2 Buław

Poznaj znaczenie karty Tarota 2 Buław

Znaczenie karty Tarota 2 Buław

Na karcie 2 Buław widzimy mężczyznę stojącego w długiej czerwonej szacie pomiędzy dwoma kijami. Jeden z nich trzyma on w swojej lewej ręce, a w prawej natomiast trzyma globus symbolizujący zdobytą wiedzę oraz doświadczenie. Postać na karcie 2 Buław znajduje się na murze, który jest znacznie powyżej ziemi, co wskazuje z kolei na jego izolację od otaczającego świata. Jest on zamyślony, a wręcz rozmarzony wpatrując się w dal znajdującą się po jego lewej stronie. Zanim widać spokojny i przyjazny krajobraz, a same mury zdobione są pięknymi kwiatami. Karta 2 Buław podobnie jak inne dwójki w Tarocie nawiązuje do podejmowania wyboru pomiędzy dwoma biegunami danej sprawy. W takiej sytuacji karta mówić więc może zarówno o dwóch osobach, które zaangażowane są w pytaną sprawę jak i o dokonywaniu wyboru pomiędzy nimi. Ponadto karta 2 Buław wskazuje również na zaangażowanie oraz podejmowanie inicjatywy, jednak za nim to nastąpi należy wziąć pod uwagę wszystkie wszystkie za i przeciw. Karta wskazuje również na moment, w którym odkrywamy swoje możliwości oraz uczymy się jak łączyć przeciwieństwa. 2 Buław to symbol partnerstwa, ale i dalekich podróży.

Znaczenie karty Tarota 2 Buław w pozycji prostej

Karta 2 Buław w pozycji prostej wskazuje na konieczność podjęcia decyzji, chociaż każda z nich wydaje się być dla Ciebie obecnie korzystna. Nie mówi ona jednak o trudnościach, a raczej wskazuje czas, w którym istotne jest zadecydowanie o swojej dalszej drodze życia. Prosta 2 Buław bardzo często symbolizuje przygotowania do podróży, a czasem też faktyczne przemieszczenie się do innego kraju. Należy jednak pamiętać, że 2 Buław w pozycji prostej przede wszystkim nawiązuje do partnerstwa lub też innego rodzaju układu, w którym wspólnie realizujecie swoje cele. Jest to symbol zdecydowania, pewności siebie, ale także umiejętność negocjacji. Karta 2 Buław w pozycji prostej zapowiada ponadto czas nowych przedsięwzięć oraz wielkich planów, które mają szanse na powodzenie. Energia towarzyszącą tej karcie pozwoli Ci osiągnąć zamierzone cele jeżeli tylko uda Ci się wyjść z obecnej strefy komfortu i podjąć odpowiednie ryzyko. Prosta 2 Buław nie wskazuje jednak sama w sobie na konkretne wydarzenia, a jedynie moment, w którym zdajesz sobie sprawę ze swoich możliwości i pragniesz osiągnąć jeszcze większy sukces. 2 Buław w pozycji prostej zapowiada powodzenie interesach.

Znaczenie karty Tarota 2 Buław w pozycji prostej na miłość, seks i relacje

Ponieważ 2 Buław nawiązuje bardzo mocno do partnerstwa. Z tego powodu w prostej pozycji będzie dobrym znakiem w pytaniach dotyczących relacji zarówno biznesowych, jak i prywatnych. W przypadku tych pierwszych karta 2 Buław w pozycji prostej wskazuje na udane negocjacje, rozmowy, ale także podejmowanie wspólnych planów i wysiłków na rzecz wspólnego sukcesu. W odniesieniu do relacji uczuciowych karta 2 Buław zapowiada czas podejmowania decyzji o wspólnej przyszłości. Jest to doskonały moment na dokonanie zmian w waszym życiu, jednak zanim zaczniecie działać konieczne jest dokładne przemyślenie planu i podjęcie odpowiednich decyzji. Wskazuje ona także na kolejny po karcie As Buław etap w waszej relacji, w którym możecie jeszcze bardziej zaangażować się w budowanie związku. Istnieje także drugie znaczenie karty 2 Buław w pozycji prostej, które może mówić o tym, że oboje izolujecie się od siebie i zastanawiacie się nad sensem waszego związku. Prosta 2 Buław może także mówić o tym, że jedna ze stron próbuje dokonać wyboru pomiędzy dwoma partnerami. Dla osób samotnych zapowiada czas nowych znajomości, a także wielu możliwości oraz wyboru na tym polu. Niezależnie od tego czego dotyczy Twój wybór konieczne jest podjęcie decyzji, która pozwoli Ci ruszyć w życiu naprzód.

Znaczenie karty Tarota 2 Buław w pozycji odwróconej

Odwrócona 2 Buław wskazuje na niezdecydowanie oraz trudność w dokonaniu wyboru, co może powodować opóźnienia w realizacji założonych planów. Wskazuje ona na problem w określeniu długoterminowych celów, a także zaangażowaniu się w ich realizację. Karta ponadto bardzo często mówi również o niespodziewanych kłopotach, a także osamotnieniu, a wręcz izolacji od innych ludzi. Będzie więc symbolem nadciągających problemów w sprawach, w których wymagany jest wkład dwóch osób. Osoba przedstawiona na karcie 2 Buław w pozycji odwróconej jest nie tylko uparta, ale może także przeceniać swoje możliwości snując plany nierealne do zrealizowania. Z tego powodu podjęte działania mogą prowadzić Cię do porażki, jeżeli odwrócona 2 Buław przedstawia właśnie Ciebie. Z drugiej strony może okazać się, że sytuacja wymaga od Ciebie większej cierpliwości, ale także odwagi w działaniu. Obecnie jednak odczuwasz strach przed tym co nieznane, który może paraliżować Cię w dokonaniu jakiekolwiek ruchu. Odwrócona 2 Buław wskazuje także na niezadowolenie jak i zewnętrzne ograniczenia Twoich możliwości w szczególności, jeżeli dotyczą one dalekich podróży i dużych inwestycji.

Znaczenie karty Tarota 2 Buław w pozycji odwróconej na miłość, seks i relacje

Odwrócona 2 Buław w pytaniach dotyczących stałych relacji wskazuje na trudność w określeniu waszej wspólnej przyszłości. Karta bardzo często symbolizuje także niechęć do angażowania się zarówno w trwający jak i nowy związek. 2 Buław w pozycji odwróconej może ponadto mówić o tym, że jesteście ze sobą tylko, dlatego ze względu na przywiązanie oraz poczucie bezpieczeństwa. Związek nie daje wam już jednak więcej satysfakcji, a pewnych okolicznościach może nawet ograniczać was w dalszym rozwoju. Zamiast jednak podjąć ryzyko i spróbować nowej drogi życia lub też starać się naprawić obecne problemy wybieracie stagnację, co jeszcze bardziej izoluje was od otaczającego świata i was samych. Odwrócona 2 Buław może także mówić o tym, że chcesz ruszyć naprzód, jednak nie pozwalają Ci na to wcześniej podjęte decyzje. W pewnych sytuacjach karta może mówić także, że macie zupełnie różne plany na swoje życie, a wasza droga może w pewien sposób zostać rozdzielona. Z drugiej strony jeżeli dotychczas w związku jedna osoba nie wykazywała inicjatywy oraz działania to sytuacja może całkowicie się odwrócić, a wasz związek wreszcie ulec poprawie. W przypadku osób samotnych odwrócona 2 Buław może oznaczać trudność w wyborze partnera, a nawet chęć powrotu do poprzedniej relacji.

Pozostałe informacje o karcie Tarota 2 Buław

Inne nazwy karty 2 Buław
2 Kijów, 2 Pałek, Dwójka Buław, Dwójka Kijów, Dwójka Pałek, Panowanie, Pan Władzy, Władca Dominium
Nazwa karty 2 Buław w innych językach
Ogólne cechy karty 2 Buław
Czas, szukanie swego dopełnienia, odkrywanie nowych możliwości
Cechy karty 2 Buław w pozycji prostej
Autorytet, bogactwo, niezależność, samodzielność, umiejętność łączenia przeciwieństw, sukces, który nie daje jednak radości, bo izoluje od ludzi
Cechy karty 2 Buław w pozycji odwróconej
Niedowartościowanie, kłopoty, zaskoczenie, trudności, strach, samotność
Kolory karty 2 Buław
czerwony
Znaki zodiaku karty 2 Buław
Baran
Planety karty 2 Buław
Mars
Żywioł karty 2 Buław
Ogień

DOŁĄCZ DO KLUBU

Dołącz do klubu, aby wziąć udział w dyskusji "
2 Buław
"

Welcome to Tarot Online

Install
×