Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Buławy » 6 Buław
Autor: Tarot Online

6 Buław

6 Buław - ogólne znaczenie karty

Kto z nas nie lubi zasmakować od czasu do czasu zwycięstwa? Chyba nie ma takiej osoby, która nie czuła by się dobrze w roli powracającego na koniu wojownika po stoczonej w 5 Buław walce. 6 Buław to mistrzowska karta i jak wszystkie 6 wskazuje na osiągniecie w danym kolorze Tarota perfekcji. Karta przedstawia mężczyznę, która wraca w chwale podczas, gdy lud skanduje tryumf i wiwat na jego przybycie. Karta mówi o tym, że osiągnęliśmy (lub osiągniemy) w danej sprawie zwycięstwo i może celebrować ten dzień. Jest to zapłata za ryzyko podjęte w 5 Buław i inicjatywę podjętą w Asie Buław (5 + 1 = 6).

Znaczenie kart Tarota - 6 Buław
Karta 6 Buław w pozycji prostej

6 Buław - karta w pozycji prostej

Prosta pozycja 6 Buław wskazuje na zwycięstwo, tryumf, inwencję i wygraną na każdym polu o którym pytasz. Jeżeli pytanie dotyczy przyszłości oznacza to, że możesz być dobrej myśli! To także sukces świętowany wspólnie z innymi ludźmi, co oznacza grupowe zwycięstwo, choć walka mogła być stoczona w samotności. 6 Buław wskazuje zawsze na ten moment w życiu kiedy poczujesz się jak postać na karcie - kiedy wszyscy będą z podziwem spoglądać na Ciebie, a Ty w chwale wrócisz ze swoja zdobyczą.

Znaczenie kart Tarota - 6 Buław
Karta 6 Buław w pozycji odwróconej

6 Buław - karta w pozycji odwróconej

6 Buław w negatywnie mówi o braku zdecydowanie i zbyt powolnych działaniach, które mogą zablokować sukces tej karty. Wskazuje na często zbyt pochopne cieszenie się z sukcesu podczas, gdy należy cofnąć się do karty 5 Buław i sprawdzić, czy aby na pewno walka została zakończona. Być może nie nadszedł jeszcze Twój moment chwały, jednak 6 Buław nawet odwrócona jest zawsze pozytywnym omenem. Mówi ona, że Twój sukces jest wciąż w zasięgu ręki!