Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Buławy » 7 Buław

7 Buław

7 Buław

Karta w pozycji prostej

Znaczenie kart Tarota - 7 Buław
walka z silnej pozycji, dobry plan działania, szansa na wygraną, realizowanie swoich celów mimo trudności zewnętrznych, konflikt, należy oprzeć swoje decyzje na poprzednich doświadczeniach

7 Buław

Karta w pozycji odwróconej

Znaczenie kart Tarota - 7 Buław
dążenie do celu za wszelką cenę, walka o władzę, ciągle sprawdzanie się w walce, prowokowanie konfliktów, potrzeba napięcia dla podniesienia adrenaliny, niezdecydowanie

7 Buław

OGÓLNE ZNACZENIE KARTY

Po zwycięstwie w sześciu buławach przychodzi pora na obronę zdobytego terytorium. Nie liczysz chyba na to, że nikt nie będzie chciał podważyć Twojej pozycji i Twoich racji? 7 Buław mówi właśnie o takim momencie w życiu Pytającego kiedy wymaga się od niego wielkiej determinacji oraz cierpliwości. Przyjdzie Ci bowiem w tym okresie walczyć z innymi, jednak pamiętaj, że to Ty stoisz na wygranej pozycji (postać osoby na wzniesieniu). To czas, w którym możesz spotkać się z krytyką, zazdrością oraz konkurencją, jednak tak długo jak wytrwasz w swojej sile obronisz swoją pozycję i pokonasz wrogów.

7 Buław

KARTA W POZYCJI PROSTEJ

Pozycja siódemki buław w prostym położeniu to znak, że walka, którą przyjdzie Ci stoczyć jest do wygrania. Jednak, aby tego dokonać musisz działać niekonwencjonalnie. Karta dotyczy jednak zazwyczaj nie fizycznej walki, a wszelkiego rodzaju działań, które wymagają obrony swojej pozycji. Symbolizuje kolejny tryumf nad wrogami i okolicznościami, dzięki osobistej walce i wytrwałości. Może także być kontynuacją działań podjętych w 6 Buław.

7 Buław

KARTA W POZYCJI ODWRÓCONEJ

Jeżeli w Twoim rozkładzie pojawi się odwrócona 7 Buław oznacza to, że albo nie masz odpowiedniej strategii oraz siły do pokonania swoich wrogów (lub przeciwności), albo że problemy będą większe niż Ci się wydaje. Odwrócona 7 Buław wskazuje na niezdecydowanie, niepewność, brak konsekwencji w działaniu, utracone szanse lub zbyt pochopne działania.

WYPOWIEDZ SIĘ

Wypowiadając się na stronie Tarot Online akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności kliknij w przycisk. AKCEPTUJĘ