Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Buławy » 9 Buław

9 Buław

9 Buław

Karta w pozycji prostej

Znaczenie karta Tarota - 9 Buław
konieczność odpoczynku, brak zaufania, postawa obronna, gotowość do kolejnej walki, psychiczne zranienie

9 Buław

Karta w pozycji odwróconej

Znaczenie karta Tarota - 9 Buław
nieszczęście, perfekcjonizm, zły stan zdrowia, przekonanie, że życie jest ciągłą walką o wszystko

9 Buław

OGÓLNE ZNACZENIE KARTY

Karta 9 Buław zwana także 9 Kijów lub 9 Pałek przedstawia człowieka, który stoi w pozycji obronnej trzymając w ręce jedną ze swoich buław. Pozostałe buławy tworzą za nim jakby mur, którymi chciałby ochronić się przed niebezpieczeństwami, czy też zagrożeniami losu. Karta 9 Buław nie mówi jednak tylko o obronie, lecz też gotowości do walki w obronie tego co osiągnął, jednak działania w tej karcie będą bardziej przemyślane i wywarzone, aniżeli w karcie 5 lub 7 Buław. Pytający osiągnął bowiem w danej sprawie pewien etap i aby dokończyć swoją drogę, którą zamyka 10 Buław musi działać ostrożnie. Karta 9 Buław radzi, aby zachować czujność, jednak działać pewnie. Karta może wskazywać na sytuacje, które wymagają wykazanie się determinacją, pewnością w działaniu, a także wytrwałością.

9 Buław

KARTA W POZYCJI PROSTEJ

Karta 9 Buław mówi o nadchodzących problemach, z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć. Aby tego dokonać musisz wykazać się odpowiednią wytrwałością, odwagą i determinacją. Karta wskazuje, aby być czujnym, a także może zwiastować problemy w partnerstwie związane z nieufnością. Przygotuj się do kolejnej walki oaz zachowaj czujność przed nieuczciwym działaniem osób trzecich. Sukces jest w zasięgu Twojej ręki, a przeciwnicy zostaną ostatecznie pokonani jeżeli będziesz trwać w dotychczasowych działaniach podjętych przez ostatnie 8 Buław.

9 Buław

KARTA W POZYCJI ODWRÓCONEJ

Odwrócona 9 Buław to poważne ostrzeżenie przed nadchodzącymi zagrożeniami! Karta może wskazywać na kolejną walkę, w której będziemy musieli zająć mocno defensywną postawę. 9 Buław w pozycji negatywnej mówi o braku chęci do działania, nadmiernej nieufności, problemem z dokończeniem spraw oraz dogadaniem z otoczeniem. Odwrócona Dziewiątka Buław to także opóźnienia w działaniach lub działania pod przymusem innych osób, także fizycznym. Uważaj na siebie!

WYPOWIEDZ SIĘ

Wypowiadając się na stronie Tarot Online akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności kliknij w przycisk. AKCEPTUJĘ