Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Puchary » 8 Pucharów

8 Pucharów

8 Pucharów

Karta w pozycji prostej

Znaczenie kart Tarota - 8 Pucharów
odejście, rozstanie, wyjazd, wypowiedzenie pracy, uwolnienie z toksycznego związku, poszukiwanie wolności, partnera, nowego miejsca dla siebie, ostateczne uwolnienie się od przeszłości

8 Pucharów

Karta w pozycji odwróconej

Znaczenie kart Tarota - 8 Pucharów
ucieczka przed życiem, depresja, zamknięcie w sobie, brak wiary i nadziei w sens życia, kurczowe trzymanie się toksycznej relacji ze strachu

8 Pucharów

OGÓLNE ZNACZENIE KARTY

8 Pucharów w Tarocie to karta pewnego odejścia i pozostawienia pewnych spraw, miejsc i ludzi za sobą. Gdy patrzę na kartę 8 Kielichów to widzę człowieka, który pozostawiając za sobą kielichy (emocje) wyrusza w nieznane, które na tej karcie symbolizowane jest wędrówką w góry. I w rzeczy samej, karta 8 Kielichów to karta poszukiwania czegoś innego, choć nie łatwo jest nam odejść. Wyciągając w Tarocie Online kartę 8 Pucharów zinterpretuj właśnie w taki sposób jej znaczenie. Oczywiście odpowiedź Tarota może być różna w zależności od pytania i położenia karty, jednak towarzyszą jej zawsze duże emocje i pewne rozstanie (choć nie na zawsze).

8 Pucharów

KARTA W POZYCJI PROSTEJ

Prosta karta 8 Pucharów to nasycona emocjami decyzja, w której osoba na karcie wyrusza w nową podróż. Pozostawia jednak za sobą coś co miało dla niej wielką wartość, jednak być może za jakiś czas do tego powróci. Karta bardzo często wskazuje na przeprowadzki, wyjazdy, zmianę partnera lub uwolnienie się od związku. To poszukiwanie w świecie nowego miejsca dla siebie, które np. wiąże się z wyprowadzką od rodziny. To decyzje podejmowane przede wszystkim pod wpływem emocji, ale także i intuicji, która podpowiada Ci w prostej 8 Kielichów by szukać czegoś więcej, 2 brakujących kielichów do pełni swego szczęścia.

8 Pucharów

KARTA W POZYCJI ODWRÓCONEJ

Gdy widzę kartę odwrócona 8 Pucharów czuję jedno: niemożność uwolnienia się od przeszłości. To taki stan, w którym wiesz, że musisz ruszyć na przód, lecz być może z braku odwagi, a być może z nadmiernego przywiązania do tego co Cię otacza nie potrafisz podjąć tej decyzji. Odwrócona 8 Kielichów to karta problemów emocjonalnych i rozterek. Zostać w toksycznej relacji, czy odejść samotnie? Usamodzielnić się, czy mieszkać dalej z rodziną? To trudne sytuacje, które powodują w osobie na tej karcie brak wiary i utraty nadziei na lepszą przyszłość. To rada by iść w nieznane. A co Ty czujesz i widzisz w karcie 8 Pucharów?

WYPOWIEDZ SIĘ

Wypowiadając się na stronie Tarot Online akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności kliknij w przycisk. AKCEPTUJĘ