Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Buławy » 4 Buław

4 Buław

Karta w pozycji prostej

Znaczenie kart Tarota - 4 Buław
optymizm, radość z życia, zabawa, ukończenie planów, świętowanie, związek nieformalny, majówka, wyjazd za miasto, tolerancja dla siebie i ludzi, pewność siebie

4 Buław

Karta w pozycji odwróconej

Znaczenie kart Tarota - 4 Buław
opóźnienie w ukończeniu planów, perfekcjonizm, nieumiejętność dostrzegania szczęścia w życiu, brak tolerancji i zrozumienia dla ludzkich słabości, agresja, nienawiść

4 Buław

OGÓLNE ZNACZENIE KARTY

Czwórki, czwórki, czwórki, czyli najstabilniejsze karty Tarota. Liczba cztery to cztery kąty lub też cztery nogi, zatem zawsze oznaczają stabilizacje aktualnej sytuacji. W przypadku 4 Buław karta ta mówi bardzo często o ukończeniu planów, na które spoglądaliśmy z 3 Buław. To wszelkie rodzaju powodzenie, czas czerpania radości ze znalezienia swojego miejsca na ziemi oraz uroczystości. 4 Buław wskazuje także często na zakup nowego domu lub mieszkania, a także remonty z tym związane. W przypadku pracy karta ta mówi o sukcesie, awansie i samozadowoleniu z zatrudnienia.

4 Buław

KARTA W POZYCJI PROSTEJ

Karta 4 Buław mówi o stabilnej sytuacji, w której możemy cieszyć się z satysfakcjonującej pracy, udanej. relacji lub świętowania z rodziną. Czwórka Buław w pozycji prostej wskazuje zawsze na dom, małżeństwo, szczęście, harmonię oraz rozwój relacji partnerskich. Dwie osoby na karcie Tarota trzymające w górze ręce i kwiaty wskazują na ogólne zadowolenie oraz celebrację obecnego dnia.

4 Buław

KARTA W POZYCJI ODWRÓCONEJ

W negacji 4 Buław mówi o trudnościach w ukończeniu planach lub braku satysfakcji z osiągniętego etapu w życiu. Może także mówić o luźnych relacjach bez uczuć, a także braku solidności w działaniu. Odwrócona Czwórka Buław może wskazywać także na brak wsparcia i poczucia bezpieczeństwo lub też opóźnienie w realizacji uroczystości.

WYPOWIEDZ SIĘ

Wypowiadając się na stronie Tarot Online akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności kliknij w przycisk. AKCEPTUJĘ