Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w ikonę Tarot Online - iOS, a następnie w opcję Dodaj do ekranu początkowego.

Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w menu Plik, a następnie w opcję Dodaj do Docka.

Dostępna jest nowa wersja aplikacji Tarot Online. Aby dokonać aktualizacji kliknij tutaj lub odśwież tę stronę.

As Buław

Poznaj znaczenie karty Tarota As Buław

Znaczenie karty Tarota As Buław

As Buław w pozycji prostej to pierwsza karta na dworze Buław, który wskazuje na podejmowanie inicjatywy oraz działanie w pytanej sprawie. Na karcie As Buław widzimy prawą rękę, która wystaje z chmur i trzyma buławę, a otacza ją jasna aureola. Natomiast z kija wyrastają trzy małe gałązki oraz pierwsze, zielone liście symbolizujące nowe życie. Pozostałe liście unoszą się swobodnie wokół buławy, a w tle widzimy spokojny, zielony krajobraz. As Buław to jedna z najlepszych kart Tarota w pytaniach związanych z nowymi sprawami, które wymagają podjęcia działania. Wskazuje ona na niezwykłą energię, która towarzyszy osobie lub sprawie, o którą pytasz. Karta As Buław bardzo często wskazuje na ruch, aktywność oraz zmiany na każdym polu życia. Jest to więc impuls, a czasem i pierwszy krok, który pozwoli Ci z czasem osiągnąć dalsze sukcesy na tym polu. As Buław wskazuje na pewnego rodzaju szansę od losu, którą należy wykorzystać, a także bardzo często odnosi się do nowych relacji. Nawiązuje w ten sposób ona do męskiej i seksualnej energii reprezentowanej przez żywioł Ognia oraz znak Marsa. As Buław zapowiada kreatywne i dynamiczne działanie, któremu przyświecać będzie optymizm i powodzenie.

Znaczenie karty As Buław w pozycji prostej

Karta As Buław w pozycji prostej to bardzo dobry znak w Tarocie w odniesieniu do wszystkich kwestii w Twoim życiu. Prosty As Buław symbolizuje bowiem początek nowych działań oraz podejmowanie ryzyka na planie uczuciowym, fizycznym lub materialnym i zapowiada nadchodzący sukces w pytanej sprawie. Karta wskazuje także na nadchodzącą szansę, z której należy skorzystać, aby odmienić swój los na lepsze. Energia karty As Buław w pozycji prostej zapowiada ogromny przypływ sił witalnych, które pomogą Ci rozwiązać aktualne problemy i osiągnąć swoje zamierzenia. Prosty As Buław bardzo często odnosi się także do hartu ducha i ciała, które wpływają na Twoją pewność siebie oraz seksualność. Karta więc bardzo często odnosi się do możliwości zajścia w ciążę, ale także do nowych ognistych relacji i romansów. As Buław w pozycji prostej zachęca wykazania się kreatywnością, która pozwoli Ci zbudować wizję własnej przyszłości oraz podążać tą ścieżką życia. Wykonaj pierwszy krok na nowej drodze życia i odważ się zdobyć to czego pragniesz. Zamiast planować, działaj, ponieważ otwierają się właśnie przed Tobą nowe możliwości. Prosta karta As Buław pomoże Ci dotrwać do samego końca.

Znaczenie karty Tarota As Buław w pozycji prostej na miłość, seks i relacje

Karta As Buław w pozycji prostej niesie bardzo pozytywne przesłanie w kwestiach związanych z relacjami i miłością. Zapowiada ona nowe, ekscytujące znajomości, które będą miały teraz ogromną szansę na powodzenie. As Buław wskazuje także na dobry okres dla trwającej już relacji, a nawet ożywienie wygasłych wcześniej uczuć. Karta może także mówić o nowym etapie w waszym związku takim jak wspólne zamieszkanie, czy nawet zajście ciążę. Prosty As Buław symbolizuje także wielki temperament i fizyczny pociąg do drugiej osoby. As Buław w pozycji prostej będzie więc zawsze mówić o wszelkiego rodzaju seksualności oraz fizycznym zbliżeniu do drugiej osoby. W przypadku osób samotnych prosty As Buław zachęca do spróbowania swoich sił oraz wykazania konkretnej inicjatywy względem drugiej osoby, ponieważ Twoje działania na tym polu przyniosą Ci teraz sukces. Jeżeli w aktualnym momencie życia chcesz spróbować czegoś nowego jest to najlepszy moment, aby ruszyć naprzód. Jeżeli w swoim rozkładzie Tarota widzisz kartę As Buław w pozycji prostej to spodziewaj się przyjemnego okresu oraz upojnych, długich nocy spędzonych we dwoje. Cokolwiek teraz zrobisz pamiętaj, aby działać spontanicznie i podejmować odważne decyzje, a wszystko pójdzie dokładnie po Twojej myśli.

Znaczenie karty Tarota As Buław w pozycji odwróconej

As Buław w pozycji odwróconej bardzo często mówi o zablokowanej energii, która sprawia, że nie potrafisz obecnie podjąć inicjatywy lub też określić celu swoich działań. W aktualnej sytuacji możesz dodatkowo cierpieć na brak motywacji i inspiracji, przez co masz ogólnie pesymistycznie podejście do życia. Wszystko to sprawia, że nie potrafisz dostrzec aktualnej szansy na poprawę swojej sytuacji życiowej lub wdrożyć swoich planów w życie. Aby osiągnąć sukces konieczny jest więc odpoczynek oraz znalezienie nowej inspiracji na drodze do swojego sukcesu. As Buław w pozycji odwróconej może wskazywać także na fizyczne problemy i brak sił witalnych, a w niektórych przypadkach także chorobę. Z drugiej strony odwrócony As Buław może wskazywać na nadmierną aktywność, która może prowadzić do przemocy, czy też agresji względem drugiej osoby. Odwrócony As Buław zapowiada także problemy i blokady seksualne, impotencję, czy też trudność z zajściem w ciążę. W przypadku realizacji nowych przedsięwzięć karta As Buław w pozycji odwróconej może mówić o nowych problemach na Twojej drodze, których rozwiązanie zabierze Ci znacznie więcej czasu i energii.

Znaczenie karty Tarota As Buław w pozycji odwróconej na miłość, seks i relacje

W przypadku pytań i spraw związanych z relacjami odwrócony As Buław zapowiada nadchodzące nowe problemy, a także opóźnienia na tych polach. To z kolei może wywołać u Ciebie złość i frustrację, a nawet próbę zniszczenia wszystkiego, co już zostało przez Ciebie zbudowane. Karta ta nie jest najlepszym znakiem dla osób samotnych, ponieważ w obecnym okresie trudno będzie zachować Ci równowagę pomiędzy staraniem się a obojętnością. Może okazać się, że Twoje działania względem drugiej osoby nie dają oczekiwanych rezultatów, a Ty szybko tracisz motywację do dalszej walki. Odwrócony As Buław może także symbolizować przedwczesne wypalenie się waszej znajomości oraz małe szanse na przetrwanie przez nią próby czasu. W przypadku trwających związków karta będzie mówić o momencie, w którym brakuje wam namiętności i pasji. Zamiast tego odczuwacie brak sił, znudzenie oraz trudność w realizacji wspólnych celów. Bardzo prawdopodobne jest także, że cierpi na tym wasze życie seksualne, a cała relacja wydaje się stać w miejscu. Odwrócony As Buław zachęca do ukierunkowania, ale także oszczędzania swojej energii. Przeczekaj obecne problemy i niepowodzenia oczekując na lepszy moment, w którym podejmiesz nowe działania i osiągniesz zamierzony sukces.

Informacje o karcie Tarota As Buław

Inne nazwy karty Tarota As Buław

As Pałek, As Kijów, Jedynka Buław, Jedynka Pałek, Jedynka Kijów, Ogień, Rdzeń Mocy Ognia, Pan Głównej Mocy Ognia

Grupa karty Tarota As Buław

Małe Arkana, Buławy

Słowa kluczowe karty Tarota As Buław

Impuls, szansa, dobry początek, niepohamowany pęd do życia, gwałtowny zryw do działania

Słowa kluczowe karty Tarota As Buław w pozycji prostej

Aktywność, dynamika, optymizm, kreatywność, mężczyzna, twardość, zapłodnienie, radość z życia, dobry początek, impuls, szansa, pociąg seksualny

Słowa kluczowe karty Tarota As Buław w pozycji odwróconej

Pesymizm, zniszczenie, nadaktywność, żądzą władzy, brutalność, problemy seksualne, impotencja, oziębłość seksualna, pracoholizm, choroba, brak sił witalnych, świat zewnętrzny jest przeciwko, za dużo aktywności

Kolory karty Tarota As Buław

Czerwony, brązowy

Znaki zodiaku karty Tarota As Buław

Baran, Lew, Strzelec

Planety karty Tarota As Buław

Mars

Żywioły karty Tarota As Buław

Ogień

Dołącz do dyskusji

Dołącz do klubu, aby przeczytać komentarze i wziąć udział w dyskusji na temat As Buław.
Sloneczko
Sloneczko 2021.05.22 - 12:31

Na pytanie czy będę z mężem, karty pokazały Asa Buław w pozycji odwróconej. Jak to zinterpretować?

Tarot Online
Tarot Online 2021.05.22 - 13:20

As Buław tak jak wszystkie Asy to początek czegoś nowego. Asy pokazują się zarówno przy nowych znajomościach jak i np. powrotach do relacji. Odwrócony As Buław to jednak zablokowana energia tej karty, która o brakuj inicjatywy z jednej ze stron lub niszczeniu relacji.

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania