Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w ikonę Tarot Online - iOS, a następnie w opcję Dodaj do ekranu początkowego.

Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w menu Plik, a następnie w opcję Dodaj do Docka.

Dostępna jest nowa wersja aplikacji Tarot Online. Aby dokonać aktualizacji kliknij tutaj lub odśwież tę stronę.

Paź Mieczy

Poznaj znaczenie karty Tarota Paź Mieczy

Znaczenie karty Tarota Paź Mieczy

Paź Mieczy zwana także jako Giermek Mieczy to pierwsza karta na dworze Mieczy, która na swoim obrazie przedstawia postać. Dostrzec na niej możemy młodą osobę, która stoi na żyznej ziemi, a w swoich rękach trzyma miecz. Wygląda ona tak jakby była gotów w każdej chwili go użyć i stanąć do walki w obronie swoich racji. Na kracie Paź Mieczy widzimy także kłębiące się, jasne chmury, które w tym przypadku mogą wskazywać na jego powodzenie oraz mądrość. Nad nimi z kolei lata dziesięć ptaków, które są utożsamiane z chaosem oraz ulotnymi ideami. Karta Paź Mieczy bardzo często nawiązuje do osoby, która jest młodsza od nas, ale również bardzo inteligentna oraz błyskotliwa. Giermek Mieczy powiązany jest ze znakami zodiaków, które są otwarte na nowe doświadczenia oraz naukę. Chociaż osoby te są szczere to mogą jednak dosyć często prowadzić w swoich dyskusjach do konfliktu ze względu na impulsywną naturę. Z tego powodu karta Paź Mieczy bardzo często zapowiada wszelkiego rodzaju wymiany myśli, ale również analizowanie spraw i natłok myśli, które może Ci towarzyszyć. Nie należy jednak zapominać, że Giermek Mieczy to także karta nowych pomysłów, idei oraz strategi działania.

Znaczenie karty Paź Mieczy w pozycji prostej

Paź Mieczy w pozycji prostej bardzo często będzie wskazywać na osobę o cechach tej karty, a więc stosunkowo młodą i o zbliżonym do niej wyglądzie. W takiej sytuacji karta będzie mówić o tym, że w pytanej przez Ciebie sprawie to właśnie ona odgrywa kluczową rolę. Prosty Paź Mieczy zapowiada więc poznanie takiej osoby, jak i moment, w którym podejmie ona w stosunku do Ciebie pewnego rodzaju inicjatywę, czy też działanie. Karta może także zapowiadać wydarzenia, w których dojdzie do pewnej dyskusji oraz wyjaśnienia poruszanych spraw. Paź Mieczy w pozycji prostej mówi także o komunikacji oraz wyrażaniu swoich myśli w sposób szczery, choć czasem zbyt krytyczny. Jest ona zapowiedzią nowych myśli, które mogą zrodzić w Twojej głowie pewien plan lub strategię dalszego działania. Prosty Paź Mieczy zachęca więc zawsze do korzystania z logicznego myślenia do rozwiązywania bieżących problemów. Karta sama w sobie nie zapowiada jednak nigdy większych zmian, a raczej odnosi się do pewnego rodzaju początków, czy też drobnych codziennych spraw. Paź Mieczy w pozycji prostej może więc symbolizować w przypadku dzieci podjęcie nauki, a dla dorosłych nową karierę zawodową.

Znaczenie karty Tarota Paź Mieczy w pozycji prostej na miłość, seks i relacje

Paź Mieczy w pozycji prostej może wskazywać bardzo często na początki nowej znajomości w szczególności z młodszą osobą lub taką, która posiada cechy tej karty. Prosty Paź Mieczy sam w sobie może jednak w sprawach uczuciowych wskazywać na pewnego rodzaju dystans, a także zwiastować różnego rodzaju opóźnienia w tych sprawach. Karta Paź Mieczy w pozycji prostej może być również zapowiedzą spotkania, rozmowy, czy też wiadomości, którą możesz otrzymać. Wprowadza ona jednak wiele chaosu, dlatego wyjaśnienie problematycznych kwestii będzie przy karcie Paź Mieczy w pozycji prostej dosyć trudne. Ważne jest więc, aby w tym czasie otworzyć się na zrozumienie drugiej strony, ponieważ tylko szczera komunikacji pomoże wyjść wam z obecnej opresji. Dla osób w będących w związku prosty Paź Mieczy może zapowiadać czas pewnego rodzaju konfliktów, jak i słownych sprzeczek. Nie będą miały one jednak zazwyczaj większego sensu, a ich głównym celem bardzo często jest po prostu krytyka partnera lub usilne przekonanie go do swoich racji. Karta może być także symbolem relacji opartych głównie o płaszczyznę intelektualną zamiast uczuciową. Prosty Giermek Mieczy wskazuje więc na to, aby zachować w relacjach cierpliwość, szczególnie jeżeli w tym okresie chcesz poznać kogoś nowego.

Znaczenie karty Tarota Paź Mieczy w pozycji odwróconej

Karta Paź Mieczy w pozycji odwróconej bardzo często będzie zapowiedzią konfliktów lub też drobnych sprzeczek, które mogą w sposób niekontrolowany przerodzić się w wielką słowną bitwę. Z drugiej strony karta ta może wskazywać na kogoś, kto choć wiele mówi to jednak jego słowa i obietnice nie mają odzwierciedlenia w działaniach. Odwrócony Paź Mieczy wskazuje ponadto na osobę, która jest uparta, ale również bardzo niecierpliwa. Może ona próbować za wszelką cenę próbować udowodnić swoją rację, jak i wpłynąć na Twój punkt widzenia pytanej sprawy. Paź Mieczy w pozycji odwróconej ma również problemy w nauce i trudno mu wyciągnąć wnioski, co może być dla niego zapowiedzą wszelkiego rodzaju opóźnień na drodze kariery, czy też w sprawach prywatnych. Karta odwrócony Paź Mieczy jest ponadto utożsamiana ze złośliwym, a nawet fałszywym zachowaniem osób z Twojego otoczenia. Mogą więc one rozsiewać w stosunku do Ciebie plotki, planować intrygi lub rozpowiadać powierzone wcześniej tajemnice. Należy być więc szczególnie ostrożnym w stosunku do osób symbolizowanych przez kartę odwrócony Paź Mieczy, które mogą próbować Tobą manipulować.

Znaczenie karty Tarota Paź Mieczy w pozycji odwróconej na miłość, seks i relacje

Odwrócony Paź Mieczy nie jest dobrym znakiem w sprawach miłosnych, ponieważ bardzo często wskazywać będzie na relacje pozbawione głębszych uczuć. Dominować może w nich zamiast tego złośliwość, która z kolei może być przyczyną ciągłych konfliktów oraz walk prowadzonych z partnerem. Karta Paź Mieczy w pozycji odwróconej może wskazywać również na brak empatii, niewdzięczność, czy też ciągłą krytykę, które możesz doświadczać ze strony pewnej osoby z Twojego otoczenia. Odwrócony Paź Mieczy będzie także zapowiedzą problemów w komunikacji i zrozumienia na każdej płaszczyźnie relacji. Przyczyną takich wydarzeń może być brak tolerancji, ale również problem z dostrzeżeniem innego punktu widzenia niż u osoby o cechach karty Paź Mieczy w odwróceniu. Z tego powodu karta ta jest także symbolem problemów społecznych, co może prowadzić do utraty Twojej reputacji. Paź Mieczy w pozycji odwróconej to czas, w którym z trudem przyjdzie Ci poznawanie nowych osób oraz budowanie z nimi trwałych relacji. Kart zapowiada także możliwość doznania zawodu w sprawach związanych uczuciowych lub co najmniej otrzymania złych wiadomości. Paź Mieczy w pozycji odwróconej może wskazywać także na próby manipulowania innymi osobami, czy też prowadzenia w stosunku do nich pewnego rodzaju gry.

Informacje o karcie Tarota Paź Mieczy

Inne nazwy karty Tarota Paź Mieczy

Giermek Mieczy, Walet Mieczy, Paź, Walet, Giermek, Księżniczka Mieczy, Księżniczka Gwałtownych Wiatrów, Księżniczka Pędzącego Wiatru, Lotos z Pałacu Powietrza, Księżniczka i Cesarzowa Sylfów i Sylfid

Grupa karty Tarota Paź Mieczy

Małe Arkana, Miecze

Słowa kluczowe karty Tarota Paź Mieczy

Impulsy, działanie, nastrój, wyciąganie, z opresji, zapał do walki, ostrzeżenie przed podejmowaniem pochopnych działań

Słowa kluczowe karty Tarota Paź Mieczy w pozycji prostej

Dzieci lub młodzież, szansa wyjaśnienia sytuacji w szczerej, otwartej rozmowie, zachęta do oparcia się o argumenty i obiektywizm, otwarcie się na zrozumienie postawy innych

Słowa kluczowe karty Tarota Paź Mieczy w pozycji odwróconej

Upór, widzenie tylko swoich racji, zapalczywość, niewdzięczność, niedyskrecja, złośliwość

Kolory karty Tarota Paź Mieczy

Żółty, czerwony, zielony, biały

Znaki zodiaku karty Tarota Paź Mieczy

Koziorożec, Wodnik, Ryby

Planety karty Tarota Paź Mieczy

Merkury

Żywioły karty Tarota Paź Mieczy

Ogień

Dołącz do dyskusji

Dołącz do klubu, aby przeczytać komentarze i wziąć udział w dyskusji na temat Paź Mieczy.
Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania