Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Monety » 9 Monet

9 Monet

9 Monet

Karta w pozycji prostej

Znaczenie kart Tarota - 9 Monet
bezpieczeństwo materialne, zyski, umiejetność wyznaczania celów, spełnienie marzeń

9 Monet

Karta w pozycji odwróconej

Znaczenie kart Tarota - 9 Monet
brak dyscypliny w pracy, nieumiejętność określania priorytetów, brudne pieniądze, defraudacja

9 Monet

OGÓLNE ZNACZENIE KARTY

Mawiają, że 9 Denarów to karta, która w Tarocie zwiastuje zawsze największy sukces materialny i wcale im się nie dziwię. Gdy patrzę na kartę 9 Denarów widzę w niej właśnie luksus, dobrobyt, a nawet przesyt. Kobieta, która znajduje się na tej karcie jest wyraźnie zadowolona, ogród jest pełen owoców, a za nią dosłownie walają się monety. 9 Monet to taka karta w Tarocie, która wskazuje na samozadowolenie, które następuje po okresie wytężonej pracy w 8 Denarów. Karta kojarzona jest także (i słusznie) z bezpieczeństwem materialnym oraz satysafakcję z miejsca, w którym się znajduje. Karta 9 Monet w Tarocie mówi także o wysokim poczuciu własnej wartości tzw. samoocenie. 9 Pentakli to znakomity omen jeżeli pytasz o sprawy finansowe, gorzej wypada ona natomiast w sprawach sercowych, ponieważ jak widzisz na karcie, znajduje się tam tylko kobieta, która cieszy się z bycia samą. A Ty co czujesz po wylosowaniu w Tarocie Online 9 Denarów? Napisz w komentarzu swoje pytanie i odczucia!

9 Monet

KARTA W POZYCJI PROSTEJ

Prosta 9 Monet to karta, która w całej swej okazałości odzwierciedla ogólny opis karty. To karta zadowolenia, satysfakcji oraz bogactwa. Zapowiada powodzenie w sprawach praktycznych oraz związanych z wartościami i materią. Gorzej natomiast odnosi się do pytań o relacje i odczucia drugiej osoby w stosunku do nas. Na 9 Denarów widzimy kobietę, której wystarczy to co posiada i nie interesuje ją nic poza tym. Prosta 9 Monet mówi o uczciwych zarobkach, a w pytaniu o przyszłość zabezpiecza nasz byt finansowy. Generalnie, pomijając sprawy relacji, do których zdecydowanie lepsze są Kielichy, 9 Monet to karta bardzo dobra, pomyślna. Staraj się poczuć co mówi do Ciebie 9 Monet i jak odpowiada na Twoje pytanie.

9 Monet

KARTA W POZYCJI ODWRÓCONEJ

Odwrócona 9 Denarów to bardzo ciekawa karta z pewnego względu, a mianowicie wskazuje ona często na nieczysty zysk. To może być taki zarobek, który nam się nie należy, bądź taki dla którego nie musieliśmy wiele robić. I tak, dobrze tutaj myślisz o nieuczciwych interesach. Co ciekawe, karta 9 Denarów bardzo często jest kojarzona z kartą prostytucji (także w prostej pozycji), ponieważ w odwróconej możemy interpretować ją jako sprzedaż tego co się posiada (np. ciała). Odwrócona 9 Denarów nie jest dobrą kartą i wskazuje co należy poprawić, aby sprawa przyniosła Ci oczekiwane korzyści i rezultaty. Karta może w pewnych sytuacjach wskazywać na powodzenie finansowe, lecz muszą jej towarzyszyć wtedy inne pozytywne karty Tarota.

WYPOWIEDZ SIĘ

Wypowiadając się na stronie Tarot Online akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności kliknij w przycisk. AKCEPTUJĘ