Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w ikonę Tarot Online - iOS, a następnie w opcję Dodaj do ekranu początkowego.

Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w menu Plik, a następnie w opcję Dodaj do Docka.

Dostępna jest nowa wersja aplikacji Tarot Online. Aby dokonać aktualizacji kliknij tutaj lub odśwież tę stronę.

9 Buław

Poznaj znaczenie karty Tarota 9 Buław

Znaczenie karty Tarota 9 Buław

Karta 9 Buław przedstawia stojącego mężczyznę, który opiera się o jeden z kijów i spogląda w swoją prawą stronę. Na głowie ma on opatrunek i wygląda jakby niedawno stoczył jakąś walkę, w której odniósł rany. Jego postawa jest obronna jednak jest on gotów w każdej chwili, aby znów stanąć do bitwy. Za mężczyzną znajdują się wbite w ziemię pozostałe osiem buław, które wskazują na przeszłość, z którą musiał się on zmierzyć. Chociaż wydaje się, że zagrożenie już minęło, o czym wskazuje znajdujący się za nim górzysty teren, to jednak musi on wciąż być czujny i uważny. Karta 9 Buław jest sama w sobie symbolem obrony, ale także pokonanych trudnościach, po których należy znaleźć czas na wypoczynek i regenerację sił. Wokół Ciebie wciąż jednak obecne jest zagrożenie, z którego prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę. 9 Buław radzi, aby zachować czujność oraz ostrożność do czasu, aż aktualne problemy zostaną zakończone, ponieważ konflikt może w każdej chwili eskalować. Karta 9 Buław wskazuje ponadto na fizyczne niebezpieczeństwo oraz możliwość doznania pewnego rodzaju ataku. Zapowiada sukces w działaniach jeżeli tylko wykażesz się w nich odwagą, stanowczością oraz dobrą strategią.

Znaczenie karty 9 Buław w pozycji prostej

Karta 9 Buław w pozycji prostej wskazuje bardzo często na obecne problemy, z którymi musisz się zmierzyć. Twoja postawa jest w aktualnej sytuacji zdecydowanie defensywna, ale Ty w każdej chwili jesteś gotów, aby zmierzyć się z przeciwnikami. 9 Buław w pozycji prostej jest także symbolem prób, które musisz przejść, aby osiągnąć swój sukces. Bardzo często karta mówi o tym, że za chwilę znajdziesz się na ostatniej prostej do celu, co symbolizuje następna karta 10 Buław. Należy jednak cały czas być czujnym, ponieważ w każdej chwili możliwe jest pojawienie się nowych wyzwań od losu. Prosta 9 Buław wskazuje także na wielką potrzebę wypoczynku oraz zaleczenia ran, jednak nie jest na to dobry moment. Zamiast tego musisz wykazać się determinacją, odwagą i wytrwałością w obronie swoich racji, celów i miejsca, w którym się znajdujesz. Czekają Cię bowiem kolejne duże przeszkody, jednak w pokonaniu ich pomoże Ci także Twoja wewnętrzna wiara i stabilność. 9 Buław ponadto jest kartą samotności i ogólnie czasu, w którym nie możesz liczyć na pomoc innych osób. Karta zachęca do wyciągnięcia wniosków z wcześniejszych decyzji oraz zrozumienia, dlaczego nie wszystko poszło po Twojej myśli.

Znaczenie karty Tarota 9 Buław w pozycji prostej na miłość, seks i relacje

W pytaniach o miłość prosta karta 9 Buław może wskazywać na Twoją wielką nieufność w stosunku do partnera, ale także innych osób z Twojego otoczenia. Wynika to z doświadczonych w przeszłości problemów dlatego, aby uniknąć ponownego zranienia wolisz zachować czujność oraz być zawsze gotowym do samoobrony. Być może w przeszłości ktoś zawiódł Twoje zaufanie, a nawet zranił Twoje uczucia i wszystko to powoduje u Ciebie obawy przed ponownym popełnieniem tego samego błędu. Karta 9 Buław w pozycji prostej może mówić także o tym, że starasz się obronić wasz związek przed czyhających na niego zagrożeniach z zewnątrz. Nawet jeżeli udało wam się przetrwać wspólnie wiele trudności to prosta 9 Buław zapowiada nadejście kolejnych przeszkód zanim osiągniecie upragniony spokój i stabilizację. Z drugiej strona karta może wskazywać także na to jak wiele pracy wymaga wciąż wasza relacja. Twoje zaangażowanie oraz poświęcenie pozwoli jednak osiągnąć wam sukces i uwolnić się od przeszłości. Dla osób samotnych 9 Buław w pozycji prostej mówi o okresie, w którym znalezienie nowej miłości może kosztować Cię wiele energii i wysiłku. Chociaż obecnie czujesz się samotnie, a przeszłe relacje zadały Ci ból to jednak wciąż masz w sobie siłę, aby zdobyć to czego pragniesz najbardziej, czyli miłość i akceptację.

Znaczenie karty Tarota 9 Buław w pozycji odwróconej

Karta 9 Buław w pozycji odwróconej może sama w sobie wskazywać na problemy zdrowotne lub też utratę sił witalnych potrzebnych do pokonania dalszych problemów. Chociaż od sukcesu dzieli Cię już niewiele, to jednak nie chcesz albo nie potrafisz stanąć raz jeszcze do walki. Odwrócona 9 Buław mówi także o konfliktach z otoczeniem, a także trudnościach w dokończeniu rozpoczętych wcześniej spraw. W pewnych okolicznościach karta może wskazywać na działanie pod przymusem innych osób, czy też fizyczne ataki wymierzone w Twoją stronę. Z tego powodu odwrócona 9 Buław wskazuje na zachowanie ogromnej ostrożności, ale także utrzymanie postawy obronnej, która może ochronić Cię przed porażką. Ponadto karta symbolizuje osobę, która boi się podjąć ryzyko i tym samym blokuje się przed możliwością realizacji swoich celów. Paniczna izolacja od ludzi i otoczenia może z kolei prowadzić do jeszcze większej samotności, a Twoja nieufność względem innych wydaje się być przesadzona. Odwrócona 9 Buław może z drugiej strony mówić o tym, że to Ty prowokujesz w swoim życiu ciągły stan walki. Odpuść zewnętrzne konflikty i postaraj zwalczyć własne ograniczenia oraz ruszyć na przód.

Znaczenie karty Tarota 9 Buław w pozycji odwróconej na miłość, seks i relacje

W pytaniach o relacje 9 Buław w pozycji odwróconej wskazuje na czas nadchodzących nowych problemów, które mogą okazać się dla Ciebie zbyt trudne do pokonania. Karta może także mówić o samotnej walce oraz poczuciu niezadowolenia z tego, jak dotychczas układało się Twoje życie uczuciowe. Pomimo włożonej pracy i wysiłku w związek nie widzisz obecnie szans na doprowadzenie spraw do końca, a Tobie brakuje już energii i sił do walki. Nie możesz jednak liczyć na wsparcie drugiej osoby, co jeszcze bardziej pogłębia Twój stan zwątpienia oraz nieufności wobec nadchodzącej przyszłości. Karta 9 Buław w pozycji odwróconej może mówić także o potrzebie wyznaczania innym osobom granic, w szczególności jeżeli próbują one wpływać na Ciebie lub Twoje życie intymne. Odwrócona 9 Buław ponadto zapowiada konflikty i walkę z otoczeniem, a w przypadku osób samotnych jeszcze większą izolację od ludzi. W pewnych okolicznościach 9 Buław w pozycji odwróconej może wskazywać także na poddanie się i chęć zakończenia problematycznej relacji. Należy jednak wykazać się wytrwałością oraz chęcią zrozumienia swoich błędów w przeszłości, ponieważ wciąż możliwe jest zakończenie tej trudnej dla Ciebie sytuacji. Jeżeli jednak nie chcesz już dalej bronić się przed miłością to jest to dobry krok w dobrą stronę.

Informacje o karcie Tarota 9 Buław

Inne nazwy karty Tarota 9 Buław

9 Kijów, 9 Pałek, Dziewiątka Buław, Dziewiątka Kijów, Dziewiątka Pałek, Ucisk, Wielka Siła, Siła, Władca Wielkiej Siły, Pan o Wielkiej Mocy

Grupa karty Tarota 9 Buław

Małe Arkana, Buławy

Słowa kluczowe karty Tarota 9 Buław

Stan zagrożenia, narastający konflikt

Słowa kluczowe karty Tarota 9 Buław w pozycji prostej

Konieczność odpoczynku, brak zaufania, postawa obronna, gotowość do kolejnej walki, psychiczne zranienie

Słowa kluczowe karty Tarota 9 Buław w pozycji odwróconej

Nieszczęście, perfekcjonizm, zły stan zdrowia, przekonanie, że życie jest ciągłą walką o wszystko

Kolory karty Tarota 9 Buław

czerwony, czarny

Znaki zodiaku karty Tarota 9 Buław

Strzelec

Planety karty Tarota 9 Buław

Księżyc

Żywioły karty Tarota 9 Buław

Ogień

Dołącz do dyskusji

Dołącz do klubu, aby przeczytać komentarze i wziąć udział w dyskusji na temat 9 Buław.
LadyKat.
LadyKat. 2023.11.24 - 13:51

Czy wygram lotka w tym roku? Prosty Buław czyli co?

Tarot Online
Tarot Online 2023.11.24 - 15:47

Czyli nie, karta 9 Buław to nie jest wygrana, ani duże pieniądze 🙂 co innego 9 Monet.

Damian
Damian 2021.02.24 - 12:14

Zapytałem tarota czy mojej byłej dziewczynie zależy na tym związku i czy ta relacja jest dla niej ważna. Odpowiedzią jest odwrócona 9 buław. Tylko nie wiem jak rozumieć tą odpowiedź. Bedzie jakaś walka, wycofanie?

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania