Postaw
Tarota
Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Monety » 10 Monet

10 Monet

Znaczenie karty Tarota 10 Monet

bogactwo, stabilizacja materialna, dobrobyt

10 Denarów w Tarocie to zwieńczenie pracy włożonej przez całe życie lub długi okres w danej sprawie. Karta jako, że jest ostatnią kartą z dworu Denarów zawsze wskazuje na zamknięcie pewnego cyklu. To karta rodziny oraz zasobności całej rodziny. Mówi o harmonii, bezpieczeństwie, zadowoleniu oraz wielu pokoleniach. Na karcie 10 Monet widzimy siedzącego starca, który symbolizuje mądrość i dojrzałość, psy odwołujące się do lojalności i protekcji, a także szczęśliwą młodą parę z dzieckiem. Wszystko odbywa się na dworze pełnym denarów. A więc człowiek na karcie Tarota nie tylko posiadł cały majątek, jaki mógł, lecz także ma dookoła siebie bliskich, którym może korzystając ze swoich zasobów zapewnić dobry początek. Czy jednak 10 Denarów w Tarocie Online wskazuje głównie na kwestie materialne? A może starzec dostrzega to, czego młodzi nie widzą, cud życia i przemijalność?

Znaczenie karty Tarota 10 Monet w pozycji prostej

dobrobyt, stabilizacja materialna, dziedziczenie majątku, czas na zmiany w rodzinie

Karta 10 Monet utożsamiana jest z cechami takimi jak dobrobyt, stabilizacja materialna oraz dziedziczenie majątku. Nigdy nie należy jej w pozycji prostej rozumować jednak jako zapowiedź dużych zarobków. To raczej sytuacja, w której człowiek korzysta ze wszystkich denarów wypracowanych od Asa Monet do 9 Monet. 10 Denarów to zdecydowanie karta rodziny i w pozycji prostej mówi o dobrych relacjach pomiędzy domownikami. Jak jeszcze należy rozumieć 10 Monet w Tarocie? Przy odpowiednich kartach 10 Monet w danej sprawie może mówić o spadku otrzymanym właśnie od kogoś starszego. W każdym razie, gdy wylosujesz kartę Tarota 10 Monet oczekuj zadowolenia.

Znaczenie karty Tarota 10 Monet w pozycji odwróconej

problemy z testamentem, spadkami, nieporozumienia i kłótnie w rodzinie z powodu pieniędzy, kradzież, strata

Odwrócona 10 Monet to karta, która wskazuje na problemy rodzinne, konflikty, a czasem walkę o pieniądze, a nawet spadek. To także ograniczenia wynikające z problemów finansowych, lecz takich, które dziedziczone są przez długi czas. 10 Monet w położeniu negatywnym tzw. cieniu może więc mówić także o problemach z otrzymaniem testamentu. 10 Monet w odwróceniu można interpretować także jako kradzież majątku i dorobku życia, a także brak wyciągania lekcji z poprzednich doświadczeń. Człowiek osiągnął pewien etap w życiu, lecz nie potrafi cieszyć się z miejsca, w którym się znalazł oraz nie zdobył doświadczenia, którym mógłby się podzielić z innymi.

Pozostałe informacje o karcie 10 Monet

Inne nazwy karty 10 Monet:

10 Pentakli, 10 Denarów, Dziesiątka Monet, Dziesiątka Pentakli, Dziesiątka Denarów, Bogactwo, Władca Bogactwa

Nazwa karty 10 Monet w innych językach:

Ten of Pentacles, Ten of Coins

Kolory karty 10 Monet:

żółty, fioletowy

Znaki zodiaku karty 10 Monet:

Panna

Planety karty 10 Monet:

Merkury

Żywioł karty 10 Monet:

Ziemia

Dodaj komentarz

Wypowiadając się na stronie Tarot Online akceptujesz naszą Politykę Prywatności oraz Regulamin.

Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności oraz regulamin kliknij w przycisk. AKCEPTUJĘ