Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w ikonę Tarot Online - iOS, a następnie w opcję Dodaj do ekranu początkowego.

Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w menu Plik, a następnie w opcję Dodaj do Docka.

Dostępna jest nowa wersja aplikacji Tarot Online. Aby dokonać aktualizacji kliknij tutaj lub odśwież tę stronę.

7 Monet

Poznaj znaczenie karty Tarota 7 Monet

Znaczenie karty Tarota 7 Monet

Karta 7 Monet zwana także jako 7 Denarów przedstawia młodego mężczyznę, który oparty jest o szpadel. Ubrany jest on w czerwono-błękitny strój i stoi pochylony nad krzakiem z zawieszonymi monetami. Przedstawiony na karcie mężczyzna wykazuje cierpliwość, ale też bacznie obserwuje owoce, które są wynikiem jego wcześniejszej pracy. Karta 7 Monet bardzo często w swoim znaczeniu nawiązuje właśnie do takiej sytuacji, w której przyjdzie nam zebrać żniwo podjętych wcześniej działań. Przedstawione na karcie 7 Monet owoce poza jedną leżącą na ziemi nie są jeszcze gotowe do zebrania, ponieważ wciąż dojrzewają. Zarówno karta 7 Denarów jak i przedstawiona na niej osoba jest wyraźnie powściągliwa w swoich emocjach i już w swojej postawie wskazuje na skupienie i cierpliwość. Co zasiejesz to żąć będziesz, jednak zanim to nastąpi należy odczekać odpowiednią ilość czasu. Jest to karta bezruchu i odpoczynku jednak nie mówi ona o zawieszeniu biegu spraw, ponieważ będę one postępować swoim naturalnym cyklem. 7 Monet w swoim znaczeniu bardzo często nawiązuje do spraw materialnych, ale także uczuciowych oraz wszelkiego rodzaju afirmacji.

Znaczenie karty 7 Monet w pozycji prostej

Karta 7 Monet w pozycji prostej to bardzo pozytywny znak dla wszystkich pytań związanych z kwestiami materialnymi. Karta wskazuje na wszelkiego rodzaju udane transakcje oraz inwestycje finansowe, szczególnie jeżeli są one długofalowe. Niezależnie od tego jednak jakie działania podejmujesz, jeżeli wylosujesz 7 Denarów w pozycji prostej to będzie to znak, że masz wystarczającą cierpliwość oraz wytrwałość w dążeniu do swoich celów. W pytanej sprawie możesz spodziewać się postępów oraz efektów, jednak wymagana będzie tutaj cierpliwość, dlatego nie spodziewaj się, że Twoje problemy zostaną od razu rozwiązane, a potrzeby natychmiast zaspokojone. Jeżeli Twój wysiłek w tę sprawę został już włożony, to karta 7 Monet w pozycji prostej wskazuje na czas, w którym trzeba udać się na zasłużony wypoczynek po ciężkiej pracy. Karta ta wskazuje także na to, aby zastanowić się nad dalszymi działaniami, a w szczególności skupić się na pozytywnej afirmacji, która w połączeniu z efektywną pracą przyniesie spektakularne efekty. Jeżeli tylko zastosujesz się do lekcji płynącej z karty 7 Denarów to spotka Cię nagroda od losu oraz szczęście na każdym polu.

Znaczenie karty Tarota 7 Monet w pozycji prostej na miłość, seks i relacje

Karta 7 Denarów w pozycji prostej bardzo często dotyczy spraw uczuciowych, w szczególności wtedy jeżeli jedna ze stron stara się zdobyć czyjąś uwagę, czy też serce. 7 Monet to karta, która przede wszystkim uczy cierpliwości oraz wytrwałości i najczęściej wskazuje na taki moment w pytanej sprawie, kiedy oczekujesz rezultatów swojej wcześniejszej pracy. Praca została jednak wykonana i teraz nie jest czas, aby podejmować dalsze działania. Zamiast tego musisz przemyśleć włożony trud i zastanowić się, co zrobisz, kiedy Twoje owoce zakwitną, a stanie się tak na pewno, choć nie tak szybko jak tego chcesz. Osoba stojąca na karcie potrzebuje odpoczynku dzięki czemu zregeneruje swoje siły. Przerwa jest jednak dla Ciebie całkowicie zasłużona, dlatego nie próbuj na siłę wpływać na naturalny cykl wydarzeń. To co możesz jednak teraz zrobić to skupić się na pozytywnej afirmacji, która jeszcze bardziej wzmocni Twoje wcześniejsze działania. Z drugiej strony karta 7 Denarów w przypadku trwających związków może mówić o pewnym czasie oczekiwań, ale też podejmowaniu wspólnych decyzji na przyszłość. 7 Monet w pozycji prostej przypomina, ale i uczy, że związek to nie tylko romantyczne chwile, ale także codzienna praca, która długofalowo może przynieść znakomite owoce waszej miłości.

Znaczenie karty Tarota 7 Monet w pozycji odwróconej

Odwrócona karta 7 Denarów wskazuje przede wszystkim na to, że w pytanej sprawie brakuje Ci cierpliwości oraz wytrwałości, która potrzebna jest Tobie, by osiągnąć zamierzone plany i cele. Najprawdopodobniej Twoje działania są tylko krótkotrwałe, a Ty oczekujesz natychmiastowych efektów swojej pracy. Zamiast tego musisz skupić się na strategi oraz zrozumieć, że tylko na odpowiednio przygotowanej ziemi wyrosną dobre owoce. Karta 7 Monet w pozycji odwróconej wskazuje natomiast na lenistwo, a nawet pewnego rodzaju zniechęcenie do pytanej sprawy. Jeżeli dotyczy ona kwestii materialnych to będzie mówić o wszelkiego rodzaju problemach finansowych, także tych związanych z pracą. Może oznaczać to utratę stanowiska lub też niechęć do znalezienia nowego miejsca zatrudnienia. Z tego powodu 7 Denarów uczy cierpliwości oraz umiejętności wykonywania sumiennej pracy na rzecz każdej sfery życia. Z drugiej strony 7 Monet w pozycji odwróconej może mówić o tym, że wykazujesz się nadaktywnością próbując przyspieszyć sprawy, które potrzebują czasu. Czasami karta mówi o nieudanych transakcjach lub o tym, że efekty inwestycji będą gorsze niż tego oczekujesz.

Znaczenie karty Tarota 7 Monet w pozycji odwróconej na miłość, seks i relacje

W pozycji odwróconej karta 7 Denarów może mówić o swego rodzaju przeinwestowaniu w relację, która może okazać się dla Ciebie długofalowo niekorzystna emocjonalnie. Karta może także oznaczać sytuację, w której nie wkładasz wraz z drugą połówką wystarczającej ilości pracy potrzebnej do rozwiązania aktualnych problemów. Jeżeli jednak wykazujesz wystarczające starania w obecnej relacji to najprawdopodobniej jej rozwój będzie dla Ciebie bardzo powolny, a wręcz niezadowalający. Należy więc w tym momencie na chwilę zaprzestać działań i zamiast tego skupić się na przemyśleniu dalszej strategii. Wymagany odpoczynek, ale też cierpliwość to jest coś, co w tym momencie najbardziej potrzebujesz. W przypadku osób samotnych karta może wskazywać na brak cierpliwości w znalezieniu nowego partnera. Nie próbuj forsować nowego związku, ani też wymuszać na kimś uczuć. Miłość i zaufanie wymagają czasu, ale najpierw życie musi stworzyć Ci odpowiednie warunki, które pozwolą na narodziny nowego uczucia. Karta 7 Monet w pozycji odwróconej wskazuje także na to, aby znaleźć balans pomiędzy czasem poświęcanym na pracę a relacje. Postaraj się odpowiednio ukierunkować swoją energię i zapewnij przestrzeń sobie oraz drugiej osobie, a wszystkie sprawy ułożą się po Twojej myśli.

Informacje o karcie Tarota 7 Monet

Inne nazwy karty Tarota 7 Monet

7 Pentakli, 7 Denarów, Siódemka Monet, Siódemka Pentakli, Siódemka Denarów, Niepowodzenie, Władca Niespełnionego Sukcesu, Niespełniony Sukces

Grupa karty Tarota 7 Monet

Małe Arkana, Monety

Słowa kluczowe karty Tarota 7 Monet

Postęp, zbiór owoców, wytrwałe dążenie do celu

Słowa kluczowe karty Tarota 7 Monet w pozycji prostej

Oczekiwanie, zalecana cierpliwość, czas wypoczynku, urlopu

Słowa kluczowe karty Tarota 7 Monet w pozycji odwróconej

Lenistwo, brak satysfakcji w pracy, brak poczucia finansowego, problemy finansowe

Kolory karty Tarota 7 Monet

Żółty, fioletowy

Znaki zodiaku karty Tarota 7 Monet

Byk

Planety karty Tarota 7 Monet

Saturn

Żywioły karty Tarota 7 Monet

Ziemia

Dołącz do dyskusji

Dołącz do klubu, aby przeczytać komentarze i wziąć udział w dyskusji na temat 7 Monet.
Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania