Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w ikonę Tarot Online - iOS, a następnie w opcję Dodaj do ekranu początkowego.

Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w menu Plik, a następnie w opcję Dodaj do Docka.

Dostępna jest nowa wersja aplikacji Tarot Online. Aby dokonać aktualizacji kliknij tutaj lub odśwież tę stronę.

10 Monet

Poznaj znaczenie karty Tarota 10 Monet

Znaczenie karty Tarota 10 Monet

Karta 10 Monet zamyka dwór denarów w Tarocie i tym samym wskazuje na zwieńczenie włożonej wcześniej pracy, a także uzyskanie pełni na polu materialnym. Karta przedstawia siedzącego na krześle starszego mężczyznę, a przed nim młodą parę z dzieckiem oraz dwa psy (symbolizujące lojalność oraz protekcję). Na karcie oprócz nich widzimy także dom, murowaną bramę oraz porozrzucane wszędzie dziesięć monet. Karta w swoim znaczeniu wskazuje przede wszystkim na dostatnie i spokojne życie, które może być zapewnione także przyszłym pokoleniom. Podobnie jak 10 Kielichów wskazuje ona na sprawy rodzinne, ale w tym przypadku wzajemne szczęście oparte jest głównie o poczucie stabilizacji i dobrobyt. 10 Denarów bardzo często zwiastuje sukces na polu finansowym oraz taki moment w życiu kiedy w pełni możesz korzystać ze zgromadzonego majątku. Karta 10 Monet wskazuje bardzo często na zmiany w rodzinie, ale także dziedziczenie majątku. Może to mieć szczególne odniesienie do prowadzonych wspólnie z bliskimi biznesów, które w tym momencie mogą okazać się dla was bardzo intratne. 10 Denarów to karta stabilizacji, poczucia bezpieczeństwa oraz przywiązania do tradycji.

Znaczenie karty 10 Monet w pozycji prostej

Karta 10 Monet w pozycji prostej zapowiada przede wszystkim bardzo dobry okres finansowy, w którym ze zgromadzonego bogactwa skorzysta cała Twoja rodzina. Prosta 10 Denarów może ponadto mówić o narodzinach dziecka, a z drugiej strony o długim i dostatnim życiu. Karta jest bardzo dobrym omenem, jeżeli Twoje pytanie dotyczy spraw praktycznych i w pewnych okolicznościach może wskazywać nawet na otrzymanie spadku. Sama w sobie nie zapowiada jednak okresu zarabiania pieniędzy, a raczej wskazuje na korzystanie z wcześniej zgromadzonych dóbr. 10 Monet to karta rodziny dlatego, gdy ją widzisz w swoim rozkładzie Tarota to jest to przede wszystkim symbol dobrej atmosfery oraz dobrych relacji pomiędzy Tobą a bliskimi. Prosta 10 Denarów wskazuje ponadto na satysfakcję oraz poczucie bezpieczeństwa, a także dzielnie się z bliskimi wszystkim, co posiadasz. Wszystkie te cechy mogą odnosić się jednak nie tylko do spraw finansowych, ale także innych aspektów Twojego życia takich jak zdrowie. 10 Monet w pozycji prostej wskazuje także na ogromne przywiązanie do korzeni oraz tradycji, a także chęć zbudowania własnego domu. To czas wspólnej celebracji oraz cieszenia się z każdej chwili życia.

Znaczenie karty Tarota 10 Monet w pozycji prostej na miłość, seks i relacje

W pytaniach na miłość oraz relacje karta 10 Monet niesie ze sobą ogólnie pozytywne przesłanie. Zapowiada ona okres harmonii oraz szczególnie dobre relacje rodzinne. W przypadku osób będących w relacji 10 Denarów wskazuje na obfitość emocji, a także wspólne szczęście i powodzenie w sprawach finansowych. Karta mówi także o relacji, która posiada solidne fundamenty i jest to doskonały moment na założenie rodziny. Prosta 10 Monet to także bardzo dobry znak w sprawach związanych z rodzinnym biznesem, czy też zakupem lub budową domu, ponieważ wskazuje tutaj na udane inwestycje. Ogromny wpływ na waszą relację może mieć rodzina, a także sprawy z nią związane, jednak w obecnym momencie możecie liczyć na jej pełne wsparcie. Jeżeli aktualnie jesteś osobą samotną to prosta 10 Denarów wskazuje na to, że do nowej relacji podchodzisz w sposób dojrzały i odpowiedzialny, a wybór partnera na całe życie nie pozostawiasz przypadkowi. 10 Monet w pozycji prostej nie wskazuje jednak na moment wejścia w nowy związek, dlatego nie będzie ona czymś co osoby samotne chętnie zobaczą w swoim rozkładzie. Zamiast tego karta zapowiada stabilizację na polu emocjonalnym oraz możliwość w dalszej perspektywie stworzenia związku małżeńskiego z kimś kto będzie dzielił z Tobą te same wartości.

Znaczenie karty Tarota 10 Monet w pozycji odwróconej

W pozycji odwróconej 10 Monet bardzo często wskazuje na problemy rodzine, szczególnie jeżeli mają one podłoże finansowe. Karta może więc zapowiadać rodzinne konflikty, ale także walkę o pieniądze, czy też spadek. Odwrócona 10 Denarów wskazuje także na pewne ograniczenia i problemy mogące wynikać z zaciągniętych przez rodzinę długów. Ponadto karta ta może mówić o problemach z testamentem, czy też kradzieży dorobku całego życia. Jeżeli na Twoje pytanie wypadła Ci karta 10 Monet w pozycji odwróconej to czeka Cię okres ogólnego niezadowolenia, a nawet utraty stabilizacji życiowej. Czasami może ona stanowić jedynie ostrzeżenie przed ryzykownymi inwestycjami, które dłuższej perspektywie mogą zagrozić Twojej finansowej przyszłości. Odwrócona 10 Denarów zachęca do większej ostrożności w podejmowaniu wszelkich, życiowych decyzji, a także do skupienia się na długoterminowych planach i lokatach. W skrajnych sytuacjach odwrócona 10 Monet może mówić o rozpadzie życia rodzinnego, czy też małżeństwa. Karta może ponadto wskazywać na brak przywiązania do korzeni, czy też nagłe zmiany w rodzinie, które mogą wywołać u Ciebie poczucie straty.

Znaczenie karty Tarota 10 Monet w pozycji odwróconej na miłość, seks i relacje

Karta 10 Monet w pozycji odwróconej w sprawach miłosnych bardzo często wskazuje na negatywny wpływ rodziny na trwający związek. Może wynikać to z faktu, iż uważają oni obecną relację za niekonwencjonalną, a nawet szkodzącą interesom rodziny. Odwrócona 10 Denarów może także zapowiadać bezpośrednie problemy dotyczące Twoich dzieci oraz partnera w szczególności w kwestiach finansowych. Aktualnie możesz doświadczać zmian w Twoim życiu rodzinnym, które mogą wywołać u Ciebie poczucie utraty życiowej stabilizacji. Z drugiej strony może okazać się, że to Ty kwestionujesz dalszy sens waszej relacji, ponieważ na ten moment nie widzisz dla was wspólnej przyszłości. Odwrócona 10 Denarów mówi także o piętrzących się konfliktach rodzinnych, które negatywnie oddziałują na Twój stan emocjonalny. Twoi bliscy mogą ponadto nie tylko ingerować w Twoje prywatne życie, ale także próbować podejmować za Ciebie istotne decyzje dotyczące Twojej przyszłości. W takich sytuacjach odwrócona 10 Monet wskazuje, aby uniezależnić się od wpływu rodziny i spróbować samodzielnie zbudować wspólne imperium. W przypadku osób samotnych odwrócona 10 Denarów wskazuje na to, że obecnie nie planujesz założyć rodziny, ani nie szukasz osoby, z którą możesz stworzyć wspólną przyszłość.

Informacje o karcie Tarota 10 Monet

Inne nazwy karty Tarota 10 Monet

10 Pentakli, 10 Denarów, Dziesiątka Monet, Dziesiątka Pentakli, Dziesiątka Denarów, Bogactwo, Władca Bogactwa

Grupa karty Tarota 10 Monet

Małe Arkana, Monety

Słowa kluczowe karty Tarota 10 Monet

Bogactwo, stabilizacja materialna, dobrobyt

Słowa kluczowe karty Tarota 10 Monet w pozycji prostej

Dobrobyt, stabilizacja materialna, dziedziczenie majątku, czas na zmiany w rodzinie

Słowa kluczowe karty Tarota 10 Monet w pozycji odwróconej

Problemy z testamentem, spadkami, nieporozumienia i kłótnie w rodzinie z powodu pieniędzy, kradzież, strata

Kolory karty Tarota 10 Monet

Żółty, fioletowy

Znaki zodiaku karty Tarota 10 Monet

Panna

Planety karty Tarota 10 Monet

Merkury

Żywioły karty Tarota 10 Monet

Ziemia

Dołącz do dyskusji

Dołącz do klubu, aby przeczytać komentarze i wziąć udział w dyskusji na temat 10 Monet.
Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania