Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w ikonę Tarot Online - iOS, a następnie w opcję Dodaj do ekranu początkowego.

Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w menu Plik, a następnie w opcję Dodaj do Docka.

Dostępna jest nowa wersja aplikacji Tarot Online. Aby dokonać aktualizacji kliknij tutaj lub odśwież tę stronę.

4 Buław

Poznaj znaczenie karty Tarota 4 Buław

Znaczenie karty Tarota 4 Buław

4 Buław to karta, na której możesz zobaczyć na pierwszym planie baldachim zbudowany z czterech kijów i kwiatów symbolizujących radość oraz osiągnięcie pewnego rodzaju stabilizacji życiowej. 4 Buław tak jak wszystkie czwórki w Tarocie jest bowiem oznaką trwałości, a w tym przypadku karta wskazuje na celebrację osiągniętego w Twoim życiu momentu. Na karcie oprócz tego widzimy także dwie osoby, które radośnie machają i trzymają w ręce również bukiet kwiatów. Tło karty jest żółte, a same postacie ubrane są w czerwony i niebieski strój wskazujący na optymizm. 4 Buław bardzo często opisuje sytuacje, w których możemy wreszcie świętować ukończone plany, które zostały po raz pierwsze zainicjowane przy karcie As Buław. Wskazuje na wydarzenia w Twoim życiu, w których możesz w pełni czerpać radość ze znalezienia swojego miejsca na ziemi wraz z bliskimi Ci osobami. Karta jest zatem pozytywnym znakiem w pytaniach o relacje, ale również sprawy materialne, w których również należy oczekiwać sukcesów. 4 Buław to także symbol uroczystości, a więc sama w sobie może wskazywać na tego typu wydarzenia jak i okres odpoczynku, czy też podróży za miasto w wolnym czasie.

Znaczenie karty 4 Buław w pozycji prostej

Kartę 4 Buław w pozycji prostej należy przede wszystkim interpretować jako moment, w którym wreszcie możesz, choć na chwilę spocząć na laurach i cieszyć się z osiągniętego etapu. Karta może zwiastować więc sukces zarówno na polu osobistym jak i zawodowym. Należy zatem rozumieć ją jako powodzenie w pracy, czy też w biznesie, które może prowadzić do awansu, czy też zwiększenia Twoich dochodów. Pozytywne przesłanie prostej karty 4 Buław bardzo często odnosi się także do relacji uczuciowych, ponieważ widzimy na niej dwie świętujące osoby. Może wskazywać to na dobry okres związku, czy też w rodzinie, w którym macie powody do świętowania. Prosta 4 Buław zapowiada pełen optymizm i czerpanie z życia to co najlepsze, a ponieważ jest to karta celebracji może odnosić się ona także do zabawy, czy też wszelkiego rodzaju imprez. Masz dookoła siebie ludzi, z którymi udało Ci się dotrzeć do tej chwili i jest to najlepszy moment, aby cieszyć się z efektów podjętej wcześniej pracy. 4 Buław to bardzo pozytywny i społeczny czas w Twoim życiu, który warto wykorzystać do regeneracji sił potrzebnych do dalszej walki. Gdy ją widzisz udaj się więc na zasłużony wypoczynek np. za miasto.

Znaczenie karty Tarota 4 Buław w pozycji prostej na miłość, seks i relacje

W pytaniach związanych z relacjami 4 Buław to bardzo dobry znak jeżeli pojawia się ona w Twoim rozkładzie w pozycji prostej. Karta wskazuje na okres stabilizacji i osiągnięciu pewnego etapu w waszej relacji. Z tego powodu 4 Buław wskazuje na udany związek, który niebawem może np. zostać sformalizowany poprzez zaręczyny lub ślub. Chociaż 4 Buław nie odnosi się bezpośrednio do miłości to jednak należy zauważyć, że będzie ona mówić o silnych uczuciach łączących widoczne na karcie osoby. Z tego powodu w pewnych okolicznościach karta 4 Buław w pozycji prostej może wskazywać również na powrót do siebie dwóch osób po rozłące lub rozstaniu. 4 Buław w pozycji prostej zapowiada także czas, w którym jesteśmy w życiu otoczeni bliskimi nam osobami i odczuwamy z tego powodu emocjonalną pełnię. Niezależnie jednak od sytuacji, którą opisuje ta karta to należy interpretować ją jako stabiliny związek, który ma bardzo dobre perspektywy na dalszą przyszłość. Dla osób samotnych karta 4 Buław w pozycji prostej jest również dobrym znakiem, ponieważ wskazuje na możliwość poznania nowych osób np. na imprezie lub miejscach, w których odbędzie się pewna uroczystość. Prosta 4 Buław może mówić także o nieformalnym związku, jednak takim, który daje Ci szczęście i pozwala czerpać życia to co najlepsze.

Znaczenie karty Tarota 4 Buław w pozycji odwróconej

Odwrócona 4 Buław bardzo często zwiastuje trudności w ukończeniu planów lub też zbyt wczesne świętowanie jeszcze nieosiągniętego sukcesu. Karta może także wskazywać na to, że co prawda udało Ci się osiągnąć pewien cel, ale nie daje Ci on satysfakcji. Może tak być, ponieważ do jego celebrowania brakuje Ci drugiej osoby lub rodziny, a Ty nie możesz liczyć na ich wsparcie. Z tego powodu nie czujesz się bezpiecznie w obecnej sytuacji, a cierpi na tym Twoja pozycja społeczna jak i pewność siebie. Odwrócona 4 Buław może wskazywać także problemy rodzinne szczególnie pomiędzy ukochaną Ci osobą a pozostałymi członkami Twojego klanu. Karta wskazuje również na problemy w pracy ze współpracownikami, a także inne utrudnienia na polu zawodowym, które mogą negatywnie wpływać na Twoją sytuację finansową. Odwrócona 4 Buław to również oznaka braku tolerancji, który w pewnych sytuacjach może prowadzić do agresji w stosunku do Ciebie lub innych osób. Jeżeli chodzi o wydarzenia to 4 Buław w pozycji odwróconej może zwiastować niespodziewane odwołanie uroczystości, czy też imprezy. Konieczne jest teraz znalezienie równowagi oraz naprawienia komunikacji z innymi osobami.

Znaczenie karty Tarota 4 Buław w pozycji odwróconej na miłość, seks i relacje

W rozkładach na miłość karta 4 Buław w pozycji odwróconej nie jest dobrym znakiem, ponieważ wskazuje na niestabilną relację, w której nie tylko nie okazujecie sobie wzajemnie wsparcia, ale również nie potraficie cieszyć się ze wspólnego życia. Karta mówi bardzo często o problemach rodzinnych, ale również o brak poczucia bezpieczeństwa w odniesieniu do wszelkiego rodzaju relacji pomiędzy Tobą a innymi osobami. Karta 4 Buław w pozycji odwróconej zapowiada trudny okres uczuciowy, w którym możesz spodziewać się wielu nieprzyjemnych niespodzianek. Może dotyczyć to np. odwołania spotkania, a nawet uroczystości ważnej dla całej rodziny. Ta z kolei przy odwróconej karcie 4 Buław może nie chcieć wykazać aprobaty dla waszego związku, co jeszcze bardziej może potęgować konflikty pomiędzy wami. Przy odwróconej karcie 4 Buław istnieje także mała szansa na powrót do siebie po wcześniejszym rozstaniu. W przypadku osób samotnych karta wskazuje czas, w którym będziesz mieć trudność z pewnością siebie oraz samooceną, a to z kolei utrudni Ci znalezienie nowego partnera. Karta 4 Buław w pozycji odwróconej wskazuje także na problemy seksualne lub też całkowity brak ich zaspokojenia. Nie będzie to także dobry moment na wszelkiego rodzaju zabawy, czy też społeczne wydarzenia.

Informacje o karcie Tarota 4 Buław

Inne nazwy karty Tarota 4 Buław

4 Kijów, 4 Pałek, Czwórka Buław, Czwórka Kijów, Czwórka Pałek, Zwieńczenie, Pan Pracy Doskonałej, Dzieło Dokonane

Grupa karty Tarota 4 Buław

Małe Arkana, Buławy

Słowa kluczowe karty Tarota 4 Buław

Konkrety, skarb, bliski sukces

Słowa kluczowe karty Tarota 4 Buław w pozycji prostej

Optymizm, radość z życia, zabawa, ukończenie planów, świętowanie, związek nieformalny, majówka, wyjazd za miasto, tolerancja dla siebie i ludzi, pewność siebie

Słowa kluczowe karty Tarota 4 Buław w pozycji odwróconej

Opóźnienie w ukończeniu planów, perfekcjonizm, nieumiejętność dostrzegania szczęścia w życiu, brak tolerancji i zrozumienia dla ludzkich słabości, agresja, nienawiść

Kolory karty Tarota 4 Buław

Czerwony, żółty

Znaki zodiaku karty Tarota 4 Buław

Baran

Planety karty Tarota 4 Buław

Wenus

Żywioły karty Tarota 4 Buław

Ogień

Dołącz do klubu

Dołącz do klubu, aby przeczytać komentarze i wziąć udział w dyskusji na temat
4 Buław
.
Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania