Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Monety » 10 Monet

10 Monet

10 Pentakli, 10 Denarów, Dziesiątka Monet, Dziesiątka Pentakli, Dziesiątka Denarów

10 Monet

Karta w pozycji prostej

Znaczenie kart Tarota - 10 Monet
dobrobyt, stabilizacja materialna, dziedziczenie majątku, czas na zmiany w rodzinie

10 Monet

Karta w pozycji odwróconej

Znaczenie kart Tarota - 10 Monet
problemy z testamentem, spadkami, nieporozumienia i kłótnie w rodzinie z powodu pieniędzy, kradzież, strata

10 Monet

Znaczenie karty Tarota

10 Denarów w Tarocie to zwieńczenie pracy włożonej przez całe życie lub długi okres w danej sprawie. Karta jako, że jest ostatnią kartą z dworu Denarów zawsze wskazuje na zamknięcie pewnego cyklu. To karta rodziny oraz zasobności całej rodziny. Mówi o harmonii, bezpieczeństwie, zadowoleniu oraz wielu pokoleniach. Na karcie 10 Monet widzimy siedzącego starca, który symbolizuje mądrość i dojrzałość, psy odwołujące się do lojalności i protekcji, a także szczęśliwą młodą parę z dzieckiem. Wszystko odbywa się na dworze pełnym denarów. A więc człowiek na karcie Tarota nie tylko posiadł cały majątek, jaki mógł, lecz także ma dookoła siebie bliskich, którym może korzystając ze swoich zasobów zapewnić dobry początek. Czy jednak 10 Denarów w Tarocie Online wskazuje głównie na kwestie materialne? A może starzec dostrzega to, czego młodzi nie widzą, cud życia i przemijalność?

10 Monet

Karta w pozycji prostej

Karta 10 Monet utożsamiana jest z cechami takimi jak dobrobyt, stabilizacja materialna oraz dziedziczenie majątku. Nigdy nie należy jej w pozycji prostej rozumować jednak jako zapowiedź dużych zarobków. To raczej sytuacja, w której człowiek korzysta ze wszystkich denarów wypracowanych od Asa Monet do 9 Monet. 10 Denarów to zdecydowanie karta rodziny i w pozycji prostej mówi o dobrych relacjach pomiędzy domownikami. Jak jeszcze należy rozumieć 10 Monet w Tarocie? Przy odpowiednich kartach 10 Monet w danej sprawie może mówić o spadku otrzymanym właśnie od kogoś starszego. W każdym razie, gdy wylosujesz kartę Tarota 10 Monet oczekuj zadowolenia.

10 Monet

Karta w pozycji odwróconej

Odwrócona 10 Monet to karta, która wskazuje na problemy rodzinne, konflikty, a czasem walkę o pieniądze, a nawet spadek. To także ograniczenia wynikające z problemów finansowych, lecz takich, które dziedziczone są przez długi czas. 10 Monet w położeniu negatywnym tzw. cieniu może więc mówić także o problemach z otrzymaniem testamentu. 10 Monet w odwróceniu można interpretować także jako kradzież majątku i dorobku życia, a także brak wyciągania lekcji z poprzednich doświadczeń. Człowiek osiągnął pewien etap w życiu, lecz nie potrafi cieszyć się z miejsca, w którym się znalazł oraz nie zdobył doświadczenia, którym mógłby się podzielić z innymi.

Dodaj komentarz

Wypowiadając się na stronie Tarot Online akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności kliknij w przycisk. AKCEPTUJĘ