Postaw
Tarota
Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Puchary » 7 Pucharów

7 Pucharów

Znaczenie karty Tarota 7 Pucharów

platoniczne uczucia, problem z wyborem spośród wielu możliwości

Karta 7 Pucharów, czy karta iluzji, fantazji oraz wyobraźni. Jest to znakomita karta Tarota w sprawach, w których ważne są właśnie takie cechy. Na karcie 7 Kielichów widzimy mężczyznę, który patrzy w znajdujące się na chmurach kielichy. Każdy z nich zawiera jednak coś innego. Na 7 Kielichów widzimy symbole takie jak ludzka głowa, zakryta postać, wąż, zamek, klejnoty, wieniec laurowy i smok. Pytający stoi więc nie lada przed wyborem jednak zazwyczaj odbywa się on w tej karcie na poziomie mentalnym. Karta 7 Pucharów to jednak nie tylko karta wyboru, lecz także afirmacji, imaginacji oraz snów lub nawet stanów upojenia alkoholowego.

Znaczenie karty Tarota 7 Pucharów w pozycji prostej

fantazja, marzenia, wykorzystanie sił podświadomości, snów, wizualizacji, afirmacji

Gdy karta 7 Kielichów wypada w pozycji prostej to wszystko zależy od tego jakie pytanie zadałeś Tarotowi Online. Karta będzie zawsze złym omenem dla spraw materialnych oraz takich, w których należy twardo stąpać po ziemi, ponieważ 7 Kielichów może sprawić, że oderwiesz się od rzeczywistości. To karta znakomita dla osób, które tworzą, artystów, reżyserów, którzy muszą we własnej wyobraźni szukać inspiracji do działania. 7 Pucharów zwiastuje także sytuację, w której trzeba dokonać pewnego wyboru, a który to jest trudny do wykonania. 7 Kielichów zawsze pokazuje mi też osobę, która nie potrafi ocenić rzeczywistości. To kłamstwo i iluzja.

Znaczenie karty Tarota 7 Pucharów w pozycji odwróconej

życie iluzjami, nierealnymi fantazjami, rozczarowanie, odmienne stany świadomości, zaburzenia psychiczne, brak zaufania do losu

Odwrócona 7 Pucharów to karta, która mówi o tym, że osoba na tej karcie żyje iluzjami i nierealnymi fantazjami. Może mówić jednakowo o problemach psychicznych tej osoby, która ma przed sobą puchary, a także o odmiennych stanach świadomości. Osoba na tej karcie nie jest w stanie podjąć żadnej decyzji ani dobrej, ani złej. To stagnacja i ciągłe życie iluzjami oraz nierealnymi marzeniami. Odwrócona 7 Kielichów to karta nadużywania leków oraz ucieczki od prawdziwego życia. Karta w tym położeniu sprawia, że nie potrafisz wykorzystać energię siłę swojej podświadomości i nieświadomości do osiągnięcia wybranych celów.

Pozostałe informacje o karcie 7 Pucharów

Inne nazwy karty 7 Pucharów:

7 Kielichów, Siódemka Pucharów, Siódemka Kielichów, Zepsucie, Władca Iluzorycznych Sukcesów, Zwodnicze Powodzenie

Nazwa karty 7 Pucharów w innych językach:

Seven of Cups

Kolory karty 7 Pucharów:

zielony, żółty

Znaki zodiaku karty 7 Pucharów:

Skorpion

Planety karty 7 Pucharów:

Wenus

Żywioł karty 7 Pucharów:

Woda

Dodaj komentarz

Wypowiadając się na stronie Tarot Online akceptujesz naszą Politykę Prywatności oraz Regulamin.

Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności oraz regulamin kliknij w przycisk. AKCEPTUJĘ