Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w ikonę Tarot Online - iOS, a następnie w opcję Dodaj do ekranu początkowego.

Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w menu Plik, a następnie w opcję Dodaj do Docka.

Dostępna jest nowa wersja aplikacji Tarot Online. Aby dokonać aktualizacji kliknij tutaj lub odśwież tę stronę.

Paź Buław

Poznaj znaczenie karty Tarota Paź Buław

Znaczenie karty Tarota Paź Buław

Paź Buław to pierwsza karta dworska związana z żywiołem ognia i Buławami w Tarocie. Nazywana jest także jako Giermek Buław, czy też Paź Kijów (Giermek Kijów), a na swoim obrazie przedstawia stojącego, młodego mężczyznę, który w swojej lewej ręce trzyma kij z wyrastającymi listkami. Ziemia na której się on znajduje jest jałowa, a on sam skierowany w prawą stronę, co wskazuje na to, że wypatruje on nowych możliwości i okazji do działania. Osoba na karcie Paź Buław ubrana jest w żółtą tunikę z czarnymi wzorami na kształt salamandry. Jego strój mówi o kierowaniu się rozumem, a znajdujący się na głowie kapelusz symbolizuje los. Giermek Buław to karta, która sama w sobie wskazuje na pierwszy krok w pytanej sprawie i jest doskonałym znakiem w przypadku nowych planów i przedsięwzięć. Karta bardzo często w Tarocie opisuje osobę o cechach tej karty, która będzie dzieckiem lub kimś bardzo młodym. Osoba taka może mieć także jasne włosy, a ponadto być spod znaku Lwa, Barana lub Strzelca. Giermek Buław jest bardzo pozytywną kartą, choć sama w sobie nie zwiastuje raczej wielkich wydarzeń. Będą to raczej wszelkiego rodzaju propozycje, spotkania, czy też wymiany wiadomości, na które czekasz.

Znaczenie karty Paź Buław w pozycji prostej

Prosta karta Paź Buław wskazuje w swoim znaczeniu na nowe pomysły, ale także szanse, z których warto skorzystać. Zapowiada ona pełną gotowość do działania, a także chęć wykazania inicjatywy na wielu polach życia. Paź Buław w pozycji prostej przyniesie Ci więc dobre wiadomości, czy też spotkania z osobami, na których Ci zależy. Karta Giermek Buław w pozycji prostej ma jednak nie tylko pozytywne znaczenie w sprawach prywatnych, ale także zawodowych i materialnych. W takiej sytuacji może zwiastować ona nowe możliwości rozwoju w pracy, czy też szansę na awans lub po prostu znalezienie nowego źródła dochodu. Jeżeli w Twoim pytaniu karta Paź Buław wypadła w pozycji prostej to w najbliższym czasie spodziewaj się korzystnych propozycji, czy też dobrych nowin w sprawie, o którą pytasz na Tarot Online. Prosta karta Paź Buław wskazuje także bardzo często na ciekawość świata oraz chęć zdobywania nowych doświadczeń, dlatego w swoim ogólnym znaczeniu zachęca do podejmowania ryzyka. Każdy sukces wymaga długoterminowej strategii, ale przede wszystkim swojego początku. I to właśnie o takim momencie w Twoim życiu mówi karta Paź Buław w pozycji prostej.

Znaczenie karty Tarota Paź Buław w pozycji prostej na miłość, seks i relacje

W pytaniach o relacje prosta karta Paź Buław zapowiada okres wymiany wiadomości, ale też ciekawych, być może nawet romantycznych spotkań, których możesz obecnie się spodziewać. Wskazuje ona na również sytuacje, w których warto wykazać inicjatywę w stosunku do drugiej osoby, ponieważ przyniesie Ci ona oczekiwane rezultaty. Paź Buław w pozycji prostej będzie w życiu kobiety czarującym młodym mężczyzną, który nie mając wielkiego doświadczenia śmiało idzie po swoje. Karta może także wskazywać również na młodą kobietę, która w Twojej sprawie odegra w najbliższym czasie pewną rolę. Prosta Paź Buław najczęściej jednak będzie odnosić się do jednorazowych wydarzeń w Twoim życiu uczuciowym. Dla osób samotnych zwiastuje więc ona szansę na poznanie nowej osoby, a w przypadku trwających relacji wskazuje na czas, w którym możecie wspólnie zrealizować nowe pomysły. Należy jednak pamiętać, że karta Paź Buław w pozycji prostej może mówić o równie szybkim znudzeniu i zapomnieniu co zauroczeniu się drugą osobą. Uczucia takiej osoby nie będą więc trwałe, jednak na pewno bardzo ogniste, a zatem towarzyszyć będą im przyjemne doznania. Karta Giermek Buław w pozycji prostej zachęca do próbowania nowych rzeczy i zdobywania doświadczeń, które mogą ułatwić Twoją dalszą wędrówkę.

Znaczenie karty Tarota Paź Buław w pozycji odwróconej

W pozycji odwróconej karta Paź Buław nie wróży sama w sobie wprost negatywnych wydarzeń, a zapowiada pewnego rodzaju utrudnienia, czy też opóźnienia w sprawie, o którą pytasz. W pewnych okolicznościach karta może wskazywać na pojawienie się nieoczekiwanych wiadomości, ale także mówi o braku jakiegokolwiek kontaktu. Odwrócony Paź Buław może więc symbolizować odwołane spotkania, czy odrzucenie pewnego rodzaju propozycji. To także symbol braku chęci do działania, czy też trudności w koncentracji się na jednym z celu. Paź Buław w pozycji odwróconej będzie także wskazywał na osobę, która może być zbyt impulsywna w działaniu lub z drugiej strony taką, która ma problem z zaangażowaniem się w nowy projekt i cel. Jeżeli na swoje Twoje pytanie została wylosowana karta odwrócony Giermek Buław to uważaj, aby nie podjąć pochopnej decyzji, która może okazać się dla Ciebie niekorzystna. Problemy mogą dotyczyć zarówno kwestii finansowych, jak i zdrowotnych, czy też prywatnych relacji, jednak przeminą tak szybko jak się pojawiły. Kartę tę należy więc przede wszystkim traktować jako ostrzeżenie oraz drobne trudności, które możesz napotkać na swojej drodze.

Znaczenie karty Tarota Paź Buław w pozycji odwróconej na miłość, seks i relacje

W pytaniach o relacje karta Paź Buław w pozycji odwróconej wskazuje na okres, w którym nie chętnie podejmujecie się wspólnych działań a Ty, zamiast przejąć inicjatywę wolisz pozostać w tyle. Karta może zapowiadać także pewnego rodzaju stagnację w związku, a nawet częściowe znudzenie. To z kolei może sprawiać, że obecnie brakuje wam romantycznych chwil, dlatego musicie podjąć działania potrzebne do naprawy tej sytuacji. Odwrócony Paź Buław może także mówić o tym, że druga osoba nie poświęca Ci tyle energii i uwagi ile aktualnie potrzebujesz. W przypadku osób samotnych odwrócona karta Paź Buław wskazuje na okres, w którym nie chcesz włożyć swojego wysiłku w poznawanie nowych osób, a życie towarzyskie nie daje Ci obecnie satysfakcji. Z drugiej strony karta może mówić o tym, że pewne spotkanie, na które czekasz zostanie odwołane, a kontakt z inną osobą zerwany. Odwrócony Paź Buław będzie także symbolizował pewnego rodzaju plotki, czy nawet drobne konflikty, których możesz obecnie doświadczyć ze strony Twojego otoczenia. Ta karta w Twoim pytaniu może także symbolizować osobę, która jest nie stała w uczuciach, ale także to, że nie wykona w stosunku do Ciebie żadnych kroków. Odwrócony Paź Buław zachęca do przeczekania niekorzystnej sytuacji i włożenia większej pracy w życie prywatne.

Informacje o karcie Tarota Paź Buław

Inne nazwy karty Tarota Paź Buław

Paź Kijów, Paź Pałek, Giermek Buław, Giermek Kijów, Giermek Pałek, Księżniczka Różdżek, Walet, Paź, Giermek, Księżniczka Świecącego Płomienia, Róża z Pałacu Ognia, Księżniczka i Cesarzowa Salamander

Grupa karty Tarota Paź Buław

Małe Arkana, Buławy

Słowa kluczowe karty Tarota Paź Buław

Pełna gotowość do działań, dana szansa, nowe pomysły, pozytywne wiadomości, zaproszenie do wspólnego projektu

Słowa kluczowe karty Tarota Paź Buław w pozycji prostej

Dzieci, młodzież, dobra wiadomość, gotowość do podjęcia działań, wierność, zaproszenie do wspólnego przedsięwzięcia, nowy zawód, nowe widoki na pracę

Słowa kluczowe karty Tarota Paź Buław w pozycji odwróconej

Zła wiadomość, brak zdecydowania i wytrwałości, choroba

Kolory karty Tarota Paź Buław

Żółty, czerwony

Znaki zodiaku karty Tarota Paź Buław

Baran

Planety karty Tarota Paź Buław

Mars

Żywioły karty Tarota Paź Buław

Ogień

Dołącz do dyskusji

Dołącz do klubu, aby przeczytać komentarze i wziąć udział w dyskusji na temat Paź Buław.
Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania