Tarot 2021, czyli sprawdzamy wróżbę Tarota na 2021 roku dla każdego znaku zodiaku. Zobacz co czeka Cię w 2021 roku i już dziś za darmo postaw wróżbę online na swoją przyszłość.

Wróżba Tarota na 2021 rok

Powoli dobiega końca rok 2020. Rok, który napewno zostanie zapamiętany nie tylko przez nas samych, lecz także przez kolejne pokolenia jako początek globalnej pandemii. Niewątpliwie 2020 rok należy do najcięższych i najsmutniejszych lat z jakimi przyszło zmierzyć nam się jako ludzkość.

Czy rok 2021 będzie lepszy? To pytanie, na które odpowiedzieć może tylko Tarot Online, dlatego dziś sprawdzimy jaka przyszłość czeka nas wszystkich w 2021 roku oraz jak sprawy będą wyglądać dla poszczególnych znaków zodiaków.

Nie musisz jednak czekać i już teraz możesz zapytać karty Tarota o nadchodzącą przyszłość w 2021 roku w aplikacji Tarot Online.

Jakie pytania najlepiej zadać kartom? Odpowiedź tę znajdziesz w poradniku Jak zadawać pytania kartom Tarota. Pozwól jednak, że ułatwimy Ci to zadanie i podpowiemy o co możesz spytać Tarota na 2021 rok.

🗓  Wróżba Tarot Online 2021 na cały rok

Korzystając z Tarota Online możesz zapytać karty o dowolne pytanie na cały przyszły rok. Pamiętaj jednak, że dokładniejszą odpowiedź z jednej karty otrzymasz w kontekście konkretnego miesiąca lub tygodnia roku.

Wpisz pytanie na stronie Tarot Online np. Jaki będzie dla mnie rok 2021 w kwestiach finansowych i sprawdź znaczenie wylosowanej karty Tarota.

📆  Wróżba Tarot Online 2021 roku na miesiąc

Karty Tarota online możesz spytać nie tylko o to co wydarzy się w całym przyszłym roku, ale także np. w konkrentych miesiącach. Jak możesz to zrobić?

Wpisz pytanie na stronie Tarot Online np. Jak będą wyglądać moje sprawy sercowe w styczniu 2021 roku i sprawdź znaczenie wylosowanej karty Tarota.

📅 Wróżba Tarot Online 2021 roku na tydzień

Poszukujesz dokładniejszej wróżby? Sprawdź, co czeka Cię w konkretnym tygodniu 2021 roku! W ten sposób możesz bardzo dokładnie poznać każdy tydzień przyszłego roku np. dla spraw finansowych lub miłosnych.

Wpisz pytanie na stronie Tarot Online np. Czy uda mi się znaleźć nową pracę w 2 tygodniu 2021 roku i sprawdź znaczenie wylosowanej karty Tarota.

👫  Wróżba Tarot Online 2021 roku na miłość

Chcesz zapytać karty Tarota o to jak w 2021 roku będzie wyglądać Twój związek? A może szukasz nowej miłości i chcesz wiedzieć, czy uda Ci się ją znaleźć w nadchodzących 12 miesiącach?

Wpisz pytanie na stronie Tarot Online np. Czy w styczniu 2021 roku czeka mnie nowa miłość i sprawdź znaczenie wylosowanej karty Tarota.

👨‍⚕️  Wróżba Tarot Online 2021 roku na zdrowie

Martwisz się o swoje zdrowie w obliczu trwającej pandemii? Pytania o zdrowie nie należą do najłatwiejszych w Tarocie i musisz pamiętać, aby nigdy nie pytać o swoją lub cudzą smierć!

Wpisz pytanie na stronie Tarot Online np. Jak będzie wyglądać stan mojego zdrowia w styczniu 2021 roku i sprawdź znaczenie wylosowanej karty Tarota.

💰  Wróżba Tarot Online 2021 roku na finanse

Każdy z nas chce wiedzieć, co czeka go w 2021 roku pod kątem spraw finansowych, zwłaszcza w obliczu niepewności, które rodzi aktualna pandemia. Możesz zrobić to na Tarot Online.

Wpisz pytanie na stronie Tarot Online np. Czy w styczniu 2021 roku moja sytuacja finansowa się poprawi i sprawdź znaczenie wylosowanej karty Tarota.

2021 rok we wróżbie Tarota Online

Zanim przejdziemy do opisu wróżby Tarota Online dla każdego ze znaków zodiaku sprawdźmy, co karty Tarota mówią o nadchodzącym 2021 roku. Zapytamy karty oczywiście o rzecz, która interesuje obecnie najbardziej nas wszystkich, czyli pandemię.

Czy skończy się ona w 2021 roku? Wylosowana karta na to pytanie to Król Monet w pozycji odwróconej. Karta Król Denarów jest uosobieniem Byka, a sama w sobie bardzo często przedstawia najbogatsze kraje świata lub też bogactwo całej ludzkości. To także karta lidera i przywódcy, który rządzi posiadanymi zasobami. Odwrócona karta Król Denarów zapowiada jednak znaczne problemy finansowe na świecie spowodowane pandemią. I choć sama ekspansja wirusa może zostać powstrzymana, to jednak należy liczyć się konsekwencjami, które niosą za sobą ostatnie 12 miesięcy lockdownu i ograniczeń. Problemy mogą w szczególności dotknąć kraje, które dotąd wydawały się stabilne.

A Ty o co chcesz zapytać karty Tarota Online? Daj znać w komentarzach i czytaj dalej ten wpis ☺️

Tarot 2021 a znaki zodiaku

Przejdźmy teraz do sprawdzenia wróżby Tarota Online na 2021 rok z podziałem na znaki zodiaku. Znajdź swój znak zodiaku i sprawdź co czeka Cię w 2021 roku. Pod uwagę możesz wziąć zarówno swój znak zodiaku jak i ascendent.

Więcej o znakach zodiaku przeczytasz w tym wpisie Karty Tarota a Znaki Zodiaku i Astrologia.

Pamiętaj:

Wróżba dla znaków zodiaków i wylosowana karta Tarota nie przedstawia konkrentych wydarzeń, a jedynie energię, która będzie w 2021 roku odgrywała dla Ciebie największą rolę.

Dlatego nawet jeżeli wróżba na 2021 rok dla Twojego znaku zodiaku nie jest najlepsza to Twój los może znacząco różnic się od podanych poniżej opisów. Aby sprawdzić, co dokładnie czeka Cię w 2021 roku postaw Tarot Online za darmo na swoje pytanie.
Zaczynamy ☺️

Tarot 2021: Baran

Wylosowana karta Tarota: Siła
Pozycja: odwrócona

Jesteś spod znaku  ♈️ Barana?  Wszystkie Barany  to bardzo aktywne znaki, które lubią ruch oraz działanie. Niestety, rok 2021 zapowiada, że Barany będą miały w tym roku problemy z samodyscypliną oraz sprawami zdrowotnymi. Nie oznacza to jednak, że musisz obawiać się nadchodzącego roku. Po prostu będzie wymagał on od Ciebie więcej pracy niż poprzedni w pewnych sprawach. Dbaj o kondycję oraz realizację swoich celów!

Tarot 2021: Byk

Wylosowana karta Tarota: 7 Pucharów
Pozycja: odwrócona

Dla osób spod znaku ♉️ Byka rok 2021 będzie rokiem, w którym trzeba będzie jeszcze bardziej twardo stąpać po ziemi i nie dać się ponieść złudnym fantazjom i iluzjom. Chodź w 2021 roku możesz mieć problemy z podjęciem decyzji oraz w pewnym stopniu zwątpić w to, że będzie lepiej, nie poddawaj się i staraj odmienić swój los poprzez powolne, aczkolwiek solidne zmiany.

Tarot 2021: Bliźnięta

Wylosowana karta Tarota: 7 Mieczy
Pozycja: odwrócona

Rok 2021 zapowiada się dla osób spod znaku ♊️ Bliźniąt znacznie lepiej niż 2020. Być może w 2021 roku uda Ci się odzyskać coś co już dawno zostało spisane na straty. Tak, czy inaczej w 2021 roku możesz liczyć na znacznie więcej powodzenia pod warunkiem, że w swoich działaniach będziesz kierować się głównie logiką i doświadczeniem. Spróbuj w 2021 roku podjąć decyzje w zupełnie inny sposób niż dotychczas. To Ci się opłaci!

Tarot 2021: Rak

Wylosowana karta Tarota: Rycerz Buław
Pozycja: prosta

2021 rok będzie bardzo dynamicznym okresem dla wszystkich osób spod znaku ♋️ Raka. Wylosowana karta Rycerz Buław w pozycji prostej to oznaka częstych podróży, dużej aktywności i pędu na przód. Zwłaszcza jeżeli jesteś mężczyzną. Dla kobiet karta Rycerz Buław może mówić także o tym, że na rok 2021 będzie w dużej mierze mieć wpływ osoba spod znaku Barana, Lwa lub Strzela w średnim wieku! Oczekuj dużych zmian.

Tarot 2021: Lew

Wylosowana karta Tarota: 7 Mieczy
Pozycja: odwrócona

Podobnie jak w przypadku bliźniąt rok 2021 będzie dla ♌️ Lwów lepszy niż poprzednie 12 miesięcy. Odwrócona 7 Mieczy mówi o tym, aby w przyszłym roku osoby spod znaku Lwa zwracały uwagę na pewne rzeczy, które początkowo mogą umykać ich uwadze. W działaniach osoby spod znaku Lwa powinny w 2021 roku podejmować nieszablonowe decyzje. Przed nieszczęściem uchronić może Cię tylko logika.

Tarot 2021: Panna

Wylosowana karta Tarota: Gwiazda
Pozycja: odwrócona

Choć osoby spod znaku ♍️ Panny mają wielkie oczekiwania na rok 2021 to może jednak okazać się, że pozostają one tylko w sferze marzeń. Zamiast czekać na odmianę losu wykonaj pracę, która pozwoli osiągnąć Ci zamierzone cele, ponieważ w 2021 roku nie możesz liczyć tylko na los. Z drugiej strony, nie popadaj w pesymizm, czy też rozczarowanie jeżeli coś Ci nie wyjdzie w 2021 roku. Możesz osiągnąć wszystko to czego zapragniesz nie poddając się po drodze.

Tarot 2021: Waga

Wylosowana karta Tarota: Diabeł
Pozycja: odwrócona

Odwrócona karta Diabeł zapowiada rok pełny pokus, którym nie oprą się nawet tak zrównoważone osoby jak ♎️ Wagi. Jeżeli żyjesz na uwięzi kogoś to najwyższa pora, aby uwolnić się z tej toksycznej relacji. Jeżeli masz natomiast uzależnienia to rok 2021 będzie doskonałym momentem, aby z nimi zerwać. Tak, czy inaczej w 2021 roku wszystkie wagi mogą liczyć na powodzenie oraz wielką namiętność. Być może nawet zbyt wielką…

Tarot 2021: Skorpion

Wylosowana karta Tarota: Diabeł
Pozycja: prosta

Zupełnie odwrotnie sytuacja będzie wyglądać w przypadku ♏️ Skorpionów! Karta Diabeł w pozycji prostej to zapowiedź ograniczenia wolności oraz zależności od ludzi lub rzeczy. Nie oznacza to jednak, że będzie to wbrew Twojej woli. Wręcz przeciwnie, otrzymasz rzeczy, których pragniesz, jednak wszystko ma swoją cenę. Uważaj, by w 2021 roku nie popaść jednak w skrajność zwłaszcza w kwestiach finansowych. Choć musisz uważać na pewne osoby, które mogą mieć ku Tobie złe zamiary, to jednak jednego możesz być pewien: w 2021 roku Twoje potrzeby fizyczne będą zaspokojone.

Tarot 2021: Strzelec

Wylosowana karta Tarota: Rycerz Mieczy
Pozycja: odwrócona

A jaki rok będzie dla osób spod znaku ♐️ Strzelca? Może okazać się, że w 2021 roku czeka Cię wiele wyzwań w relacjach z ludźmi, a obrana wcześniej strategia przestanie działać. W dążeniu do swoich celów nie bądź osobą wyrachowaną oraz bezkompromisową, a da Ci to więcej korzyści niż strat. Jeżeli jesteś zodiakalnym Strzelcem to wiedz, że czeka Cię w 2021 roku wiele zmian, na które nie zabraknie Ci sił pod warunkiem, że skupisz się w danym momencie na jednej sprawie.

Tarot 2021: Koziorożec

Wylosowana karta Tarota: 9 Monet
Pozycja: odwrócona

Dla osób spod znaku ♑️ Koziorożca rok 2021 to nie będzie najlepszy okres finansowy w życiu. Musisz szczególnie w tym roku uważać na to jak pozyskujesz oraz inwestujesz swoje pieniądze. Może okazać się bowiem, że wypłyną na wierzch pewne nieczyste interesy, które wcześniej były bezpieczne i rentowne. Karta 9 Denarów nawet w pozycji odwróconej zapowiada jednak pewnego rodzaju bezpieczeństwo materialne i dostatek. Uważaj jednak, by nie stracić swojej pozycji oraz miejsca, w którym się znajdujesz.

Tarot 2021: Wodnik

Wylosowana karta Tarota: 2 Mieczy
Pozycja: odwrócona

Jeżeli jesteś słonecznym lub ascendentalnym ♒️ Wodnikiem to wylosowana karta 2 Mieczy w pozycji odwróconej zachęca Cię do tego, aby wreszcie w 2021 roku otworzyć się bardziej na innych ludzi. Choć możesz próbować uciekać od rzeczywistości oraz narastających problemów, to jednak warto spojrzeć prawdzie w oczy oraz zrozumieć przyczyny sytuacji, w których się znajdziesz. Pomoże Ci w tym zdecydowanie umiejętność komunikacji z innymi, zwłaszcza z partnerem. Choć możesz oczekiwać w 2021 roku większych zmian, to może okazać się, że będziesz musieć poczekać na nie trochę dłużej.

Tarot 2021: Ryby

Wylosowana karta Tarota: 10 Monet
Pozycja: prosta

Bardzo ciekawie zapowiada się natomiast rok 2021 dla osób spod znaku ♓️ Ryb. Karta 10 Monet to znakomity omen dla pełnej stabilizacji w życiu zawodowym i rodzinnym. Choć 2021 rok nie przyniesie dla was większych zmian, to jednak możecie jak to mawiają spać spokojnie. Czekają Cię bardzo dobre relacje rodzinne oraz możliwość wsparcia od osób starszych. Uważaj jednak na to, aby nie korzystać tylko i wyłącznie ze zgromadzonych wcześniej środków finansowych.

Nie czekaj i już teraz za darmo sprawdź, co czeka Cię w 2021 roku. Wpisz pytanie, wylosuj kartę i poznaj swoją przyszłość we wróżbie Tarota Online.

Data publikacji: 14.12.2020
Data aktualizacji: 03.04.2024