Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w ikonę Tarot Online - iOS, a następnie w opcję Dodaj do ekranu początkowego.

Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w menu Plik, a następnie w opcję Dodaj do Docka.

Dostępna jest nowa wersja aplikacji Tarot Online. Aby dokonać aktualizacji kliknij tutaj lub odśwież tę stronę.

7 Mieczy

Poznaj znaczenie karty Tarota 7 Mieczy

Znaczenie karty Tarota 7 Mieczy

Na karcie 7 Mieczy widzimy osobę, która niesie na swoich rękach pięć mieczy. Wygląda ona tak jakby próbowała niezauważanie wymknąć się z obozowiska, które widoczne jest z kolei za jej plecami. Przedstawiona na karcie 7 Mieczy osoba spogląda jednak przez swoje ramię, ponieważ pomimo dokonanego trudu nie udało jej się zabrać dwóch pozostałych mieczy. Pozostają one wbite w ziemię na tle wojskowych namiotów. Jest to jednocześnie bardzo istotna symbolika dla tej karty, ponieważ informuje ona nie tylko o działaniu w pośpiechu, ale również nieprzemyślanej strategii. Cała karta ma żółtą kolorystykę i przedstawia sytuację kradzieży, ale również podstępnego działania w świetle dnia. Karta ta tak jak wszystkie Miecze w Tarocie wskazuje na wysiłek intelektualny jak i komunikację. Jednak w tym przypadku będzie ona oparta nie do końca jasne intencje, a nawet pewnego rodzaju oszustwo, którego możesz stać się ofiarą. Nie oznacza jednak to, że 7 Mieczy w Tarocie wskazuje tylko i wyłącznie na takie zachowanie w stosunku do nas. 7 Mieczy jako symbol sprytu i inteligencji może mówić o tym, że to Ty zwinnie i skutecznie ograsz pewną sytuację dla swoich własnych korzyści odnosząc sukces.

Znaczenie karty 7 Mieczy w pozycji prostej

Karta 7 Mieczy w pozycji prostej wskazuje na sytuacje, w której wybieramy drogę na skróty, choć wciąż możemy w ten sposób osiągnąć częściowy sukces. Nie będzie on jednak uczciwy i zasłużony, a oparty o przebiegłe i wyrachowanie zachowanie względem innych osób. Prosta 7 Mieczy wskazuje bardzo często na to, aby zwrócić uwagę na to, że są rzeczy, o których w danej sytuacji nie wiesz. Symbolizują to dwa porzucone za postacią na tej karcie miecze. Bardzo często karta 7 Mieczy w pozycji prostej mówi o tym, że w naszym otoczeniu znajduje się także osoba, która nie ma w stosunku do nas czystych zamiarów, a nawet w pewien sposób może działać na naszą niekorzyść. Prosta 7 Mieczy ponadto zawsze radzi, aby podejmując decyzje kierować się logicznym działaniem i zwrócić uwagę na wszystkie informacje, które mamy w zasięgu swojego wzroku. Istnieje bowiem wielkie prawdopodobieństwo, że ktoś próbuje ukryć przed Tobą pewne rzeczy. Jeżeli jednak to Ty jesteś w roli osoby przedstawionej na karcie 7 Mieczy to nakazuje ona zachować wielką ostrożność w działaniu. Karta 7 Mieczy to również oznaka pustych słów oraz problemów w komunikacji prowadzących do konfliktów i kłótni.

Znaczenie karty Tarota 7 Mieczy w pozycji prostej na miłość, seks i relacje

Prosta 7 Mieczy to bardzo trudna karta w pytaniach na sprawy związanych z relacjami, ponieważ zamiast wyjaśnić pewne kwestie wprowadza jeszcze większą niepewność. Jest to związane z tym, że 7 Mieczy w pozycji prostej mówi o ukrywaniu pewnych informacji, co z kolei prowadzić będzie do kolejnych problemów w relacji. 7 Mieczy w pozycji prostej może wskazywać również na to, że jesteś ofiarą pewnego oszustwa, czy nawet zdrady. Taka osoba próbuje nie tylko działać za Twoimi plecami, ale również szkodzić Tobie w pewien sposób. Z tego powodu prosta 7 Mieczy bardzo często wskazuje na plotki, czy też inne, szkodliwe działanie Twoich nierzadko ukrytych wrogów. Zdarza się również, że przy tej karcie sami oszukujemy siebie w kwestii prawdziwych uczuć, czy też zamiarów i potrzeb w związku. Z tego powodu karta 7 Mieczy w pozycji prostej nie zawsze musi zwiastować negatywne wydarzenia, a często jest ona po prostu symbolem zakłamywania rzeczywistości. Odkrywając jednak kartę 7 Mieczy w pozycji prostej należy być bardzo ostrożnym w stosunku do otoczenia, które w obecnej sytuacji będzie skrywać przed Tobą wiele tajemnic. Dla osób samotnych 7 Mieczy w pozycji prostej może zapowiadać poznanie nowej osoby, jednak zanim otworzyć się na nową relację upewnij się, że możesz jej w pełni zaufać.

Znaczenie karty Tarota 7 Mieczy w pozycji odwróconej

Odwrócona 7 Mieczy może zapowiadać w pytanej sprawie pełen sukces uzyskany za pomocą świadomego kłamstwa oraz nieczystego zagrania. Działając w ten sposób istnieje spora szansa na to, że zdobędziesz także dwa porzucone wcześniej miecze. 7 Mieczy w pozycji odwróconej może wskazywać także na to, że to Tobie uda się odzyskać coś, co zostało wcześniej utracone. Karta zapowiada więc sytuacje zagrożenia, ale również ostatecznie uniknięcia kradzieży, czy też innego podstępu. Jest to jednak możliwe tylko i wyłącznie wykorzystując własny spryt, ale również asekurując w pewien sposób swoje działania. Odwrócona 7 Mieczy wskazuje więc na zachowanie czujności oraz ostrożności szczególnie w podejmowaniu nowych działań i ważnych decyzji w Twoim życiu. Bardzo często karta 7 Mieczy w pozycji odwróconej wskazuje również na to, że sytuacja jest zupełnie inna niż może obecnie się Tobie wydawać i z tego powodu także zachęca do działania w niekonwencjonalny sposób. Odwrócona 7 Mieczy to także moment, w którym możesz oczyścić swoje sumienie z wcześniejszych negatywnych działań. Pamiętaj, aby nie ignorować ostrzeżeń i nie dać się złapać na gorącym uczynku.

Znaczenie karty Tarota 7 Mieczy w pozycji odwróconej na miłość, seks i relacje

W pytaniach o relacje karta 7 Mieczy w pozycji odwróconej może zapowiadać moment, w którym uda się wam wreszcie wyjaśnić wszelkie niejasności i oczyścić atmosferę z kłamstw oraz tajemnic. Powodem tego może być poczucie winy oraz chęci rozliczenia własnego sumienia. W takiej sytuacji pozwoli to wam wreszcie znów zacząć rozmawiać i wykonać krok naprzód. Z drugiej strony może okazać się, że to brak ostrożności i zbieg pewnych okoliczności doprowadzi do obnażenia dokonanych czynów. W takiej sytuacji karta 7 Mieczy w pozycji odwróconej wskazuje na to, że osoba ta zamknie się w sobie i zakończy relację próbując uniknąć konsekwencji swoich czynów. Jeżeli wasza relacja była dotąd podatna na niekorzystne działanie osób trzecich to odwrócona 7 Mieczy zapowiada uwolnienie się z takiego wpływu. Gdy wylosujesz tę kartę pewnym jest jednak, że skrywane dotąd sprawy ujrzą wreszcie światło dziennie. Karta 7 Mieczy w pozycji odwróconej zapowiada również pokazanie prawdziwego oblicza Twoich ukrytych wrogów oraz fałszywych przyjaciół. Odwrócona 7 Mieczy symbolizuje także osoby, które nie mają moralnego kręgosłup, a na swojej drodze do celu są w stanie podjąć się każdego okrucieństwa i oszustwa. Uważaj na osoby, które mogą być w stosunku do Ciebie patologiczne oraz toksyczne.

Informacje o karcie Tarota 7 Mieczy

Inne nazwy karty Tarota 7 Mieczy

Siódemka Mieczy, Daremność, Władca Nietrwałego Wysiłku, Niepewny Zamiar

Grupa karty Tarota 7 Mieczy

Małe Arkana, Miecze

Słowa kluczowe karty Tarota 7 Mieczy

Pustka

Słowa kluczowe karty Tarota 7 Mieczy w pozycji prostej

Podstęp, kłótnia, kradzież, kłamstwo, puste słowa, zdrada, plany i działania, które nie przyniosą rzeczywistych efektów, należy myśleć teraz logicznie

Słowa kluczowe karty Tarota 7 Mieczy w pozycji odwróconej

Niedocenianie przeciwnika, "nagroda" za wypowiedziane kłamstwo, szukanie pomocy, zależność od innych, brak wiary w siebie

Kolory karty Tarota 7 Mieczy

Niebieski

Znaki zodiaku karty Tarota 7 Mieczy

Wodnik

Planety karty Tarota 7 Mieczy

Księżyc

Żywioły karty Tarota 7 Mieczy

Powietrze

Dołącz do dyskusji

Dołącz do klubu, aby przeczytać komentarze i wziąć udział w dyskusji na temat 7 Mieczy.
Agrest
Agrest 2021.12.04 - 02:29

7 Mieczy, w pozycji odwróconej dosłownie odpowiedziało na moje pytanie odnosząc się do każdego aspektu, do którego można je przypisać.

Tarot Online
Tarot Online 2021.12.04 - 02:48

Ciekawe jakie było to pytanie… 🤨

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania