Postaw
Tarota
Postaw Tarota Online
Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Miecze » 9 Mieczy

9 Mieczy

Poznaj znaczenie karty 9 Mieczy

Znaczenie karty Tarota 9 Mieczy

zrozumienie, wyrozumiałość, głód wolności

Karta Dziewiątka Mieczy jest jedyna w swoim rodzaju w całej talii Tarota. Jeżeli na Twoje pytanie w Tarocie Online wypadła karta 9 Mieczy to doskonale możesz odczytać jej znacznie po prostu patrząc na kartę. Zobaczysz na niej siedzącą na łóżku osobę, najprawdopodobniej w nocy, która zakrywa rękami swoją twarz. Nad nią wisi 9 Mieczy, które zdają się ją przytłaczać swoim ciężarem. Karta 9 Mieczy ma wymowę bólu, cierpienia oraz nawet załamania psychicznego. 9 Mieczy sama w sobie jest kartą strachu, lecz takiego, który spędza nam sen z powiek. Popatrz na kartę 9 Mieczy i napisz w komentarzu co myślisz o niej, gdy ją widzisz.

Znaczenie karty Tarota 9 Mieczy w pozycji prostej

bezsenność, depresja, koszmary senne, cierpienie psychiczne, złe wiadomości o ważnych ludziach, poczucie winy, kryzys, brak wiary w siebie

Prosta karta 9 Mieczy wyraża swoje najmroczniejsze strony. Zawsze w Tarocie przedstawia sytuacje problematyczne takie, które przytłaczają nas, wprawiają w depresję oraz mnożą w naszej głowie lęki i obawy. Może dotyczyć to każdej kwestii: relacji, finansów, a także zdrowia. To co jednak dobrego w karcie 9 Mieczy to fakt, iż te obawy są tylko w naszym umyśle i w większości przypadków nigdy nie wydarzą się w rzeczywistości. To karta nieprzespanych nocy, depresji, lęków, obraz oraz wszelkiego rodzaju poczucia winy. Gdy wylosujesz tę kartę na przyszłość to wiedz, że czeka Cię trudny okres. Nie zadręczaj się jednak i spójrz na sprawę bez emocji. Może nie jest tak źle jak myślisz?

Znaczenie karty Tarota 9 Mieczy w pozycji odwróconej

rozpacz, samotność, szpital, granie w życiu roli ofiary, zaburzenia neurotyczne, dewocja, ocenianie ludzi według swoich przekonań, negatywny obraz siebie i świata

Odwrócona 9 Mieczy to karta, którą można interpretować na dwa sposoby. Pierwszy z nich może przedstawiać sytuację, w której myślimy o najgorszych czarnych scenariuszach i doprowadzamy naszą rozpacz do skraju możliwości. Druga interpretacja odwróconej 9 Mieczy to moment uwolnienia od lęków, nadziei, a także odrzucaniu złych myśli. I to właśnie druga interpretacja wydaje się być kluczem do 9 Mieczy w odwróceniu. Chociaż sytuacja może budzić wątpliwości i obawy to w tym położeniu karta mówi o znalezieniu światełka w tunelu oraz wyjścia z trudnej sytuacji. To nowe możliwości, które rozwiązują aktualne problemy.

Pozostałe informacje o karcie 9 Mieczy

Inne nazwy karty 9 Mieczy
Dziewiątka Mieczy, Zniszczenie, Okrucieństwo, Władca Rozpaczy i Okrucieństwa
Nazwa karty 9 Mieczy w innych językach
Nine of Swords
Kolory karty 9 Mieczy
czerwony, czarny
Znaki zodiaku karty 9 Mieczy
Bliźnięta
Planety karty 9 Mieczy
Mars
Żywioł karty 9 Mieczy
Powietrze

Dodaj komentarz

Wypowiadając się na stronie Tarot Online akceptujesz naszą Politykę Prywatności oraz Regulamin.

15 komentarzy

Agnieszka 09.12.2020 - 13:51

Widze zmartwieni

Odpowiedz
Tarot Online 09.12.2020 - 14:08

Tak, karta 9 Mieczy oznacza DUŻO zmartwień 😫

Odpowiedz
malgorzata 21.12.2020 - 19:21

bezsilnosc strach udreka

Odpowiedz
Tarot Online 21.12.2020 - 20:38

Dokładnie takimi słowami określilibyśmy kartę 9 Mieczy Małgorzata 😞 niektórym osobom wypada ona nader często…

Odpowiedz
Damian 01.02.2021 - 14:52

Zapytałem tarota czy dziewczyna do mnie wróci. Wypadła karta 9 mieczy. Nie bardzo wiem jak to interpretować.

Odpowiedz
Tarot Online 01.02.2021 - 15:14

Jeżeli karta 9 Mieczy wypadła w pozycji prostej to może mówić o tym, że albo Ty piszesz w głowie sobie czarne scenariusze albo dziewczyna bardzo boi się wrócić. Co czujesz, gdy patrzysz na tę kartę? Widzisz w niej siebie, czy nią?

Odpowiedz
Damian 01.02.2021 - 15:25

Chyba to ja mam czarne wizje, że nie uda się pogodzić, ale też nie wiem co ona sądzi bo nie mamy kontaktu w ogóle ze sobą.
Być może ona ma też jakieś obawy, wątpliwości. Cisza trwa już 2 miesiące więc nie wiadomo tak naprawdę na czym stoimy. Czy to koniec definitywny czy jest jeszcze nadzieja na uratowanie tej relacji.

Odpowiedz
Tarot Online 01.02.2021 - 15:35

Pozwoliłem sobie zapytać Tarota Online o tę sprawę i wygląda na to, że tak. Jest przerwa, czas odpoczynku dla was obu, ale gdy tylko Ty lub także i ona zbierzecie siłę to znów relacja ruszy do przodu. To nie jest koniec.

Odpowiedz
Damian 01.02.2021 - 15:44

To chyba ja bardziej przeżywam i rozpaczam że tak się stało, aczkolwiek na pewno ona też odczuwa efekty tego rozstania. W jakimś stopniu pewnie cierpi, ale jak bardzo żałuje tego co się stało nie wiem. Chyba wyolbrzymiam pewne sprawy wmawiając sobie, ze to definitywny koniec. Przerwa powstała z jej wyboru, natomiast ja w tym związku dałem z siebie wszystko co najlepsze.

Odpowiedz
Damian 01.02.2021 - 15:49

Ile czasu potrwa ta przerwa mniej więcej i czy lepiej na razie pozostać w trybie braku kontaktu do póki ona sama się nie odezwie ?

Odpowiedz
Tarot Online 01.02.2021 - 15:57

Tak zasugerowała karta. Wypadła 4 Mieczy – to nie jest długa przerwa, ale karta mówi, aby póki co nic nie robić ☺️

Odpowiedz
Damian 01.02.2021 - 16:02

Bardzo dziękuję za wyrozumiałość i pomoc. 🙂

Tarot Online 01.02.2021 - 16:32

Proszę 💁‍♂️

Marta 14.02.2021 - 18:57

W pytaniu o przyszłość relacji/znajomości, czy po czasie wycofania, oziębienia stosunków uda się powrócić do pozytywnych kontaktów i czy nastąpi ich ocieplenie, wypadła odwrócona karta 9mieczy…przyjmuję więc, że odpowiedź jest pozytywna, że właśnie po smutku który jest obecnie…pisaniu w głowie złych scenariuszy wszystko wróci do poprzedniego stanu….Oby tylko jak najszybciej 🙂

Odpowiedz
Tarot Online 14.02.2021 - 22:01

Dokładnie tak interpretowałbym tą kartę ☺️

Odpowiedz

Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności oraz regulamin kliknij w przycisk. AKCEPTUJĘ