Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Monety » 8 Monet

8 Monet

Znaczenie karty Tarota 8 Monet

Gdy wyciągniesz 8 Monet w swoim pytaniu do Tarota Online zastanów się co widzisz i jakie odczucia budzi ta karta w Tobie? Na pewno zgodzisz się ze mną, że karta 8 Denarów to karta pracy, prawda? Znajduje się na nim człowiek siedzący jakby w swoim warsztacie i pracujący nad czymś z satysfakcją na twarzy. A praca ta będzie ciągła, ponieważ za aktualnie kutym denarem znajdują się kolejne. To, co rzuca się jeszcze na karcie w oczy to jeden wykonany już denar, co świadczy o tym, że jakaś część pracy została już wykonana, a on sam wie doskonale co robi. I tak w rzeczywistości jest właśnie, że 8 Monet to karta pracy. Nie musi być to jednak praca fizyczna lub praca też rozumiana potocznie jako wykonywanie zawodu. Czy związek dwóch osób nie jest też pracą, którą trzeba wykonać? A zdrowie – nie wymaga pracy i wysiłku, aby osiągnąć cel np. smukłą figurę? I w tych kategoriach zawsze rozpatruj kartę 8 Pentakli Tarocie. Jako ciągłość, pracę, lecz także sukces i satysfakcję z tego, co się robi. Efekty widać już za rogiem, te, na które tak długo czekasz w 7 Denarów.

Znaczenie karty Tarota 8 Monet w pozycji prostej

sumienna praca, cierpliwość, pracowitość, zyski finansowe za dobrą pracę

Bardzo lubię kartę 8 Denarów, ponieważ osobiście należę do pracoholików i sam szanuję każdego kto wykonuje jakąkolwiek pracę. W 8 Denarów możemy oczywiście dostrzec mistrza pewnego rzemiosła, jednak karta ta może przedstawiać po prostu osobę, która doskonali się w swoim fachu, choćby będąc fryzjerem, czy pracując na budowie. Pozytywna, prosta karta 8 Monet mówi właśnie o tym, że teraz jest czas na pracę, którą musisz wykonać, aby osiągnąć sukces. Sama karta wróży dobre zyski, zadowolenie, udane projekty i pozytywne zakończenia spraw wymagających włożenie wysiłku i jeszcze trochę cierpliwości (pamiętaj, że jesteś już bliżej celu niż w 7 Denarów). Gdy zrozumiesz podstawową energię i znaczenie kart 8 Denarów to z łatwością odpowiesz sobie na swoje pytanie w Tarocie.

Znaczenie karty Tarota 8 Monet w pozycji odwróconej

lenistwo, brak koncentracji w pracy, nieuczciwe interesy, pracoholizm, chora fascynacja swoim zawodem prowadząca do ilozacji

W teorii 8 Monet oznacza lenistwo, czasami brak zajęć do wykonania lub wręcz przeciwnie – pracoholizm i izolację. Jeżeli chcesz wiedzieć co sądzę o tej karcie po ponad 10 latach praktyki z Tarotem to zdecydowanie przychylę się do pierwszej części jej opisu. W moim odczuciu karta 8 Denarów wskazuje zawsze na lenistwo i brak pracy. Czasami dlatego, że brakuje nam wytrwałości, a czasami dlatego, że faktycznie nie mamy nic do zrobienia, co może zwiastować problemy zawodowe. W relacjach może mówić o problemach w budowaniu związku. 8 Denarów może wskazywać także na pracę, która nie daje satysfakcji oraz godziwych zarobków, a wymaga dużej zaangażowania.

Pozostałe informacje o karcie

8 Monet

Inne nazwy karty 8 Monet:

8 Pentakli, 8 Denarów, Ósemka Monet, Ósemka Pentakli, Ósemka Denarów

Nazwa karty 8 Monet w innych językach:

Kolory karty 8 Monet:

Znaki zodiaku karty 8 Monet:

Planety karty 8 Monet:

Żywioł karty 8 Monet:

Dodaj komentarz

Wypowiadając się na stronie Tarot Online akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności kliknij w przycisk. AKCEPTUJĘ