Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Puchary » 3 Pucharów

3 Pucharów

Znaczenie karty Tarota 3 Pucharów

Karta 3 Pucharów w Tarocie przedstawia 3 osoby na karcie, które ewidentnie świętują jakąś okoliczność. Karta 3 Kielichów w Tarocie przedstawiać może np. uroczystość lub po prostu dobrą zabawę, gdzie każda z osób ma satysfakcję z tego wydarzenia. Karta bardzo mocno przypomina 3 Denarów, jednak tutaj, zamiast pracy widzimy odpoczynek i celebrację. Karta wskazuje więc nie tylko na samo pozytywne wydarzenie w życiu pytającego, lecz bardziej na okres świętowania osiągnięcia pewnego celu lub stanu. 3 Kielichów to fajna i przyjemna karta Tarota, która w swoim znaczeniu uwzględnia zawsze 3 osobę, a więc nie tylko dwie osoby, które zawierają pewną umowę (2 Pucharów), a także kogoś z zewnątrz. Z tego też powodu karta 3 Puchary kojarzona jest z wszelkiego rodzaju „trójkątami” zarówno w biznesie, jak i relacjach prywatnych.

Znaczenie karty Tarota 3 Pucharów w pozycji prostej

szczęśliwe zakończenie planów i rozmów, uroczystości, zabawa, wdzięczność, wyzdrowienie, szczęście w miłości, umiejetność dostrzegania cudu życia na co dzień

Gdy w Tarocie Online wylosujesz kartę 3 Pucharów w pozycji prostej to znak, że nadchodzą dla Ciebie dobre czasy, w których będziesz bardzo zadowolony z owoców, które te czasy przyniosą. To karta szczęścia, ukończenia pewnych planów i osiągnięcia zamierzonego celu, po którym przychodzi doskonały moment na celebrację wraz z najbliższymi. To dzielenie się z innymi swoją radością oraz umiejętność cieszenia się także ze wspólnych przyjemności. To wszelkiego rodzaju zabawy, spotkania towarzyskie, zwłaszcza takie, które obfitują w alkohol ☺️ 3 Pucharów to bardzo dobra karta w pytaniu o relacje lub nawet sprawy finansowe. Nigdy nie pokazała mi niczego negatywnego, choć czasami, może być oznaką lenistwa, zbytniej zabawy, lecz bardziej w odwróconej pozycji.

Znaczenie karty Tarota 3 Pucharów w pozycji odwróconej

choroby wskutek niewłaściwego trybu życia, zazdrość, rozczarowanie, nieumiejętność cieszenia się z życia, zgorzknienie, niszczenie stałego związku przygodnymi romansami

Gdy Tarot Online pokaże Ci kartę 3 Pucharów w odwróceniu (do góry nogami) to właśnie może oznaczać, że częściej świętujesz niż masz do tego faktyczny powód. Karta 3 Kielichów może wskazywać w negatywnie na zdradę oraz zaangażowanie osoby trzeciej w relację biznesową lub intymną. To także karta mówiąca o zazdrości oraz nieumiejętności dzielenia się z innymi tym, co się posiada bądź też nadmiernej akceptacji złych zachowań i nawyków bliskich osób. W odwróceniu, 3 Puchary odradzają wchodzenia w interesy z grupą osób, ponieważ mogą one nadużywać Twojego zaufania. Ta karta to raczej ostrzeżenie, aniżeli przepowiednia złych wydarzeń.

Pozostałe informacje o karcie

3 Pucharów

Inne nazwy karty 3 Pucharów:

3 Kielichów, Trójka Pucharów, Trójka Kielichów

Nazwa karty 3 Pucharów w innych językach:

Kolory karty 3 Pucharów:

Znaki zodiaku karty 3 Pucharów:

Planety karty 3 Pucharów:

Żywioł karty 3 Pucharów:

Dodaj komentarz

Wypowiadając się na stronie Tarot Online akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności kliknij w przycisk. AKCEPTUJĘ