Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Buławy » 4 Buław
Autor: Tarot Online

4 Buław

4 Buław - ogólne znaczenie karty

Czwórki, czwórki, czwórki, czyli najstabilniejsze karty Tarota. Liczba cztery to cztery kąty lub też cztery nogi, zatem zawsze oznaczają stabilizacje aktualnej sytuacji. W przypadku 4 Buław karta ta mówi bardzo często o ukończeniu planów, na które spoglądaliśmy z 3 Buław. To wszelkie rodzaju powodzenie, czas czerpania radości ze znalezienia swojego miejsca na ziemi oraz uroczystości. 4 Buław wskazuje także często na zakup nowego domu lub mieszkania, a także remonty z tym związane. W przypadku pracy karta ta mówi o sukcesie, awansie i samozadowoleniu z zatrudnieina.

Znaczenie kart Tarota - 4 Buław
Karta 4 Buław w pozycji prostej

4 Buław - karta w pozycji prostej

Karta 4 Buław mówi o stabilnej sytuacji, w której możemy cieszyć się z satysfakcjonującej pracy, udanej. relacji lub świętowania z rodziną. Czwórka Buław w pozycji prostej wskazuje zawsze na dom, małżeństwo, szczęście, harmonię oraz rozwój relacji partnerskich. Dwie osoby na karcie Tarota trzymające w górze ręce i kwiaty wskazują na ogólne zadowolenie oraz celebrację obecnego dnia.

Znaczenie kart Tarota - 4 Buław
Karta 4 Buław w pozycji odwróconej

4 Buław - karta w pozycji odwróconej

W negacji 4 Buław mówi o trudnościach w ukończeniu planach lub braku satysfakcji z osiągniętego etapu w życiu. Może także mówić o luźnych relacjach bez uczuć, a także braku solidności w działaniu. Odwrócona Czwórka Buław może wskazywać także na brak wsparcia i poczucia bezpieczeństwo lub też opóźnienie w realizacji uroczystości.