As Buław
Poznaj znaczenie karty As Buław
Znaczenie karty Tarota As Buław
Karta Tarota As Buław, zwana także jako As Kijów lub As Pałek, tak jak pozostałe Asy, jest kartą oznaczającą początek, zmiany oraz pierwsze działanie. As Buław to karta o niezwykłej energii, która wskazuje jednoznacznie na działanie, aktywność oraz inicjatywę. Buławy w Tarocie oznaczają wskazują zawsze na sprawy związane ze światem fizycznym, zmianami oraz ruchem. As Buław należy do Małych Arkanów Tarota, co oznacza, że karta ta zazwyczaj wskazuje na mniejsze wydarzenia bądź dotyczy mniej istotnych spraw. Znaczenie, jak i przekaz karty As Buław zależny jest jednak od Twojego pytania oraz pozostałych kart Tarota sąsiadujących z Asem Buław.
Znaczenie karty Tarota As Buław w pozycji prostej
Karta As Buław w prostej pozycji to zawsze dobry omen na najbliższą przyszłość, czy też pozytywna odpowiedź na zadane pytanie. As Buław w pozycji prostej może więc mówić o początku jakiegoś działania lub podjęciu pewnego ryzyka, które się opłaci. Karta As Buław wskazuje na ogromną energię i witalność, zatem zwiastuje powodzenie w sprawach wymagających mocnego hartu ciała i ducha. As Buław wskazuje na przypływ energii, pewność siebie oraz fizyczne zdrowie. Karta As Buław oznacza także bardzo często wskazuję także na akt seksualny oraz zapłodnienie.
Znaczenie karty Tarota As Buław w pozycji odwróconej
Odwrócona karta As Buław posiada podobną energię, jednak jest ona często zablokowana lub też niekontrolowana przez pytającego. I tak As Buław, może oznaczać np. brak sił potrzebnych do działania lub osiągnięcia celu, lub nadmierną aktywność, która może skutkować wypadkiem lub wręcz nadużywaniem swojej siły. Zazwyczaj jednak odwrócona karta As Buław wskazuje zablokowaną energię, która może objawiać się np. impotencją lub też chorobą. W zależności od postawionego do Tarota pytania, As Buław może oznaczać chwilowe trudności Pytającego, które może on przezwyciężyć, jeżeli odpowiednio przepracuje energię odwróconej karty. Odwrócony As Buław to także często symbol nadużywania siły, agresji brutalności, ale i pesymizmu oraz przepracowania.