Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w ikonę Tarot Online - iOS, a następnie w opcję Dodaj do ekranu początkowego.

Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w menu Plik, a następnie w opcję Dodaj do Docka.

Dostępna jest nowa wersja aplikacji Tarot Online. Aby dokonać aktualizacji kliknij tutaj lub odśwież tę stronę.

6 Buław

Poznaj znaczenie karty Tarota 6 Buław

Znaczenie karty Tarota 6 Buław

Karta 6 Buław to karta zwycięstwa i wygranej przedstawiając na swoim obrazie mężczyznę, który wjeżdża w tłum ludzi na swoim białym koniu. Jego koń przykryty jest jasnozieloną płachtą, a mężczyzna ten trzyma w ręce podniesioną pałkę z przypiętym wieńcem laurowym, co symbolizuje jego zwycięstwo. Znajduje się on także na głowie mężczyzny, a on sam ubrany jest w czerwony strój. Znajdujący się dookoła niego na karcie 6 Buław tłum wiwatuje trzymając w rękach pozostałe pięć buław. Karta w swoim ogólnym znaczeniu zwiastuje więc wygraną po walce przebytej na karcie 5 Buław. A ta może dotyczyć każdej sprawy, dlatego karta 6 Buław jest jedną z najlepszych kart w Tarocie przynosząc Ci chwałę, sukces, uznanie społeczne i powodzenie we wszystkich aspektach życia. Bardzo często wskazuje także na powrót do miejsc i osób, wśród których możemy liczyć na uznanie i szacunek. Należy jednak pamiętać, że 6 Buław choć zapowiada dobre wiadomości i okres powodzenia, to jednak będzie to chwilowy sukces, ponieważ karta ta należy do Małych Arkanów Tarota. Bez wątpienia będzie ona jednak pozytywną odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i zapowiedzą wielkiej ekspansji w Twoim życiu.

Znaczenie karty 6 Buław w pozycji prostej

Karta 6 Buław w pozycji prostej to oznaka nadchodzącej wygranej w sprawie o którą pytasz. Może więc oznaczać ona powodzenie w każdej sferze Twojego życia i zwiastować tym samym powodzenie finansowe, czy też społeczne uznanie. Prosta 6 Buław jest bardzo pozytywnym znakiem, który możesz zobaczyć w swoim pytaniu szczególnie jeżeli spodziewasz się ważnych dla Ciebie informacji. Karta 6 Buław wskazuje także bardzo często na podróże, a także pewność siebie, która będzie towarzyszyć Ci w nadchodzących działaniach. Zachęca do podejmowania ryzyka oraz zdecydowanych akcji, ponieważ mogą one skutkować punktem zwrotnym w Twoim życiu. 6 Buław w pozycji prostej bardzo dobrze także rokuje na sprawy miłosne, ale i ogólne relacje związane z otaczającymi Cię ludźmi, którzy będą razem z Tobą celebrować Twój sukces. Stoczona samotnie walka przerodzi się więc w prestiż i uznanie całej społeczności, a Ty tym samym jeszcze bardziej podbudujesz swoje ego. 6 Buław w pozycji prostej to także zapowiedź zawarcia pokoju oraz występowania jako przywódca pewnej grupy osób. Wskazuje nas silną osobowość, która doprowadziła Cię do sukcesu świętowanego na karcie.

Znaczenie karty Tarota 6 Buław w pozycji prostej na miłość, seks i relacje

W pozycji prostej 6 Buław bardzo dobrze wróży na sprawy miłosne, ale także wszelkiego rodzaju relacje prywatne, czy też biznesowe. Z tego powodu, że jest to karta zwycięstwa, to gdy w swoim rozkładzie widzisz 6 Buław spodziewaj się znakomitego momentu w trwającej relacji, w którym wspólnie możecie celebrować osiągnięty moment życia. Zapowiada więc ona czas radości, szczęścia, ale także dobrej zabawy, z którego warto skorzystać. Jeżeli w tych chwilach znajdujesz się w związku to możesz liczyć na wsparcie swojej drugiej połówki. Karta może mówić także o bardzo dobrych relacjach z najbliższymi Ci osobami oraz rodziną, która może świętować np. Twój powrót do domu. Prosta 6 Buław jest znakomitym symbolem dla osób samotnych i wskazuje na czas, w którym z pewnością siebie uda Ci się zrealizować swoje uczuciowe cele zdobywając serce lub chociażby całą uwagę upragnionej osoby. Może zapowiadać ona także pojawienie się w Twoim życiu osoby, która będzie w pewien sposób dla Ciebie wzorem i ideałem. Szczególnie jeżeli pytanie dotyczy mężczyzny to prosta 6 Buław zapowiada kogoś kto pewnego siebie, ale także społecznie uznawanego, a nawet rozpoznawalnego. Karta 6 Buław w pozycji prostej może zwiastować wspólne podróże, zakup domu, czy udaną realizację innych celów dwóch lub więcej osób.

Znaczenie karty Tarota 6 Buław w pozycji odwróconej

Odwrócona 6 Buław wskazuje na to, że spodziewany przez Ciebie sukces nie zostanie osiągnięty tak szybko jak tego obecnie oczekujesz. Może także mówić ona o sytuacjach, w których świętujesz swój triumf zbyt wcześniej zanim faktyczna walka została zakończona. 6 Buław w pozycji odwróconej to powolne lub niezdecydowane działania, które mogą opóźnić realizację Twoich celów, jednak wciąż przy energii tej karty możesz osiągnąć społeczne uznanie i zwycięstwo. Karta w pozycji odwróconej zachęca więc, aby nie osiadać na laurach lub też nie ogłaszać jeszcze nieosiągniętego sukcesu. Zamiast tego skup się na doprowadzeniu spraw i projektów do końca poprzez pracę i dyscyplinę. Odwrócona 6 Buław symbolizować może także zwycięstwo, które nie daje Ci radości, ale też takie, którym możesz cieszyć się tylko i wyłącznie w samotności. W odniesieniu do innych spraw 6 Buław w pozycji odwróconej zapowiada rozczarowanie i otrzymanie złych wiadomości. Gdy widzisz odwróconą 6 Buław to znak, aby zdobyć się na odwagę i odrzucić strach, który może obecnie paraliżować Twoje działanie. Uwierz w siebie nawet jeżeli inni wątpią w Twoje możliwości, a wygrana będzie w zasięgu Twojej ręki.

Znaczenie karty Tarota 6 Buław w pozycji odwróconej na miłość, seks i relacje

W pytaniach o relacje karta 6 Buław w pozycji odwróconej zapowiada okres rozczarowania i zawodu, a czasem także zdrady ze strony drugiej osoby. Wydarzenia, które w najbliższym czasie dotkną Cię na polu emocjonalnym mogą prowadzić do utraty pewności siebie oraz impetu, który dotychczas Ci towarzyszył. Karta 6 Buław w pozycji odwróconej w odniesieniu do stałych związków zapowiada moment, w którym nie otrzymasz od bliskiej Ci osoby oczekiwanego wsparcia oraz miłości. Karta może wskazywać na to, że nie potraficie docenić siebie nawzajem, a nawet odczuwacie wobec siebie swego rodzaju zawiść. Wszystko to sprawia, że zamiast pomagać to wręcz utrudniacie sobie osiąganie celów. W przypadku osób samotnych karta wskazuje na niepowodzenia w sprawach miłosnych, a także odrzucenie propozycji spotkania lub złamanie danej obietnicy. Odwrócona 6 Buław może mówić także o tym, że Twoja pewność siebie przerodziła się w arogancję, co tylko jeszcze bardziej odpycha inne osoby i utrudnia Ci znalezienie wśród nich uznania i uwagi. Z drugiej strony niskie poczucie własnej wartości może uniemożliwiać Ci poznanie osoby, z którą możesz stworzyć udany związek. Odwrócona 6 Buław to karta problemów w relacjach z ludźmi, jednak wciąż możesz odzyskać swoją reputację i osiągnąć zamierzony sukces.

Informacje o karcie Tarota 6 Buław

Inne nazwy karty Tarota 6 Buław

6 Kijów, 6 Pałek, Szóstka Buław, Szóstka Kijów, Szóstka Pałek, Zwycięstwo, Władca Zwycięstwa

Grupa karty Tarota 6 Buław

Małe Arkana, Buławy

Słowa kluczowe karty Tarota 6 Buław

Chwilowy sukces, tryumf, duma

Słowa kluczowe karty Tarota 6 Buław w pozycji prostej

Zwycięstwo, duma, radość, dobre wiadomości, odpowiedzialność, zawarcie pokoju, szczęśliwy powrót, punkt zwrotny w życiu, silna osobowość, oferta wyjazdu

Słowa kluczowe karty Tarota 6 Buław w pozycji odwróconej

Zdrada, spóźnienie, niewierność, złe wiadomości, pyrrusowe zwycięstwo, strach przed zwycięstwem, rozczarowanie, strach, słabość

Kolory karty Tarota 6 Buław

Czerwony

Znaki zodiaku karty Tarota 6 Buław

Lew

Planety karty Tarota 6 Buław

Jowisz

Żywioły karty Tarota 6 Buław

Ogień

Dołącz do dyskusji

Dołącz do klubu, aby przeczytać komentarze i wziąć udział w dyskusji na temat 6 Buław.
mefistof3l3s
mefistof3l3s 2022.06.22 - 05:22

karta w pozycji odwróconej odpowiada „tak” czy „nie”?

Tarot Online
Tarot Online 2022.06.22 - 11:42

To zależy od pytania i rozkładu. Ale generalnie rzecz ujmując jeżeli było to zadane wprost w takiej formie to odwrócona 6 Buław będzie na „Nie”.

Damian
Damian 2021.02.09 - 16:59

Karta pełna nadzieji i perspektywy zwycięstwa. Brzmi pięknie i wiarygodnie.

MAREK
MAREK 2020.09.01 - 13:42

Brzmi wiarygodnie.

Tarot Online
Tarot Online 2020.09.01 - 13:57

Dzięki Marek ☺️ jakie pytanie zadałeś karcie 6 Buław?

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania