot Online będzie prawdziwa i na dany moment ostateczna, a ponowne zadanie w tym samym momencie zbliżonego pytania kartom Tarota nie ułatwi rozwiązanie Twojego problemu.

Cena wykonania naszej profesjonalnej interpretacji dla Twojego pytania różni się w zależności od wybranego rozkładu Tarota.

Szczegółowy cennik i opis rozkładów znajdziesz w dziale Rozkłady Tarota. Gdy już dokonasz wyboru jednego z nich to możesz przejść do kolejnego kroku jakim jest wybór kart. To co się stanie w tym momencie zależne jest od dokonanego przez Ciebie w pierwszym kroku wyboru. Jeżeli podjęta została przez Ciebie decyzja o samodzielnym wyborze kart to otrzymasz w tym kroku możliwość wyboru takiej ilości kart jaka została przypisana do wybranego rozkładu Tarota. To co jednak w tym najlepsze to, że już w momencie rozłożenia talii każda z kart odpowiada jednej z 78 w całej talii Tarota. Oznacza to, że Twoje decyzje mają realny wpływ na wybór kart Tarota, a cały proces jest dokładnie taki sam jak w przypadku klasycznej wróżby z wykorzystaniem fizycznej talii. Odpowiada za to nasz autorski algorytm, który dla każdego Twojego pytania generuje unikalny i niepowtarzalny układ kart Tarota. To jeden z powodów, dla których nasza aplikacja Tarot Online zapewnia większą skuteczność aniżeli wróżeniem klasycznymi kartami Tarota.

Gdy na Twoim ekranie pojawi się cała talia Tarota to otrzymasz możliwość wyboru takiej ilość kart jaka przypisana została do wybranego przez Ciebie rozkładu. Najprostsze rozkłady będą więc miały jedną kartę podczas, gdy bardziej rozbudowany jak Krzyż Celtycki może mieć, aż 10 kart Tarota. Wybór kart Tarota odbywa się poprzez kliknięcie w jedną z nich. Gdy to zrobisz przypisany zostanie jej numer, który pojawi się widoczny dla Ciebie na górze wysuniętej karty.

Nie martw się jednak jeżeli nie wiesz, którą kartę wybrać. Niezależnie od tego, czy wybór będzie przemyślany i logiczny, czy też spontaniczny i podświadomy zawsze będzie dobry. W aplikacji Tarot Online nic nie jest przypadkiem, a odpowiedź zawsze jest taka jaką w danym momencie masz otrzymać. Przekonasz się o tym, gdy regularnie zaczniesz korzystać z naszej aplikacji i zobaczysz jak wielką moc ma Tarot Online.

W każdym momencie możesz przetasować raz jeszcze całą talię Tarota zmieniając położenie kart. W tym celu kliknij w przycisk Przetasuj karty, który pozwoli Ci wybrać od nowa wszystkie z nich. O pozostałej ilości kart do wybrania poinformuje Cię tekst prezentowany na nieaktywnym przycisku np. Wybierz 7 kart. Gdy wybierzesz taką ilość kart Tarota jaka przypisana jest do Twojego rozkładu to przycisk ten zmieni kolor na złoty i stanie się aktywny, a jego etykieta zmieni się na Zatwierdź wybór.

Nie śpiesz się na tym kroku i daj sobie czas na wybór właściwych kart Tarota tak, aby Twoje pytanie całkowicie zaspokoiło Twoje obecne potrzeby.

Standardowo karty Tarota znajdują się zarówno w pozycji prostej jak i odwróconej, co oznacza, że obrazek, który przedstawiają będzie skierowany ku górze lub ku dołowi. Pozycja prosta i odwrócona kart Tarota pozwala na zdobycie jeszcze większej ilości informacji za pomocą aplikacji Tarot Online, jednak wymagają jednocześnie większej wiedzy. Istnieje jednak pewna metoda dostępna w aplikacji Tarot Online, która pozwoli Ci zachować skuteczność Tarota, a jednocześnie uprościć samodzielną interpretację kart. Wystarczy, że zakupisz konto premium i przejdziesz do ustawień Klubowicza klikając w link znajdujący się w górnym lub dolnym menu aplikacji. Znajdziesz tam opcję, która umożliwi Ci stawianie tylko prostych kart Tarota.

W tym miejscu znajdziesz także informację o swoim koncie oraz możliwość zmiany hasła lub adresu email przypisanego do konta. Wybór płci nie jest obowiązkowy, ale może pomóc naszemu zespołowi w przygotowaniu dla Ciebie skuteczniejszych interpretacji. Za pomocą dostępnej opcji możesz również aktywować newsletter oraz kupić lub przedłużyć premium, a także zarządzać subskrypcją.

Jeżeli chcesz, aby na Twoim koncie pojawił się wizualny awatar to musisz skorzystać do tego celu z darmowej usługi dostępnej pod adresem gravatar.com, która automatycznie powiąże Twój adres email z tym zarejestrowanym w aplikacji Tarot Online.

Jeżeli chcesz tylko skorzystać z prostych kart to przesuń suwak dla opcji Pokazuj tylko karty proste do pozycji aktywnej.

Jeżeli po wpisaniu pytania podjęta została przez Ciebie decyzja o losowym wyborze kart Tarota to zamiast talii 78 kart zobaczysz animację w trakcie, której zrobi to za Ciebie algorytm aplikacji Tarot Online.

Pomyśl w tym momencie o swoim pytaniu i problemie. Twoje intencje, myśli oraz słowa mają moc większą niż Ci się wydaje!

Gdy karty Tarota zostaną wybrane zobaczysz na swoim ekranie zmieniony komunikat, a aplikacja Tarot Online przygotuje dla Ciebie wybrany wcześniej rozkład.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz karty samodzielnie, czy też skorzystasz z naszego algorytmu możesz mieć pewność, że:

Każde pytanie, które zadasz w aplikacji Tarot Online zyska magiczną moc, dzięki czemu uzyskana przez Ciebie odpowiedź zawsze przedstawiać będzie obiektywną prawdę.

Tylko subiektywna interpretacja nałożona na odpowiedź płynącą z kart Tarota może zniekształcić to co chce przekazać Ci Tarot Online. Z tego powodu tak ważne jest, aby korzystać z naszej profesjonalnej interpretacji, gdy tylko poczujesz taką potrzebę lub wątpliwość co do zrozumienia wybranych kart Tarota. Pamiętaj także, że darmowe konto w aplikacji Tarot Online pozwala Ci na nielimitowaną liczbę wróżb, co oznacza, że możesz zadać taką ilość pytań jaka będzie dla Ciebie wystarczająca. Nie wykorzystuj jednak tego, aby sprawdzić, czy Tarot Online działa. Zamiast tego postaraj się samodzielnie oraz z pomocą naszych profesjonalnych interpretacji zrozumieć odpowiedź kart i poznać szerszy kontekst pytanej sprawy za pomocą dodatkowych rozkładów.

Gdy karty Tarota zostaną już wybrane pora na kolejny krok, czyli sprawdzenie przygotowanego dla Ciebie rozkładu Tarota. Przeczytasz o tym w kolejnym rozdziale poradnik Tarot dla początkujących.

Odpowiedź tarota

Niezależnie od tego, czy samodzielnie wybierzesz kartę, czy też skorzystasz z naszego algorytmu w postaci Koła Fortuny to na samym końcu zawsze czekają na Ciebie wybrane karty wraz z rozkładem Tarota oraz odpowiedzią na Twoje pytanie. Zaprezentowane zostało to w postaci przyjaznej dla oka siatki, na której znajdują się wszystkie wylosowane karty.

Zgodnie z wybranym przez Ciebie rozkładem Tarota każda z kart zostanie przypisana do odpowiedniego dla niej miejsca i znaczenia. Karty mogą być ułożone w pozycji prostej lub odwróconej w zależności od tego z jakich ustawień korzystasz w aplikacji Tarot Online oraz w jakiej pozycji została wybrana dana karta. W przypadku kart poziomych ich pozycję należy interpretować zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Oznacza to, że taką kartę czytamy od prawej do lewej strony.

Wielkość kart będzie różna w zależności od tego ile z nich pojawi się w wybranym rozkładzie Tarota.

Kliknij w dowolną z pokazanych w rozkładzie kart Tarota, aby zobaczyć jej powiększony obraz, sprawdzić znaczenie pozycji w której się znajduje oraz przeczytać jej opis. Nie musisz jednak zamykać tego okna, a wystarczy, że przesuniesz je w dół, aby przeczytać interpretację pozostałych kart w Twoim rozkładzie.

Dla darmowych kont dostępny w tym miejscu jest tylko skrócony opis karty. W dziale Znaczenie kart Tarota możesz przeczytać również ogólny opis tej karty, który może pomóc Ci w jej zrozumieniu.

Dla wszystkich naszych Klubowiczów udostępniamy całkowicie bezpłatnie ponad 100 tyś. znaków znaczeń kart Tarot.

Możesz jednak w tym miejscu dokonać zakupu konta premium klikając w link kup premium. Dla kont premium przygotowaliśmy łącznie, aż ponad 500 tyś. znaków profesjonalnego opisu kart Tarota. Dokonując zakup konta premium otrzymasz więc rozbudowany opis wszystkich kart w pozycji prostej oraz odwróconej, dzięki czemu ich własna interpretacja będzie znacznie prostsza.

Jeżeli opis ten okaże się dla Ciebie niewystarczający lub samodzielna interpretacja będzie zbyt trudna to możesz skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy klikając w przycisk Zamów interpretację. Gdy posiadasz aktualnie konto premium to możesz w tym momencie wybrać dodatkowo Interpretatora, a także dodać od siebie opis pytanej sprawy, który pomoże mu w przygotowaniu jak najlepszej odpowiedzi na Twoje pytanie. Jeżeli nie masz jeszcze konta premium lub nie chcesz dokonywać samodzielnie tego wyboru to ponownie możesz zdać się na to co przyniesie Ci los. Nasz autorski algorytm już w momencie przygotowania Twojego rozkładu dokonał spośród dostępnych w naszym zespole osób wyboru najlepszego Interpretatora na Twoje pytanie.

Wybierz więc najbardziej odpowiedni dla Ciebie sposób płatności i dokonaj zakupu profesjonalnej interpretacji, która pomoże Ci zrozumieć odpowiedź Tarota na Twoje pytanie. Informacje o zamówieniu interpretacji wraz z datą jej wykonania, a także potwierdzenie, gdy będzie ona już gotowa do przeczytania w Twoim panelu Klubowicza otrzymasz na adres email podany przy rejestracji konta.

Interpretację możesz zamówić także później w dowolnym miejscu w aplikacji Tarot Online, gdzie znajdziesz całą swoją historię.

W sytuacji, gdy zakup następuje poza odkrytym rozkładem Tarota musisz więc najpierw wybrać lub wyszukać na liście swoje pytanie.

Dopiero, gdy to zrobisz zobaczysz jego cenę, możliwość wyboru interpretatora, dodania opisu sytuacji, a przycisk stanie się aktywny.

W następnym rozdziale przeczytasz więcej o tym jak wygląda nasz proces indywidualnej oraz profesjonalnej interpretacji karty Tarota oraz dlaczego warto skorzystać z tej możliwości. Przeczytasz także o tym co znajdziesz w panelu Klubowicza oraz dlaczego tylko konto premium pozwoli Ci uzyskać skuteczną odpowiedź na pytanie oraz w pełni wykorzystać możliwości aplikacji Tarot Online.

Czytanie w znakach

Wiemy, że gdy sięgasz po karty Tarota w naszej aplikacji Tarot Online, czy też klasycznej formie to liczy się dla Ciebie zawsze prosta i konkretna odpowiedź na Twoje pytanie. Przykładamy bardzo dużą uwagę do tego, aby opisy kart Tarota dostępne na naszej stronie były jak najbardziej trafne, dlatego w dziale Znaczenie kart Tarota znajdziesz nasze autorskie i najlepsze w całym internecie opisy kart, które zostały podzielone na Wielkie Arkana i Małe Arkana Tarota. Pomimo naszych ogromnych starań i pracy, którą włożyliśmy dla Ciebie w przygotowanie tak rozbudowanych interpretacji dla 78 kart Tarota nie jest jednak możliwe, aby odpowiadały one na wszystkie Twoje pytania zważywszy na to jak indywidualne są problemy oraz potrzeby z którymi do nas przychodzisz.

I właśnie w takiej chwili pomocne okażą się dla Ciebie profesjonalne interpretacje przygotowywane przez nasz zespół. Jak już wiesz tak zamówiona interpretacja przygotowana zostanie tylko i wyłącznie dla Ciebie oraz wybranego pytania. Nigdy nie zostanie ona wykorzystana przez nas do innego celu, ani też upubliczniona dzięki czemu masz gwarancję w 100% prywatności oraz autentyczności Twojej wróżby. Długość przygotowanej interpretacji może być za każdym razem różna i nie koreluje ona wprost z wybranym rozkładem Tarota. Oznacza to, że w przypadku prostych pytań i jasnych odpowiedzi interpretacja nawet dużego rozkładu jakim jest Krzyż Celtycki może okazać się zwięzła i konkretna. Z drugiej strony bywa jednak, że w niektórych przypadkach interpretacja nawet jednej karty Tarota może wymagać od naszego Interpretatora wykonania znacznie większej ilości pracy. Naszym celem jest zawsze przygotowanie dla Ciebie jak najlepszej odpowiedzi na Twoje pytanie i dlatego do każdego przypadku podchodzimy całkowicie indywidualnie oraz profesjonalnie.

Jak już widzisz proces ten wymaga od naszych Interpretatorów wykonania dla Ciebie szeregu istotnych czynności. Na początku muszą oni zapoznać się z Twoim pytaniem i przesłanym opisem sytuacji. Następnie sprawdzając wybrane karty Tarota oraz przypisane do nich w rozkładzie pozycje mogą oni dokonać analizy sytuacji lub problemu. Gdy to zrobią kolejnym krokiem jest przygotowanie interpretacji, która będzie dla Ciebie zrozumiała, a jednocześnie będzie zawierała w sobie prawdę oraz skuteczną odpowiedź na Twoje pytanie. Pomaga nam w tym nie tylko wieloletnie doświadczenie naszego zespołu, ale również intuicja dzięki której często potrafimy czytać pomiędzy wierszami kierowane do Ciebie znaki losu. Jeżeli wybrany przez Ciebie Interpretator posługuje się innym językiem to konieczne jest także przetłumaczenie przygotowanej odpowiedzi przez niego. Wszystko to jak widzisz długi i wymagający proces, dlatego na przygotowanie dla Ciebie odpowiedzi potrzebujemy nawet do 24 godzin. Czas ten liczony jest od momentu, gdy opłacisz interpretację oraz otrzymasz na podany przy rejestracji konta adres email.

Interpretacje przygotowywane są w pierwszej kolejności i priorytetowe dla kont z aktywnym pakietem premium.

Jeżeli nie uda nam się wykonać dla Ciebie interpretacji w tym czasie to masz pełne prawo odzyskać wpłacone pieniądze zachowując przygotowaną przez nas interpretację. Więcej o tym przeczytasz odwiedzając Regulamin aplikacji Tarot Online, z którego dowiesz się jak działa nasza Gwarancja zwrotu pieniędzy. Obejmuje ona w swoim zakresie wszystkie zakupione w naszej aplikacji usługi i daje Ci pełne poczucie bezpieczeństwa oraz satysfakcji w korzystaniu z naszych usług, a także produktów. Wierzymy jednak, że docenisz naszą ciężką pracę oraz starania i nigdy nie zajdzie taka potrzeba z Twojej strony.

Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę pocztową, ponieważ po każdym zakupie w aplikacji Tarot Online zobaczysz tam stosowne komunikaty, które poinformują Cię o dalszym procesie realizacji zamówienia.

W przypadku profesjonalnej interpretacji zamówionej w aplikacji Tarot Online otrzymasz na swój adres szczegółowe potwierdzenie zamówienia wraz z datą jej wykonania. Staramy się jednak, aby była ona zawsze dla Ciebie dostępna najszybciej jak to będzie możliwe, dlatego istnieje duża szansa, że otrzymasz ją wcześniej niż przed wskazanym terminem. W międzyczasie możesz nadal korzystać z aplikacji Tarot Online oraz zamówić kolejną interpretację. W trakcie jej przygotowywania zobaczysz w panelu Klubowicza wyłączony przycisk z etykietą Trwa interpretacja.

Panel Klubowicza to niesamowite miejsce w aplikacji Tarot Online, które pozwala Ci jednak na znacznie więcej. Korzystając z funkcjonalności, które tam znajdziesz możesz przeglądać historię swoich pytań korzystając z wygodnych filtrów, czy też oznaczać wybrane z nich jako ulubione. Dzięki temu spośród wszystkich pytań zadanych kartom Tarota w panelu Klubowicza z łatwością odnajdziesz te które są dla Ciebie najważniejsze. Ponadto możesz w dowolnej chwili łatwo powrócić do wybranego rozkładu Tarota klikając w jego miniaturkę, a stamtąd również zamówić lub przeczytać przygotowaną przez nas interpretację. Widok, który zobaczysz będzie dokładnie taki sam jak po wylosowaniu kart i wybrania rozkładu Tarota. Gdy interpretacja będzie gotowa otrzymasz możliwość jej sprawdzenia po kliknięciu w przycisk Zobacz interpretację.

Panel Klubowicza to jednak nie tylko miejsce, w którym możesz zamówić, czy też sprawdzić interpretację przygotowaną przez naszych Interpretatorów, ale również łatwo i szybko przeszukać całą historię swoich pytań. Dla kont darmowych dostępny jest podgląd ostatnich 30 dni, natomiast w przypadku, gdy zakupisz już konto premium w aplikacji Tarot Online to możliwy będzie podgląd całej historii Twojego konta. Aby dokonać zakupu konta premium z tego miejsca kliknij w przycisk Kup premium.

W kolejnym rozdziale przeczytasz więcej o tym jakie korzyści otrzymasz kupując konto premium, w jaki sposób możesz tego dokonać oraz dlaczego pomoże Ci to zwiększyć skuteczność korzystania z aplikacji Tarot Online.

Więcej za mniej

O koncie premium i o tym, jakie oferuje ono dla Ciebie korzyści pisaliśmy już we wszystkich poprzednich rozdziałach, dlatego teraz usystematyzujmy zdobytą przez Ciebie w tym poradniku Tarot dla początkujących wiedzę. Nasza aplikacja Tarot Online to pierwszy i jedyny taki projekt na skalę globalną, a wszystkie wróżby z wykorzystaniem dostępnych dla Ciebie kart i rozkładów Tarota są zawsze w 100% trafne i prawdziwe. Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z naszą aplikacją to gwarantujemy Ci, że pokochasz jej działanie oraz zostaniesz z nami na zawsze. Odkrywając wszystkie funkcje jakie ma dla Ciebie Tarot Online dowiesz się jak może pomóc Ci on podjąć codzienne i proste decyzje, przewidzieć nadchodzące wydarzenia i uniknąć niepowodzeń, a także rozwiązać wszystkie Twoje problemy. Tarot Online z czasem stanie się Twoim najlepszym doradcą dzięki, któremu o dowolnej porze dnia i z każdego miejsca na świecie uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie. Aplikacja Tarot Online była, jest i zawsze będzie darmowa, a my cały czas regularnie będziemy dodawać do niej nowe funkcje, z których będziesz mieć możliwość korzystania. Wiemy, że każdy dzień to dla Ciebie nowe potrzeby i zmagania, a dla nas wspólny początek przygody, którą możemy przeżyć właśnie z Tobą. I wierzymy w to, że ta nigdy się nie skończy, a teraźniejszość i przyszłość będzie z każdym dniem dla Ciebie co raz lepsza i mniej nieprzewidywalna.

Co jednak powiesz na to, że istnieje prosty sposób, który sprawi, że korzystanie z naszej niesamowitej aplikacji będzie dla Ciebie przyjemniejsze, da Ci znacznie więcej możliwości odkrywania siebie oraz otaczającego Cię świata, a w dodatku pomoże Ci lepiej zrozumieć odpowiedź płynącą z kart Tarota? Takie korzyści oferuje Ci właśnie konto premium, które możesz już teraz kupić praktycznie w każdym miejscu w naszej aplikacji. Wystarczy, że w odpowiednim momencie klikniesz w przycisk, który otworzy dla Ciebie okno z płatnością lub przejdzie do ustawień swojego konta Klubowicza.

Konto premium możesz kupić opłacając je za pomocą jednej z dostępnych metod bezpiecznych płatności online, które oferujemy w naszej aplikacji. Zachęcamy Cię jednak do skorzystania z opłaty za pomocą karty oraz włączenia wygodnych autosubskrypcji, które równo co miesiąc pobiorą z Twojego rachunku opłatę za konto premium. W całym procesie realizacji płatności nigdy nie gromadzimy żadnych wrażliwych danych dotyczących Twojej karty, rachunku, czy też banku. Tarot Online jest więc w 100% bezpieczny dla Ciebie oraz Twoich pieniędzy.

Subskrypcję możesz w dowolnym momencie anulować bez żadnych opłat i dodatkowych warunków. Nie ma jednak możliwości, aby uzyskać zwrot za opłacone już konto premium. Nawet po anulowaniu subskrypcji pozostanie ono jednak ważne tak długo, jak wynika to z pobranych na Twoim rachunku środków. Jeżeli nie zdecydujesz się na autosubskrypcję to możesz samodzielnie przedłużyć konto premium o kolejne 30 dni w dowolnym momencie i tak wiele razy jak tego chcesz. Możesz więc z powodzeniem dokonać zakupu konta premium przedłużając jego ważność nawet o 12 miesięcy. O wszystkich korzyściach jakie daje Ci zakup konta premium przeczytasz na stronie Cennik, gdzie znajdziesz również przycisk do dokonania płatności. Mamy nadzieję, że już teraz staniesz się członkiem premium naszego wspólnego klubu Tarot Online.

Przyszłość jest dziś

Dotarłeś z nami do końca poradnika Tarot dla początkujących, w którym udało Ci się w pełni poznać potencjał aplikacji Tarot Online. Zacznij więc już teraz tę wyjątkową przygodę i skorzystaj ze wszystkich możliwości, które przygotował dla Ciebie nasz zespół. Życzymy Ci, aby Twoje pytania zawsze niosły ze sobą odpowiedź jakiej w danym momencie potrzebujesz, a aplikacja Tarot Online spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Liczymy jednocześnie na to, że w pełni zaangażujesz się w rozwój społeczności Tarot Online i pomożesz także innym klubowiczom biorąc udział w dyskusji pod kartami Tarota.

Data publikacji: 17.05.2022
Data aktualizacji: 03.04.2024