Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w ikonę Tarot Online - iOS, a następnie w opcję Dodaj do ekranu początkowego.

Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w menu Plik, a następnie w opcję Dodaj do Docka.

Dostępna jest nowa wersja aplikacji Tarot Online. Aby dokonać aktualizacji kliknij tutaj lub odśwież tę stronę.

9 Monet

Poznaj znaczenie karty Tarota 9 Monet

Znaczenie karty Tarota 9 Monet

Karta 9 Monet zwana także jako 9 Denarów przedstawia na swoim obrazie stojącą w pięknym ogrodzie andragogiczną postać. Dookoła niej widzimy zwisające na krzakach monety symbolizujące bogactwo, które ją otacza. Przedstawiona na karcie osoba stoi w złotej szacie zdobionej czerwonymi kwiatami, a na ręce trzyma ona sokoła symbolizującego szczęście oraz ogólne powodzenie. W tle ogrodu widzimy budynek i góry, a cała karta wydaje się przepełniona spokojem i dobrobytem. I takie właśnie znaczenie należy przypisać karcie 9 Denarów, ponieważ w swoim ogólnym przesłaniu mówi ona o szczęściu, ale i bogactwu, które może prowadzić nawet do przesytu. Karta wskazuje na zadowolenie z sytuacji, w której się znajdujesz, a także korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw losu. 9 Monet wskazuje także na pewność siebie i wysoką samoocenę oraz taki moment, w którym do szczęścia nie potrzebujesz niczego i nikogo więcej. Gdy wylosujesz kartę 9 Denarów to będzie to szczególnie dobry znak w kwestiach finansowych, ponieważ wskazuje ona na powodzenie w sprawach materialnych oraz bezpieczeństwo. W pewnych okolicznościach 9 Monet może mówić nawet o dużej wygranie.

Znaczenie karty 9 Monet w pozycji prostej

Prosta karta 9 Monet to bardzo dobry znak, jeżeli pytasz Tarota o kwestie finansowe, czy też materialne. Wskazuje ona na okres prosperity, w którym spełnione zostaną wszystkie Twoje potrzeby. Możesz liczyć więc na np. udane zakupy, ale także dalsze inwestycje, które pomnożą Twój i tak spory już majątek. Prosta 9 Denarów wskazuje na szczęście oraz zadowolenie na każdym polu, choć sama w sobie nie wskazuje na powodzenie w sprawach uczuciowych. Osoba przedstawiona na tej karcie jest w pełni skopiona sobie oraz tym co posiada, dlatego nie będzie ona skupiać się na nowych relacjach. Prosta 9 Monet to poczucie bezpieczeństwa, a także umiejętność wyznaczania sobie dalszych celów, które pozwolą Ci realizować własne marzenia. Karat mówi o takim okresie w Twoim życiu, w którym jesteś w stanie zaspokoić wszystkie swoje potrzeby, a jeżeli pytasz o inną osobą to będzie ona niezależna i niezbyt zainteresowana tym co znajduje się poza jej ogrodem. Karta bardzo mocno w swoim znaczeniu przypomina 9 Kielichów i tak jak tamtej osobie brakuje dziesiątego pucharu, tak tutaj wciąż musisz włożyć jeszcze trochę pracy, aby osiągnąć pełnię reprezentowaną przez kartę 10 Monet.

Znaczenie karty Tarota 9 Monet w pozycji prostej na miłość, seks i relacje

Karta 9 Monet w pozycji prostej w zależności od Twojego pytania może mieć lepsze lub gorsze znaczenie w sprawach miłosnych. Najczęściej w swoim przesłaniu wskazuje ona na to, że druga strona nie za bardzo jest zainteresowana kwestiami uczuciowymi, a większość swojej uwagi kieruje na sprawy materialne, czy też własne potrzeby. Z drugiej strony jeżeli karta 9 Denarów w pozycji prostej opisuje Ciebie to będzie zapowiadać bardzo dobre powodzenie u płci przeciwnej, co jeszcze bardziej podniesie Twoją samoocenę oraz wprawie Cię w dobre samopoczucie. Karta jest zwiastunem ogólnego zadowolenia oraz spełnienia, dlatego nie wskazuje obecnie na potrzeby bycia romantycznym, czy też angażowanie się w nowe związki. O wiele ważniejsze są obecnie dla Ciebie Twoje indywidualne potrzeby oraz wolność, którą chcesz się delektować w każdy możliwy sposób. W przypadku istniejących relacji karta 9 Monet w pozycji prostej wskazuje na niezależność Twojej drugiej połówki, a także sukcesy, które może ona osiągać na polach zawodowych, czy też społecznych. Karta może zapowiadać okres w związku, w którym oboje poczujecie większą swobodę, ale wciąż będzie gotowi wspierać się w osiąganiu własnych i wspólnych celów. Prosta 9 Denarów zapowiada poczucie bezpieczeństwa oraz udane, wspólne inwestycje finansowe.

Znaczenie karty Tarota 9 Monet w pozycji odwróconej

Odwrócona 9 Denarów to karta, która w swoim znaczeniu bardzo często wskazuje trudności w określaniu priorytetów, ale także nieumiejętne gospodarowanie pieniędzmi. Karta jednak pomimo tego, że jest w odwrotnej pozycji będzie mówić o dostępnym dla Ciebie bogactwie oraz powodzeniu finansowym, które jednak w tej sytuacji może wynikać z nielegalnych interesów. Z drugiej strony mogą być to także dochody, które Ci się po prostu nie należą lub też takie, które otrzymasz bez większego wysiłku w pracy. Karta 9 Monet w pozycji odwróconej może mówić o problemach związanych z samooceną, a także wskazywać na osobę, która w celu zdobycia pieniędzy jest w stanie posunąć się do bardzo wielu rzeczy. Z tego powodu odwrócona 9 Denarów jest sama w sobie utożsamiana z nierządem oraz seksualnymi niewolnikami. Karta wskazuje na konieczność podjęcia większej dyscypliny, ponieważ Twoje poczucie materialnego bezpieczeństwa może być na ten moment złudne. Ponadto odwrócona 9 Monet może mówić o tym, że posiadane bogactwo nie daje Ci szczęścia, a Ty zamiast skupiać swoją uwagę na gromadzeniu pieniędzy musisz obecnie dać sobie więcej czasu na wytchnienie oraz regenerację.

Znaczenie karty Tarota 9 Monet w pozycji odwróconej na miłość, seks i relacje

Odwrócona 9 Denarów w odniesieniu do spraw miłosnych podobnie jak 9 Pucharów może wskazywać na poczucie braku emocjonalnej pełni. Może więc okazać się, że ani pieniądze, ani zdrowie, czy też najbliższe Ci osoby nie są w stanie wypełnić pustki w Twoim sercu wynikającej z potrzeby bycia kochanym, a także darzenia miłością drugiej połówki. Taka sytuacja może wynikać z wielu przyczyn, a jedną z nich może być strach przed dzieleniem się z kimś tym co posiadasz, czy też nie możność oddania części swojej wolności w imię związku. Z drugiej strony może okazać się, że za Twoimi poszukiwaniami miłosnych doznań kryją się tak naprawdę powódki finansowe lub też to Ty możesz stać się celem kogoś komu zależy tylko i wyłącznie na Twoich pieniądzach. Odwrócona 9 Denarów wskazuje na relacje określane bardzo często formą sponsoringu. Karta mówi o osobie, która jest powierzchowna oraz tandetna w swoim stylu i zachowaniu. W skrajnych sytuacjach 9 Monet w pozycji odwróconej może mówić także o kimś kto stał się ofiarą seksualnego wykorzystania. W przypadku relacji karta wskazuje na brak poczucia bezpieczeństwa, a także związki istniejące głównie z przyczyn społecznych. Odwrócona 9 Denarów zachęca do otworzenia się na swoje uczucia oraz przewartościowania istniejących relacji.

Informacje o karcie Tarota 9 Monet

Inne nazwy karty Tarota 9 Monet

9 Pentakli, 9 Denarów, Dziewiątka Monet, Dziewiątka Pentakli, Dziewiątka Denarów, Bogactwo, Władca Korzyści Materialnych, Zysk Materialny

Grupa karty Tarota 9 Monet

Małe Arkana, Monety

Słowa kluczowe karty Tarota 9 Monet

Przychylność losu i komfort

Słowa kluczowe karty Tarota 9 Monet w pozycji prostej

Bezpieczeństwo materialne, zyski, umiejętność wyznaczania celów, spełnienie marzeń

Słowa kluczowe karty Tarota 9 Monet w pozycji odwróconej

Brak dyscypliny w pracy, nieumiejętność określania priorytetów, brudne pieniądze, defraudacja

Kolory karty Tarota 9 Monet

Zielony, żółty

Znaki zodiaku karty Tarota 9 Monet

Panna

Planety karty Tarota 9 Monet

Wenus

Żywioły karty Tarota 9 Monet

Ziemia

Dołącz do dyskusji

Dołącz do klubu, aby przeczytać komentarze i wziąć udział w dyskusji na temat 9 Monet.
Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania