Postaw
Tarota
Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Monety » Paź Monet

Paź Monet

Znaczenie karty Tarota Paź Monet

studia, nauka, praca badawcza, pełnia zapału, podjęcie szansy

Pazie to pierwsze karty dworskie w Tarocie. W dworze Denarów przygodę rozpoczyna Paź Monet i jak wszystkie pazie, wskazuje często na osobę młodą lub taka, która dopiero rozpoczyna swoją drogę w sprawie dotyczącej monet, czyli spraw finansowych i materialnych. Paź Denarów to karta ukazująca młodą postać trzymającą w swoich dłoniach Denara. Osoba ta jest zadowolona, a sama moneta wydaje się dla niej bardzo ważna. Karta Paź Monet w Tarocie wskazuje zazwyczaj na małe, drobne, codzienne sprawy i kwestie w odniesieniu oczywiście do takich aspektów jak praca, zarabianie, czy też praktyczne sprawy życia codziennego. Karta może wskazywać także na nowe okazje do zarobkowania oraz dorobienia się, ponieważ sam Paź Denarów może z czasem stać się Królem Denarów.

Znaczenie karty Tarota Paź Monet w pozycji prostej

uczeń, student, nauka, studia, wytrwałość, sukces dzięki pracy

W prostej pozycji Paź Denarów wskazuje na osobę, która chętnie podejmuje nauki oraz poświęci się danej sprawie, aby osiągnąć swój cel. To karta zapowiadająca uzyskanie zadowalających efektów w pracy lub w szkole. W prostym położeniu w Tarocie Paź Monet może także informować Cię o tym, że w sprawie, o którą pytasz nastąpił lub nastąpi początek czegoś nowego np. pracy, szkoły lub projektu. Karta ta zawsze dobrze kojarzyła mi się z finansami, dlatego, jeżeli w Twoim Tarocie Online wyciągniesz kartę Paź Monet, bądź pozytywnej myśli i wyczekuj dobrych rezultatów swojej pracy.

Znaczenie karty Tarota Paź Monet w pozycji odwróconej

nieuczciwość, długi, niewłaściwe obchodzenie się z pieniędzmi, rozrzutność, złe informacje dotyczące pieniędzy

Gdy karta Paź Denarów odwróci się w Twoim pytaniu to znak by być uważnym odnośnie do swoich finansów. Nie wydawaj pieniędzy, które zarobisz zbyt pochopnie, ponieważ może Ci ich w pewnym momencie zabraknąć. To także wskazówka, aby interpretować osobę pokazaną na karcie Paź Monet jako buntowniczą, niechętną nauce oraz leniwą. Paź Denarów to odrzucenie propozycji lub nieotrzymanie jej w sytuacji, gdy na to czekasz. Paź Denarów nawet odwrócony nie zapowiada jednak nigdy złych lub istotnych wydarzeń – to tylko paź, a zatem sprawy, o których mówi są dopiero na samym początku, lecz drobne w swojej istocie.

Pozostałe informacje o karcie Paź Monet

Inne nazwy karty Paź Monet:

Paź Pentakli, Paź Denarów, Walet Pentakli, Walet Monet, Walet Denarów, Giermek Monet, Giermek Pentakli, Giermek Denarów, Walet, Paź, Giermek, Księżniczka Monet, Księżniczka Wzgórz Odpowiadających Echem, Księżniczka Ziemskiego Echa, Róża z Pałacu Ziemi, Księżniczka i Cesarzowa Gnomów

Nazwa karty Paź Monet w innych językach:

Page of Pentacles, Page of Coins

Kolory karty Paź Monet:

żółty, czerwony, zielony

Znaki zodiaku karty Paź Monet:

Baran Byk, Bliźnięta

Planety karty Paź Monet:

Merkury

Żywioł karty Paź Monet:

Ogień

Dodaj komentarz

Wypowiadając się na stronie Tarot Online akceptujesz naszą Politykę Prywatności oraz Regulamin.

Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności oraz regulamin kliknij w przycisk. AKCEPTUJĘ