Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w ikonę Tarot Online - iOS, a następnie w opcję Dodaj do ekranu początkowego.

Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w menu Plik, a następnie w opcję Dodaj do Docka.

Dostępna jest nowa wersja aplikacji Tarot Online. Aby dokonać aktualizacji kliknij tutaj lub odśwież tę stronę.

3 Monet

Poznaj znaczenie karty Tarota 3 Monet

Znaczenie karty Tarota 3 Monet

Karta 3 Monet (czytaj Trójka Monet) przedstawia na swoim klasyczny obrazie trzy postacie, które stoją w świątyni nieopodal filaru. Dwójka z nich, wyglądających jak mnisi, zachwycają się pracą trzeciej osoby, która jest swego rodzaju rzemieślnikiem. Stoi on na ławie, a w rękach trzyma narzędzie swojej pracy, którą aktualnie wykonuje. Na filarze widzimy także zdobiący go symbol trzech pentagramów wpisanych w koła oraz otoczonych glifami ziemi. Całość symbolizuje ukryte siły, które rządzą życiem każdego z nas. Karta 3 Monet wskazuje natomiast na swego rodzaju pracę, a wręcz współpracę pomiędzy trzema osobami lub też stronami pytanej sprawy. Jest to więc swego rodzaju zlecenie wykonywane przez rzemieślnika na rzecz oceniających go osób, dlatego bezpośrednie znaczenie karty nawiązuje do spraw związanych z zarabianiem pieniędzy oraz podążania drogą kariery. Karta 3 Denarów jest oznaką doskonalenia swoich umiejętności rozpoczętych na karcie 2 Monet, a także pełnego zaangażowania w realizację swoich celów. To bardzo dobry znak, jeżeli pytasz Tarota o sprawy finansowe i zawsze wskazuje na udział trzeciej osoby. 3 Monet wskazuje także na pracę na własny rachunek, egzaminy oraz awanse.

Znaczenie karty 3 Monet w pozycji prostej

W pozycji prostej 3 Monet wskazuje przede wszystkim na udaną realizację projektów, szczególnie tych, które dotyczą spraw materialnych oraz takich, w których udział biorą trzy strony danej sprawy. Może być to więc zlecenie, w którym uczestniczysz np. Ty, Twój pracodawca oraz klient. Niezależnie jednak od tego, czego ono dotyczy karta 3 Denarów w pozycji prostej wskazuje na finansowy sukces, uznanie, a nawet możliwość awansowania. W tym momencie bardzo ważne jest, aby wykazać się swoimi zdolnościami oraz podjąć współpracę z innymi osobami, które mogą pomóc Ci osiągnąć wyznaczone cele. W sprawach prywatnych karta 3 Monet w pozycji prostej może wskazywać natomiast na układy, na który wpływ ma osoba trzecia. Karta zapowiada budowanie wspólnymi siłami relacji, a czasem także wspólne zatrudnienie lub biznes. Prosta 3 Denarów to karta nagrody, a także nowych perspektyw, które mogą poprawić Twoją aktualną sytuację finansową. Zapowiada ona także dobre zdrowie, zadowolenie oraz przyjazną atmosferę w pracy i w domu. Karta dobrze wróży także na rozpoczęcie wszelkiego rodzaju nowych zadań, szczególnie takich co do których posiadasz praktyczne umiejętności.

Znaczenie karty Tarota 3 Monet w pozycji prostej na miłość, seks i relacje

W pozycji prostej karta 3 Denarów wskazuje na budowanie wspólnymi siłami związku. Będą to więc pierwsze fundamenty, które długofalowo przyniosą wam wymierne korzyści zarówno na planie finansowym, jak i uczuciowym. 3 Monet w pozycji prostej wskazuje na pracę zespołową, która w waszym związku pozwala wam osiągać wspólne cele, ale może także mówić o tym, że w tym wszystkim pomaga wam pewna osoba trzecia spoza waszego układu. W bardziej praktycznym rozumieniu prosta karta 3 Denarów wskazuje na dzielenie się obowiązkami, a także wzajemne uczenie się od Ciebie szczególnie w codziennych czynnościach dotyczących np. pracy w domu, czy też wspólnym biznesie. Karta zapowiada udaną współpracę we wszelkich kreatywnych projektach, w które mogą być zaangażowane Ci bliskie osoby. Dla osób samotnych 3 Monet w pozycji prostej zapowiada odnalezienie drugiej połówki w miejscach związanych z Twoją pracą. Wskazuje ona także na to, że osoba, którą się interesujesz mogła także zwrócić na Ciebie swoją uwagę. To zapowiedź udanego i przede wszystkim wspólnego zaangażowania się w budowaną relację, a także przezwyciężania aktualnych trudności. W szczególności zachęca ona więc do wykorzystania do tego celu z porad osób specjalizujących się np. w problemach małżeńskich.

Znaczenie karty Tarota 3 Monet w pozycji odwróconej

Odwrócona karta 3 Monet bardzo często mówi o tym, że masz aktualnie trudność w dokończeniu rozpoczętych wcześniej działań. To także symbol problemów ze współpracownikami lub osobami, z którymi aktualnie przyszło Ci pracować nad wspólnym projektem. Powodem takiej sytuacji może być także lenistwo lub brak umiejętności potrzebnych Ci do wykonania swego dzieła. Odwrócona 3 Denarów zapowiada także utracone szanse na awans lub na zarobienie pokaźnej sumy pieniędzy. Być może, zamiast współpracować skupiacie obecnie swoją energię na konkurowaniu oraz szukaniu poklasku, podczas gdy wciąż wiele pracy przed wami. Karta w pozycji odwróconej ponadto ostrzega Cię przed złymi inwestycjami oraz o zbyt lekkomyślnym podejściu do nadchodzących sprawdzianów. Te problemy mogą dotyczyć także Twoich prywatnych spraw, które aby ruszyły na przód wymagają ustalenia wspólnych celów oraz ambicji dla Ciebie i bliskich Ci osób. W przypadku relacji może ona wskazywać na niekorzystny, a wręcz niszczący wpływ w waszym życiu osoby trzeciej. Odwrócona 3 Denarów może także mówić o pracy, która nie daje Ci satysfakcji, rozwoju oraz godziwych zarobków.

Znaczenie karty Tarota 3 Monet w pozycji odwróconej na miłość, seks i relacje

W przypadku pytań związanych z relacjami i uczuciami karta 3 Monet w pozycji odwróconej nawiązuje przede wszystkim do negatywnego wpływu osób trzecich na wasz związek. Odwrócona 3 Denarów bardzo często mówi także o trójkątach i zdradzie kontrolowanej, na którą oboje wyraziliście zgodę, jednak w efekcie jest to niszczące dla waszego związku. Odwrócona karta 3 Monet może także wskazywać na brak zaangażowania partnerów, co może zablokować dalszy rozwój tej relacji. Obecna sytuacja oraz problemy, z którymi przyszło wam się mierzyć sprawiają, że musicie włożyć wspólnie jeszcze więcej pracy, aby wasza relacja przetrwała ten kryzys. Zamiast tego jednak każdy z was skupia swoją uwagę tylko na sobie, co potęguje jeszcze bardziej obecne problemy oraz odczuwanie apatii względem siebie nawzajem. Być może w waszym związku nie brakuje aktualnie niczego w kwestiach uczuciowych, ale nie potraficie przełożyć waszą miłość na konstruktywne i praktyczne działanie szczególnie w sprawach materialnych. W tym wszystkim pomoże wam zrozumienie, że stanowicie jeden zespół, który może dojść do wygranej tylko poprzez współpracę i współdziałanie. Jeżeli chcesz natomiast znaleźć nową osobę do związku to musisz włożyć w swoje starania znacznie więcej pracy niż robisz to obecnie.

Informacje o karcie Tarota 3 Monet

Inne nazwy karty Tarota 3 Monet

3 Pentakli, 3 Denarów, Trójka Monet, Trójka Pentakli, Trójka Denarów, Praca, Władca Materialnej Pracy, Władca Dzieł Materialnych

Grupa karty Tarota 3 Monet

Małe Arkana, Monety

Słowa kluczowe karty Tarota 3 Monet

Ocena wykonanego dzieła, nagroda

Słowa kluczowe karty Tarota 3 Monet w pozycji prostej

Uznanie zawodowe, sukces, nagroda, szanse zawodowe, zysk, awans, dobra atmosfera w pracy, zdanie egzaminu

Słowa kluczowe karty Tarota 3 Monet w pozycji odwróconej

Utracone szanse na sukces, lenistwo, brak odpowiedzialności, zarozumialstwo, brak uznania

Kolory karty Tarota 3 Monet

Czerwony

Znaki zodiaku karty Tarota 3 Monet

Koziorożec

Planety karty Tarota 3 Monet

Mars

Żywioły karty Tarota 3 Monet

Ziemia

Dołącz do dyskusji

Dołącz do klubu, aby przeczytać komentarze i wziąć udział w dyskusji na temat 3 Monet.
Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania