Postaw
Tarota
Postaw Tarota Online
Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Buławy » 5 Buław

5 Buław

Poznaj znaczenie karty 5 Buław

Znaczenie karty Tarota 5 Buław

zmysły, wolność wyboru, sposób rozwiązywania sprawy

5 Buław to najbardziej waleczna karta Tarota ze wszystkich. Wskazuje ona bezpośrednio na rywalizację oraz zmaganie jednak nie jest to walka na śmierć i życie, a raczej sprawdzenie i egzamin dla nas samych. I tak jak na karcie Piątki Buław możemy walczyć ze wszystkimi, tak samo możemy walczyć w grupie obronnej pewnej idei. Karta 5 Kijów lub też tzw. 5 Pałek wskazuje na zbliżający się test, który może okazać się wielką szansą do zmiany. W energii tej karty wdajemy się w konflikt w celu obrony własnych wyborów i wartości. 5 Buław mówi o potrzebie przemyślenia strategii oraz dostosowania swoich działań do okoliczności i przeciwnika. Czasami konflikt może jednak objawiać się wewnątrz nas.

Znaczenie karty Tarota 5 Buław w pozycji prostej

zaangażowanie w realizację swoich celów, gotowość do walki i obrony własnych poglądów i przekonań, konkurencja, podjęcie ryzyka i walki fair play, egzamin

W prostej pozycji 5 Buław mówi o dużych ambicjach i aktywności w swoim działaniu. W pytaniu o powodzenie w danej sprawie zwiastuje zwycięstwo oraz sukces nad przeciwnościami stawianymi przez inne osoby w otoczeniu Pytającego. Odblokowana energia Piątki Buław to także śmiałe i pewne działanie, lecz także w pośpiechu i czasem niebezpieczne. Karta wskazuje jednocześnie na aktywność fizyczną, a także seks.

Znaczenie karty Tarota 5 Buław w pozycji odwróconej

nieuczciwa i podstępna walka o swoje cele, dążenie do celu wszelkimi sposobami, brutalność, przemoc, zerwanie umowy

Odwrócona 5 Buław wskazuje na wewnętrzne i zewnętrzne konflikty Pytającego, a także brak siły i strategii pozwalającej na walkę o swoje cele i wartości. Karta może także wskazywać na niemożność rozwiązania problemów oraz trudność w zaliczeniu wszelkiego rodzaju egzaminów. Wskazuje jednocześnie na czyjąś agresję w stosunku do Pytającego, a także losowe wypadki mogące prowadzić do fizycznego cierpienia. W relacjach odwrócona 5 Buław mówi o konfliktach i trudności w porozumieniu się.

Pozostałe informacje o karcie 5 Buław

Inne nazwy karty 5 Buław
5 Kijów, 5 Pałek, Piątka Buław, Piątka Kijów, Piątka Pałek, Zmaganie, Spór
Nazwa karty 5 Buław w innych językach
Five of Wands
Kolory karty 5 Buław
niebieski, żółty
Znaki zodiaku karty 5 Buław
Lew
Planety karty 5 Buław
Saturn
Żywioł karty 5 Buław
Ogień

Dodaj komentarz

Wypowiadając się na stronie Tarot Online akceptujesz naszą Politykę Prywatności oraz Regulamin.

Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności oraz regulamin kliknij w przycisk. AKCEPTUJĘ