Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Monety » 3 Monet

3 Monet

3 Monet

Karta w pozycji prostej

Znaczenie kart Tarota - 3 Monet
uznanie zawodowe, sukces, nagroda, szanse zawodowe, zysk, awans, dobra atmosfera w pracy, zdanie egzaminu

3 Monet

Karta w pozycji odwróconej

Znaczenie kart Tarota - 3 Monet
utracone szanse na sukces, lenistwo, brak odpowiedzialności, zarozumialstwo, brak uznania

3 Monet

OGÓLNE ZNACZENIE KARTY

Tarotowe trójki (3 Buław, 3 Pucharów, 3 Monet i 3 Mieczy) są bardzo społeczne i jednocześnie bardziej skomplikowane, gdyż w przeciwieństwie do dwójek, nic tutaj nie jest czarne ani białe. 3 Denarów to karta Tarota mówiąca bardzo mocno o współpracy, dlatego też na karcie widzimy 3 osoby, które wykonują jakieś rzemiosło. To karta doskonalenia swoich umiejętności oraz pełnego zaangażowania w swoje cele. Sama w sobie 3 Monet jest dobrą kartą w pytaniach o finanse i wróży często udział osoby trzeciej w sprawie o którą pytasz. To karta wszelkiego rodzaju testów i egzaminów, a także pracy na własną rękę. Zwiastuje udana współpracę oraz ukończenie rozpoczętych projektów.

3 Monet

KARTA W POZYCJI PROSTEJ

Karta 3 Monet w Tarocie, gdy wypada pozytywna, to bardzo dobry omen dla Twoich pytań związanych ze sprawami finansowymi oraz wszelkiego rodzaju egzaminami, do których właśnie się przygotowujesz. To także bardzo dobra karta na pytania związane z pracą, gdzie możesz liczyć na awans, a przynajmniej na wykazanie się przydatnymi zdolnościami na swoim stanowisku. Karta 3 Denarów, jak wszystkie trójki, wskazuje na trzecią osobę, a więc w przypadku relacji może mówić o romansie z osobą, która wchodzi pomiędzy relację dwóch osób (2 pucharów). Najczęściej karta jednak zwiastuje budowanie relacji wspólnymi siłami oraz np. wspólne zamieszkanie. To także karta podejmowanie wspólnych decyzji dotyczących przyszłości np. zamieszkania razem, czy też chęci posiadania dziecka.

3 Monet

KARTA W POZYCJI ODWRÓCONEJ

W odwróceniu 3 Denarów (Pentakli) mówi o trudności w dokończeniu rozpoczętych zadań oraz problemach we współpracy z innymi osobami np. w pracy. Ta karta Tarota mówi o lenistwie możliwości zniszczenia tego co było budowane przez lata. To zmarnowane szanse np. na awans, czy też zarobienie pokaźnej sumy pieniędzy, a także niszczenie relacji poprzez angażowanie się kogoś z zewnątrz układu. Odwrócona 3 Monet może także mówić o braku ambicji lub umiejętności potrzebnych do wykonania podjętego działania. Karta ostrzega przed złymi inwestycjami.

WYPOWIEDZ SIĘ

Wypowiadając się na stronie Tarot Online akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności kliknij w przycisk. AKCEPTUJĘ