Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w ikonę Tarot Online - iOS, a następnie w opcję Dodaj do ekranu początkowego.

Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w menu Plik, a następnie w opcję Dodaj do Docka.

Dostępna jest nowa wersja aplikacji Tarot Online. Aby dokonać aktualizacji kliknij tutaj lub odśwież tę stronę.

6 Monet

Poznaj znaczenie karty Tarota 6 Monet

Znaczenie karty Tarota 6 Monet

Karta 6 Monet znana także jako 6 Denarów przedstawia podobnie jak ma to miejsce na karcie 5 Monet dwóch żebraków. Tym razem jednak nie są oni pozostawieni sami sobie ze swoimi problemami, ale mogą liczyć na pomoc mężczyzny ubranego w czerwony strój. Trzyma on w swojej lewej ręce wagę, która symbolizuje sprawiedliwość, ale też roztropność w działaniu. Swoją prawą ręką obdarowuje on posiadanymi monetami ubraną w pomarańczową szatę osobę podczas, gdy druga z nich ubrana w niebieską szatę w tej samej pozycji oczekuje na swoją kolej. Obie te osoby te mają wystawione dłonie, co wskazuje na to, że oczekują oni na pewnego rodzaju wsparcie, czy też jałmużnę. I w rzeczy samej karta 6 Monet sama w sobie w Tarocie wskazuje na dawanie i otrzymywanie pewnej pomocy, ale także dzielenie się z innymi tym co posiadamy. Sama karta zapowiada wydarzenia związane z otrzymywaniem nagrody w szczególności materialnej. Bogaty mężczyzna stojący nad żebrakami nawiązuje natomiast do sprawowania kontroli nad pieniędzmi, a oni sami symbolizują poczucie bezpieczeństwa oraz otrzymanie swego rodzaju wyróżnienia, ale też nakazuje zachowanie cierpliwości.

Znaczenie karty 6 Monet w pozycji prostej

Karta 6 Monet w pozycji prostej to zapowiedź bardzo dobrego okresu finansowego oraz bezpieczeństwa materialnego. Najczęściej karta sama w sobie wskazuje na otrzymanie pomocy socjalnej lub też swego rodzaju dofinansowania, jednak tak naprawdę dotyczyć może to każdej sytuacji, w której otrzymasz materialne wsparcie. To będzie natomiast wynikać z przychylności względem Ciebie pewnej osoby, która ma w swojej dyspozycji gotowe do rozdania pieniądze. Karta 6 Monet w pozycji prostej to zapowiedź wyjścia z problemów finansowych, które rozpoczęły się na karcie 5 Denarów. Aby było to jednak możliwe konieczne jest znalezienie równowagi pomiędzy umiejętnością dawania oraz brania. Dotyczy to także pozostałych aspektów życia takich jak np. relacje, w których bardzo często dochodzi na tym polu do dysfunkcji. Z tego względu karta 6 Monet w pozycji prostej może mówić o pewnego rodzaju zależności od drugiej osoby, czy też dawaniu komuś więcej niż otrzymujesz. Karta 6 Denarów w pozycji prostej będzie jednak pozytywną odpowiedzą dla spraw praktycznych takich jak np. zdrowie. W każdej sytuacji zachęca ona jednak do zachowania równowagi oraz umiaru.

Znaczenie karty Tarota 6 Monet w pozycji prostej na miłość, seks i relacje

Karta 6 Monet w pozycji prostej niesie w swoim przesłaniu pozytywne wieści w sprawach związanych z miłością. Jeżeli aktualnie znajdujesz się w związku to prosta karta 6 Denarów mówi o tym, że możesz liczyć w nim na wsparcie swojego partnera. Może także okazać się, że w pewnych sytuacjach to Ty musisz ofiarować drugiej stronie niezbędną pomoc. Niezależnie jednak od tego, czy znajdujesz się obecnie w roli dawcy, czy też biorcy wasz związek ogólnie charakteryzuje się życzliwością oraz szczodrością. Pozwala to wam wspólnie realizować postawione sobie cele, a pomaga w tym wasza umiejętność współdzielenia swoich finansów, które w nadchodzącym czasie ulegną znacznej poprawie. Karta 6 Monet w pozycji prostej wskazuje także na umiejętność okazywania sobie uczuć, które budują waszą relację. Interpretując jednak znaczenie karty 6 Monet w tej pozycji należy koniecznie zwrócić uwagę na potrzebę znalezienia balansu pomiędzy Twoimi oczekiwaniami a staraniami względem drugiej osoby. Okaż swoją wdzięczność, ale także pamiętaj o tym, aby nie nadużywać czyjejś hojności. W przypadku osób samotnych prosta 6 Denarów zapowiada czas, w którym możesz spodziewać się, że Twoje uczucia zostaną wreszcie zaspokojone. Otwórz swoje serce na innych, a otrzymasz od losu to czego potrzebujesz.

Znaczenie karty Tarota 6 Monet w pozycji odwróconej

Odwrócona 6 Denarów to karta, która w swoim znaczeniu wskazuje najczęściej na brak równowagi. Dotyczy to zarówno spraw materialnych jak i uczuciowych, w których nie wątpliwie, gdy zobaczysz w swoim rozkładzie kartę 6 Monet to spodziewaj się dysproporcji pomiędzy tym co dajesz, a tym co otrzymujesz. Jeżeli w Twoim pytaniu wypadła odwrócona 6 Denarów to wiedz, że nawet jeżeli otrzymasz od kogoś to czego aktualnie potrzebujesz to nie będzie to prezent, a raczej dług, który należy spłacić. Karta w pewnych okolicznościach może zapowiadać także stratę zwłaszcza przez nieudane oraz podejrzane transakcje biznesowe. Bardzo często wskazuje ona na to, że ktoś wykorzystuje względem nas swoją pozycję oraz możliwości. Odwrócona 6 Monet to karta w pewnym sensie uzależnienia od osoby, która znajduje się na pozycji silniejszej od nas. Należy być szczególnie czujnym korzystając z jej przychylności i hojności, ponieważ mogą za nimi stać ukryte motywy, a nawet oszustwo. W przypadku odwróconej karty 6 Denarów może także okazać się, że to Ty jesteś osobą, która ma decydujący wpływ na drugą osobę oraz aktualną sytuację i nie należy wykorzystywać swojej przewagi do złych celów.

Znaczenie karty Tarota 6 Monet w pozycji odwróconej na miłość, seks i relacje

W pytaniach związanych z miłością odwrócona karta 6 Denarów wskazuje na istniejące problemy w związku, które w dużej mierze związane są z nadużywaniem swojej pozycji. Bardzo często, gdy wypada ta karta istnieje także trudność z utrzymaniem równowagi pomiędzy zaangażowaniem się dwojga osób. Może to skutkować sytuacją, w której Twoje starania nie są doceniane przez ukochaną osobę lub też oczekuje ona od Ciebie znacznie więcej niż sama chce Ci zaoferować. Taka sytuacja może skutkować także pewnego rodzaju emocjonalną lub też finansową zależnością względem drugiej osoby, a to z kolei prowadzić to poczucia bycia w pułapce i niezadowolenia. Odwrócona 6 Monet radzi, aby starać się doprowadzić istniejącą relację do równowagi, dzięki której oboje zaznacie poczucia bycia potrzebnym, ale i zrozumianym. Karta 6 Denarów w pozycji odwróconej może mówić też o tym, że okazujesz względem kogoś zbyt wiele uczuć albo wykorzystujesz czyjąś naiwność dla swojej korzyści. Taka sytuacja prędzej, czy później doprowadzi do momentu, w którym ktoś z was spróbuje się uwolnić z tej dysfunkcyjnej relacji. Odwrócona 6 Monet zachęca zachować roztropność w działaniu oraz unikać skrajności. Nie pozwól innym nadużywać Twego zaufania, ale też lekceważ tego co otrzymujesz od drugiego człowieka.

Informacje o karcie Tarota 6 Monet

Inne nazwy karty Tarota 6 Monet

6 Pentakli, 6 Denarów, Szóstka Monet, Szóstka Pentakli, Szóstka Denarów, Sukces, Władca Materialnego Sukcesu, Materialne Sukcesy

Grupa karty Tarota 6 Monet

Małe Arkana, Monety

Słowa kluczowe karty Tarota 6 Monet

Korzyści, dzielenie się z innymi, hojność, cierpliwość, roztropność

Słowa kluczowe karty Tarota 6 Monet w pozycji prostej

Sukces i bezpieczeństwo finansowe, otrzymanie prezentu, wyróżnienia, dzielnie się: dawanie i branie, wzajemność, gotowość niesienia pomocy, otrzymanie pomocy

Słowa kluczowe karty Tarota 6 Monet w pozycji odwróconej

Strata, zazdrość, dawanie coś za coś, nieumiejętność dawania z serca, sprawowanie kontroli nad ludźmi, pieniedzmi

Kolory karty Tarota 6 Monet

Niebieski

Znaki zodiaku karty Tarota 6 Monet

Byk

Planety karty Tarota 6 Monet

Księżyc

Żywioły karty Tarota 6 Monet

Ziemia

Dołącz do klubu

Dołącz do klubu, aby przeczytać komentarze i wziąć udział w dyskusji na temat
6 Monet
.
Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania