Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Buławy » Paź Buław

Paź Buław

Paź Buław

Karta w pozycji prostej

Znaczenie kart Tarota - Paź Buław
dzieci, młodzież, dobra wiadomość, gotowość do podjęcia działań, wierność, zaproszenie do wspólnego przedsięwzięcia, nowy zawód, nowe widoki na pracę

Paź Buław

Karta w pozycji odwróconej

Znaczenie kart Tarota - Paź Buław
zła wiadomość, brak zdecydowania i wytrwałości, choroba

Paź Buław

OGÓLNE ZNACZENIE KARTY

Paź Buław, zwany także Giermkiem Buław lub Giermek Kijów, czyli najmłodszy ze wszystkich postaci na dworze Buław. Paź Buław jest kartą często mówiącą o początkach lub pewnego rodzaju inicjatywach, choć sama najczęściej może wskazywać na osobę, która posiada właśnie cechy Giermka Buław. Będzie to zatem osoba młoda, często dziecko lub młodzieniec wyglądam przypominającym postać na karcie. Pazie Buław to osoby także niedoświadczone, które dopiero rozpoczynają swoją drogę do Króla Buław. Paź Buław mówi więc o nowym projekcie, pomyśle lub rozpoczęciu nowych spraw. Paź Buław często mówi także o kontakcie, spotkaniu lub otrzymaniu wiadomości w sprawie Pytającego.

Paź Buław

KARTA W POZYCJI PROSTEJ

Większość karta Tarota w pozycji prostej ma pozytywne znaczenie. Nie inaczej jest z Paziem Buław, który w takiej pozycji oznacza osobę o cechach przedsiębiorczych, twórczych i zdecydowanych, lecz momentami zbyt impulsywnych i teatralnych. Jak wszystkie karty dworskie z koloru Buław, Paź Buław oznaczać może z dużym prawdopodobieństwem osobę spod znaku Lwa, Baran lub Strzelca, jasnej karnacji, włosach oraz niebieskich oczach. Pazie Buław są zazwyczaj atrakcyjni dla otoczenia i pozytywnie przynoszą dobre nowiny, ciekawe propozycje, nową pracę, wiadomość, zapowiadają także możliwość spotkania, a nawet randki. Choć tutaj trzeba być ostrożnym – ze względu na pozycję Pazia na dworze Buław, uczucia jego mogą być niestałe i niedojrzałe.

Paź Buław

KARTA W POZYCJI ODWRÓCONEJ

A jaka jest negatywna strona Pazia Buław lub Giermka Buław? Cóż, każdy ją ma, nawet tak młodociany człowiek. W negatywie Paź Buław będzie więc mówił o złych nowinach lub też takich, które się dla nas opóźniają. W przeciwieństwie do Pazia Buław w pozycji prostej, odwrócona karta będzie więc symbolizowała brak chęci do działań, brak samodzielności w działaniu, pyszność, a nawet impulsywność prowadząca do podejmowania złych decyzji. Paż Buław odwrócony to także kłopoty ze zdrowiem, problemy w relacjach lub miłości i marazm.

WYPOWIEDZ SIĘ

Wypowiadając się na stronie Tarot Online akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności kliknij w przycisk. AKCEPTUJĘ