Postaw
Tarota
Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Buławy » Królowa Buław

Królowa Buław

Znaczenie karty Tarota Królowa Buław

stabilność, obfitość, spokój, wyrażanie siebie

Królowa Buław to karta Tarota, która często jest też znana jako Królowa Pałek lub też Królowa Kijów. To dworska karta Tarota przedstawiające symbolicznie kobietę siedzącą na tronie jako, że jest Królową obok Króla Buław. Karta ta jednak bardzo często przedstawia także w świecie rzeczywistym kobietę, która emanuje siłą, dumą i charyzmą. Na karcie ubrana jest w czerwono-złoty szaty, które symbolizują takie właśnie cechy osobowości. Królowa Buław niewątpliwie mówi o sile i energii potrzebnej do realizacji własnych celów zbudowanej na solidnym fundamencie. Królowa Buław to zdecydowanie kobieta niezależna, która zawsze stawia na swoim oraz samodzielnie realizuje obrane cele. Karta ta, choć może przedstawiać także mężczyzny, wskazuje na żeńskie cechy osoby, o którą pytasz. Królowa Pałek to postać to wszak słucha własnej intuicji i głosu własnego serca.

Znaczenie karty Tarota Królowa Buław w pozycji prostej

energiczna kobieta, aktywna, na stanowisku, optymistyczna, niezależna, dojrzała, posiadająca naturalny autorytet, sukces zawodowy

Królowa Buław w prostej pozycji to niewątpliwie symbol wielkiej siły, odwagi i kreatywności w realizacji własnych celów. Prosta pozycja Królowa Pałek mówi bowiem o mądrości, cierpliwości, władzy, ale też o optymizmie i wielkoduszności. Królowa Buław w położeniu prostym wskazuje na pozytywne cechy wartości karty, dlatego kobieta symbolizowana tą kartą może być atrakcyjna i często w średnim wieku. To kobieta w sile wieku, zdecydowana oraz przebojowa, która lubi być w centrum uwagi. A w przypadku mężczyzn to taki Król Pałek, tylko o bardziej kobiecym usposobieniu.

Znaczenie karty Tarota Królowa Buław w pozycji odwróconej

zaborcza kobieta, zazdrosna, mściwa, kontrolująca wszystkich

Co oznacza Królowa Buław w pozycji odwróconej? Odwrócona karta to zablokowana energia karty, która często przejawia się negatywnymi cechami postaci, którą przedstawia. Jaka więc będzie Królowa Buław w swoim cieniu? Zaborcza, despotyczna, lubiąca przygody łóżkowe, mająca tendencje do destrukcji oraz nadużywania swojej pozycji. Jeżeli taka karta wypada na Twoje pytanie w Tarocie oznacza to, że w pytanej sprawie brakuje Ci wytrwałości lub próbujesz osiągnąć swój cel za wszelką cenę. A może na Twojej drodze stoi właśnie taka Królowa Buław?

Pozostałe informacje o karcie Królowa Buław

Inne nazwy karty Królowa Buław:

Królowa Kijów, Królowa Pałek, Królowa Ognistego Tronu, Królowa Tronów Płomienistych, Królowa Salamander

Nazwa karty Królowa Buław w innych językach:

Queen of Wands

Kolory karty Królowa Buław:

żółty

Znaki zodiaku karty Królowa Buław:

Ryby, Baran

Planety karty Królowa Buław:

Mars

Żywioł karty Królowa Buław:

Ogień

Dodaj komentarz

Wypowiadając się na stronie Tarot Online akceptujesz naszą Politykę Prywatności oraz Regulamin.

Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności oraz regulamin kliknij w przycisk. AKCEPTUJĘ