Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w ikonę Tarot Online - iOS, a następnie w opcję Dodaj do ekranu początkowego.

Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w menu Plik, a następnie w opcję Dodaj do Docka.

Dostępna jest nowa wersja aplikacji Tarot Online. Aby dokonać aktualizacji kliknij tutaj lub odśwież tę stronę.

3 Pucharów

Poznaj znaczenie karty Tarota 3 Pucharów

Znaczenie karty Tarota 3 Pucharów

Karta 3 Pucharów to trzecia karta, którą możemy znaleźć na dworze Kielichów w Małych Arkanach Tarota. Karta 3 Pucharów (zwana także jako 3 Kielichów) przedstawia na karcie trzy tańczące kobiety, które unoszą w swoich rękach Puchary. Cała sceneria dookoła nich przedstawia owoce oraz kwiaty, a atmosfera towarzysząca kobietom jest zdecydowanie przyjemna, a wręcz szampańska. Karta nawiązuje do pewnego rodzaju celebrowania danej chwili oraz okresu beztroski w gronie znajomych. Jednak sama 3 Kielichów w przeciwieństwie do 2 Kielichów mówi o osobach trzecich biorących udział w spotkaniu, które nie koniecznie muszą Ci być bliskie. Każda z trzech osób widocznych na tej karcie Tarota jest jednak zadowolona z aktualnego biegu wydarzeń, ponieważ został osiągnięty jakiś sukces, po którym czas na owocne zbiory. Tak jak wszystkie trójki w Tarocie i ta karta mówi o wszelkiego rodzaju trójstronnych układach, a nawet czasami trójkątach w prywatnych relacjach. Kartę 3 Pucharów należy jednak interpretować jako pozytywny okres w życiu, jednak w pewnych okolicznościach może ona wskazywać na lenistwo i brak ambitnych zajęć do wykonania w danym momencie.

Znaczenie karty 3 Pucharów w pozycji prostej

W pozycji prostej karta 3 Kielichów wskazuje na bardzo przyjemny i beztroski okres w Twoim życiu, w którym możesz cieszyć się z czasu dla siebie oraz swoich znajomych. 3 Pucharów to więc karta szczęścia oraz ukończenia pewnych planów, co sprawiło, że Twoje zamierzenia zostały osiągnięte i przyszła pora na zbiór owoców dotychczasowej pracy. Na tej karcie możesz dostrzec chwile celebracji ze znajomymi, a nawet dzielenie się tym, co masz z osobami, które również mogły w tym wydarzeniu odnieść pewien sukces. Karta 3 Kielichów mówi o dobrej zabawie, spotkaniach towarzyskich oraz wszelkiego rodzaju imprezach. Z tego też powodu karta ta mówi o nadużywaniu alkoholu jednak zazwyczaj tylko w krótkim okresie czasu. Czasami jednak nawet w pozycji prostej wskazuje ona na moment, w którym nie mamy pracy lub ciekawszych zajęć niż spędzanie go ze znajomymi. Szczególnie mocno nawiązuje ona więc do karty 3 Denarów, jednak tutaj najważniejszym aspektem jak we wszystkich Kielichach są Twoje, które zdecydowanie pozostaną zaspokojone. 3 Kielichów przedstawia także moment wyzdrowienia, poczucia szczęścia oraz korzystania z chwili życia.

Znaczenie karty Tarota 3 Pucharów w pozycji prostej na miłość, seks i relacje

W pytaniach o relacje karta 3 Pucharów ma Ci bardzo dużo do powiedzenia. Przede wszystkim jak wszystkie trójki w Tarocie mówi ona o osobach trzecich mających wpływ na Twój związek. W prostej pozycji nie będzie to jednak ich negatywne oddziaływanie, a raczej wspólnie świętowanie oraz częste spotkania w większym gronie. Karta może mówić także o relacjach biznesowych, w których biorą udział trzy strony zawierając np. wspólną umowę, a następnie celebrując ukończenie rozmów. Karta 3 Kielichów w pozycji prostej mówi także o trójkątach, jednak takich, na które godzą się wspólnie partnerzy. Będzie to więc wszelkiego rodzaju eksperymentowanie w aspekcie seksualnym z udziałem innych osób. Jeżeli aktualnie nie znajdujesz się w żadnym stałym związku to karta 3 Pucharów zapowiada bardzo ciekawy okres w Twoim życiu, w którym otrzymasz szansę poznania wielu interesujących osób, z którymi otrzymasz szansę na stworzenie bliskiej relacji w dłuższej perspektywie. 3 Pucharów zapowiada zadowolenie i spełnienie na planie emocjonalnym oraz taki okres, w którym bardzo dobrze czuć będziesz się w gronie swoich bliskich. Zapowiada ona dzielenie się pomiędzy wami pozytywnymi emocjami, a dla Ciebie nadchodzące w Twoim życiu romanse i ekscytujące chwile.

Znaczenie karty Tarota 3 Pucharów w pozycji odwróconej

W pozycji odwróconej karta 3 Kielichów zawsze wskazuje na zbytnie lenistwo, przesadną skłonność do imprezowania oraz stosowania używek. Karta 3 Kielichów może mówić w pozycji odwróconej także o toksycznych dla Ciebie relacjach, które mogą niszczyć Twój związek. Szczególnie jeżeli dotyczy to płci przeciwnej mającej bezpośredni wpływ na relację zawartą na karcie 2 Pucharów. Karta może mówić o momencie, w którym za szybko otwierasz szampana, a Twoje plany nie zostały jeszcze ukończone i najprawdopodobniej tak się nie stanie lub też zostaną one mocno opóźnione. 3 Kielichów w pozycji odwróconej to nieumiejętność dzielenia się z innymi swoimi uczuciami, ale także tym, co posiadasz. W drugą stronę natomiast karta może mówić o akceptacji złych zachowań oraz nawyków, które mają na Ciebie negatywny wpływ przez osoby z Twojego bliskiego otoczenia. Karta 3 Pucharów w pozycji odwróconej odradza wchodzenia we wszelkiego rodzaju układy biznesowe z grupą osób, która może nadużywać Twojego zaufania. W prywatnych relacjach wskazuje natomiast ona na zazdrość, a nawet zgorzknienie. To także różnego rodzaju choroby, lecz raczej krótkotrwałe.

Znaczenie karty Tarota 3 Pucharów w pozycji odwróconej na miłość, seks i relacje

Odwrócona 3 Pucharów w pytaniach związanych z relacjami bardzo często mówi wprost o zdradzie, którą reprezentuje trzecia osoba znajdująca się na tej karcie. Może wskazywać ona także na zazdrosne, a wręcz zawistne otoczenie, które ma negatywny wpływ na Twój związek, co może ostatecznie prowadzić do jego końca. Może okazać się także, że to Ty lub bliska Ci osoba zbyt swawolnie podchodzicie do waszego związku. Być może też stawiacie na pierwszym planie inne priorytety, które nie pozwalają wam pójść dalej, a w skrajnych sytuacjach niszczą to co dotychczas wspólnie zbudowaliście. Dla osób pozostających bez stałej relacji karta 3 Kielichów w odwróceniu może mówić co prawda o nadchodzących romansach, jednak krótkotrwałych i zdecydowanie bez szansa dla coś poważnego. Odwrócona 3 Pucharów to sytuacja, w której trzecia osoba próbuje wejść w istniejący układ pomiędzy dwoma osobami także np. na płaszczyźnie biznesowej. Ostrzega ona więc przed zbytnią ufnością w stosunku do otoczenia, które może chcieć wykorzystać Twoją sytuację do osiągnięcia własnych celów oraz korzyści. Karta zapowiada także rozczarowanie oraz nieumiejętność cieszenia się z życia. Może wskazywać na zerwanie przyjaźni, znajomości lub bliskich kontaktów w rodzinie.

Informacje o karcie Tarota 3 Pucharów

Inne nazwy karty Tarota 3 Pucharów

3 Kielichów, Trójka Pucharów, Trójka Kielichów, Dostatek, Władca Obfitości, Obfitość

Grupa karty Tarota 3 Pucharów

Małe Arkana, Puchary

Słowa kluczowe karty Tarota 3 Pucharów

Dialog, szczęśliwego zakończenie, radość życia, ulga

Słowa kluczowe karty Tarota 3 Pucharów w pozycji prostej

Szczęśliwe zakończenie planów i rozmów, uroczystości, zabawa, wdzięczność, wyzdrowienie, szczęście w miłości, umiejętność dostrzegania cudu życia na co dzień

Słowa kluczowe karty Tarota 3 Pucharów w pozycji odwróconej

Choroby wskutek niewłaściwego trybu życia, zazdrość, rozczarowanie, nieumiejętność cieszenia się z życia, zgorzknienie, niszczenie stałego związku przygodnymi romansami

Kolory karty Tarota 3 Pucharów

Czerwony, żółty

Znaki zodiaku karty Tarota 3 Pucharów

Rak

Planety karty Tarota 3 Pucharów

Merkury

Żywioły karty Tarota 3 Pucharów

Woda

Dołącz do dyskusji

Dołącz do klubu, aby przeczytać komentarze i wziąć udział w dyskusji na temat 3 Pucharów.
Krolowa Kielichow
Krolowa Kielichow 2022.09.28 - 10:33

Zapytalam czy do mnie napisze ? Bedzie zajety imprezowaniem?

Tarot Online
Tarot Online 2023.11.05 - 03:24

Dokładnie tak bym to interpretował dla karty 3 Puchary.

Dzela2007
Dzela2007 2022.03.01 - 22:19

Witam, zapytałam kim jestem dla niego (znajomy z którym zakończyłam znajomość). Wylosowalam tą kartę. Jak rozumieć? Jestem tą trzecią?

Tarot Online
Tarot Online 2022.03.01 - 23:40

3 Pucharów mówi, że jesteś jedną z wielu 🙂

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania