Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Buławy » 6 Buław

6 Buław

6 Kijów, 6 Pałek, Szóstka Buław, Szóstka Kijów, Szóstka Pałek

6 Buław

Karta w pozycji prostej

Znaczenie kart Tarota - 6 Buław
zwycięstwo, duma, radość, dobre wiadomości, odpowiedzialność, zawarcie pokoju, szczęśliwy powrót, punkt zwrotny w życiu, silna osobowość, oferta wyjazdu

6 Buław

Karta w pozycji odwróconej

Znaczenie kart Tarota - 6 Buław
zdrada, spóźnienie, niewierność, złe wiadomości, pyrrusowe zwycięstwo, strach przed zwycięstwem, rozczarowanie, strach, słabość

6 Buław

Znaczenie karty Tarota

Kto z nas nie lubi zasmakować od czasu do czasu zwycięstwa? Chyba nie ma takiej osoby, która nie czułaby się dobrze w roli powracającego na koniu wojownika po stoczonej w 5 Buław walce. 6 Buław to mistrzowska karta i jak wszystkie 6 wskazuje na osiągniecie w danym kolorze Tarota perfekcji. Karta przedstawia mężczyznę, który wraca w chwale podczas, gdy lud skanduje tryumf i wiwat na jego przybycie. Karta mówi o tym, że osiągnęliśmy (lub osiągniemy) w danej sprawie zwycięstwo i może celebrować ten dzień. Jest to zapłata za ryzyko podjęte w 5 Buław i inicjatywę podjętą w Asie Buław (5 + 1 = 6).

6 Buław

Karta w pozycji prostej

Prosta pozycja 6 Buław wskazuje na zwycięstwo, tryumf, inwencję i wygraną na każdym polu, o którym pytasz. Jeżeli pytanie dotyczy przyszłości oznacza to, że możesz być dobrej myśli! To także sukces świętowany wspólnie z innymi ludźmi, co oznacza grupowe zwycięstwo, choć walka mogła być stoczona w samotności. 6 Buław wskazuje zawsze na ten moment w życiu, kiedy poczujesz się jak postać na karcie – kiedy wszyscy będą z podziwem spoglądać na Ciebie, a Ty w chwale wrócisz ze swoją zdobyczą.

6 Buław

Karta w pozycji odwróconej

6 Buław w negatywnie mówi o braku zdecydowania i zbyt powolnych działaniach, które mogą zablokować sukces tej karty. Wskazuje na często zbyt pochopne cieszenie się z sukcesu podczas, gdy należy cofnąć się do karty 5 Buław i sprawdzić, czy aby na pewno walka została zakończona. Być może nie nadszedł jeszcze Twój moment chwały, jednak 6 Buław nawet odwrócona jest zawsze pozytywnym omenem. Mówi ona, że Twój sukces jest wciąż w zasięgu ręki!

Dodaj komentarz

Wypowiadając się na stronie Tarot Online akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

2 komentarze

MAREK 1 września 2020 - 13:42

Brzmi wiarygodnie.

Odpowiedz
Tarot Online 1 września 2020 - 13:57

Dzięki Marek ☺️ jakie pytanie zadałeś karcie 6 Buław?

Odpowiedz

Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności kliknij w przycisk. AKCEPTUJĘ