Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w ikonę Tarot Online - iOS, a następnie w opcję Dodaj do ekranu początkowego.

Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w menu Plik, a następnie w opcję Dodaj do Docka.

Dostępna jest nowa wersja aplikacji Tarot Online. Aby dokonać aktualizacji kliknij tutaj lub odśwież tę stronę.

5 Buław

Poznaj znaczenie karty Tarota 5 Buław

Znaczenie karty Tarota 5 Buław

Karta 5 Buław przedstawia piątkę młodych osób, które trzymają w swoich rękach pałki. Służą im one do walki, którą toczą pomiędzy sobą młodzieńcy. Są oni jednocześnie bardzo zaangażowani w to, aby zwyciężyć w trakcie tej rywalizacji, jednak nie jest to walka na śmierć i życie, a raczej próba sprawdzenia swoich sił i możliwości przeciwko innymi. Scena walki rozgrywa się na górzystym terenie, a w tle widzimy spokojne, niebieskie niebo. 5 Buław to karta przede wszystkim wszelkiego rodzaju egzaminów oraz sprawdzianów i bardzo rzadko wskazuje na faktyczną bitwę. Może jednak w pewnych okolicznościach tak się stać, ponieważ sama w sobie 5 Buław jest kartą walki o swoje racje, a co tym idzie także zapowiedzą konfliktów. W przypadku 5 Buław możesz także walczyć w obronie grupy pewnych osób, czy też idei. Sama karta zapowiada pozytywne ukończenie sprawdzianu i jest znakomitym symbolem w Tarocie dla osób, które uprawiają sport lub podejmują inne fizyczne działania. 5 Buław zachęca do przemyślenia swojej strategi, a następnie doboru odpowiedniej sztuki walki do przeciwnika i okoliczności, które Cię otaczają. To walka o swoje cele, ale zgodnie z zasadami.

Znaczenie karty 5 Buław w pozycji prostej

Karta 5 Buław w pozycji prostej wskazuje na sytuacje, w których musisz wykazać się zaangażowaniem w walkę o swoje cele i racje. Zapowiada ona także moment egzaminu, który może dotyczyć każdej sfery życia i będzie wymagać Twojego odpowiedniego przygotowania oraz obrania strategii. Prosta 5 Buław to karta wielkiej aktywności i rywalizacji pomiędzy przedstawionymi na niej osobami. Wszystkiemu temu towarzyszą wielkie ambicje i niesamowita chęć parcia do przodu przez Ciebie lub inne osoby przedstawione na tej karcie. Karta 5 Buław w pozycji prostej zapowiada więc zaliczenie sprawdzianów oraz zwycięstwo w nadchodzących walkach. Działania towarzyszące Ci przy karcie 5 Buław w pozycji prostej będą bardzo śmiałe i zdecydowane, ale musisz jednocześnie uważać, aby nie sprowadzić na siebie niebezpieczeństwo zbyt pośpiesznymi decyzjami. 5 Buław w pozycji prostej znakomicie wróżby sprawom fizycznym, czy też seksualności, ale będzie także doskonałym znakiem na wszelkich polach gdzie konkurujesz z innymi, a więc także w biznesie, czy karierze zawodowej. Prosta 5 Buław symbolizuje także konflikty i problemy w komunikacji w grupie osób o różnych poglądach.

Znaczenie karty Tarota 5 Buław w pozycji prostej na miłość, seks i relacje

Karta 5 Buław w pozycji prostej nie będzie dobrym znakiem dla osób, które znajdują się obecnie w związku, ponieważ zapowiada ona pomiędzy Tobą a partnerem przede wszystkim kłótnie i konflikt . Sytuacje te nie będą same w sobie stanowiły zagrożenia dla waszej relacji jednak wniosą do waszego związku wiele nowych problemów, które trzeba będzie teraz rozwiązać. Karta może mówić także o tym, że musicie wspólnie stawić czoła przeciwnościom losu oraz osobom z zewnątrz, które próbują zdestabilizować waszą relację. Może to być jednak swego rodzaju sprawdzian dla waszego związku, który w przypadku prostej 5 Buław uda wam się zaliczyć. Z drugiej strony karta ta może wskazywać na momenty wybuchu temperamentu oraz seksualności, co może mieć w intymnych relacjach swoje pozytywne strony. Prosta 5 Buław w przypadku osób samotnych wskazuje na potrzebę zaangażowania się w swoje cele, szczególnie jeżeli o serce wybranej przez Ciebie osoby walczy ktoś jeszcze. Prosta 5 Buław może prowadzić w pewnych okolicznościach także do frustracji, a nawet wybuchu agresji, dlatego ważne jest aby odpowiednio kontrolować i kierunkować swoją energię. 5 Buław w pozycji prostej zachęca do zrozumienia drugiej osoby, a następnie znalezienia kompromisu we wspólnych pragnieniach.

Znaczenie karty Tarota 5 Buław w pozycji odwróconej

Odwrócona 5 Buław wskazuje na trudne sytuacje w Twoim życiu, w których możesz mierzyć się z konfliktami, a nawet agresją pochodzącą od osób o różnych od Ciebie poglądach. W przypadku, gdy Twoja sprawa dotyczy pewnego rodzaju rywalizacji to widząc odwróconą 5 Buław należy spodziewać się nieuczciwej, a nawet podstępnej walki w drodze do celu. Może także okazać się, że to Ty pragnąć realizować swoje dążenia spróbujesz wszystkich możliwych sposobów, co może w pewnych okolicznościach przynieść Ci również sukces. Odwrócona 5 Buław wskazuje także na wewnętrzne konflikty, które mogą pojawić się w Tobie, a także na okres, w którym trudno będzie Ci odpowiednio przygotować się do nadchodzących egzaminów. 5 Buław w pozycji odwróconej nie jest więc dobrym znakiem dla osób, które zamierzają w najbliższym czasie wziąć udział w pewnego rodzaju testach, szczególnie jeżeli dotyczące one aktywności fizycznej. Zbliżające się problemy, chociaż nie będą wielkie to mogą okazać się także trudne do pokonania. Karta 5 Buław w pozycji odwróconej może wskazywać także na ucieczkę zamiast podjęcia walki lub moment w którym wszyscy wrogowie zostali już pokonani.

Znaczenie karty Tarota 5 Buław w pozycji odwróconej na miłość, seks i relacje

W przypadku relacji miłosnych odwrócona 5 Buław wskazuje na okres wzmożonych konfliktów w związku, a także trudność w rozwiązaniu obecnych przeszkód. Bardzo ważne jest więc to, w jaki sposób do nich podejdziecie, aby uniknąć eskalacji problemów. Karta 5 Buław w pozycji odwróconej zachęca przede wszystkim do przemyślenia strategii swoich działań znajdując przy tym kompromis i równowagę. Odwrócona 5 Buław bardzo często nawiązuje do problemów w komunikacji, dlatego tak ważna jest przy niej rozmowa, która może zdziałać więc niż czyny. Odwrócona 5 Buław będzie symbolizować również toksyczną relację w której bardzo łatwo dochodzi do kłótni, a wy chętnie stosujecie wobec siebie słowną agresję. Karta może czasami wskazywać także na fizyczną agresję i przemoc względem pewnej osoby. Może więc okazać się, że aby pokonać problemy i poczucie strachu będziesz potrzebować pomocy osób z zewnątrz. Z drugiej strony odwrócona 5 Buław może mówić o tym, że udało się wam już znaleźć wspólny grunt i rozwiązać problemy dzięki czemu możecie cieszyć się obecnie okresem spokoju i harmonii. W przypadku samotnych osób odwrócona 5 Buław może mówić o braku pewności siebie spowodowanym przez poprzednie porażki i nieudane randki. Podejmij ryzyko i odrzuć strach przed porażką.

Informacje o karcie Tarota 5 Buław

Inne nazwy karty Tarota 5 Buław

5 Kijów, 5 Pałek, Piątka Buław, Piątka Kijów, Piątka Pałek, Zmaganie, Spór

Grupa karty Tarota 5 Buław

Małe Arkana, Buławy

Słowa kluczowe karty Tarota 5 Buław

Zmysły, wolność wyboru, sposób rozwiązywania sprawy

Słowa kluczowe karty Tarota 5 Buław w pozycji prostej

Zaangażowanie w realizację swoich celów, gotowość do walki i obrony własnych poglądów i przekonań, konkurencja, podjęcie ryzyka i walki fair play, egzamin

Słowa kluczowe karty Tarota 5 Buław w pozycji odwróconej

Nieuczciwa i podstępna walka o swoje cele, dążenie do celu wszelkimi sposobami, brutalność, przemoc, zerwanie umowy

Kolory karty Tarota 5 Buław

Niebieski, żółty

Znaki zodiaku karty Tarota 5 Buław

Lew

Planety karty Tarota 5 Buław

Saturn

Żywioły karty Tarota 5 Buław

Ogień

Dołącz do dyskusji

Dołącz do klubu, aby przeczytać komentarze i wziąć udział w dyskusji na temat 5 Buław.
Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania