Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Puchary » 10 Pucharów

10 Pucharów

10 Pucharów

Karta w pozycji prostej

Znaczenie kart Tarota - 10 Pucharów
szczęście rodzinne, spełnienie w małżeństwie, rodzinie, bezpieczeństwo emocjonalne, zaufanie do swoich uczuć, spełnienie marzeń, połączenie w sobie potrzeb wewnętrznego dziecka, dorosłego i rodzica

10 Pucharów

Karta w pozycji odwróconej

Znaczenie kart Tarota - 10 Pucharów
niespełniona miłość, brak spełnienia w małżeństwie, partnerstwie, rodzinie, tęsknota za bliskością, rodziną, stawianie zbyt wygórowanych oczekiwań wobec siebie, partnerów, dzieci, życie ideałami i stąd ciagle frustracje

10 Pucharów

OGÓLNE ZNACZENIE KARTY

10 Pucharów, czyli gdy nic więcej do szczęścia Ci nie potrzeba. 10 Pucharów to karta piękna, przyjemna, radosna oraz rodzinna, co doskonale widać patrzą na to co prezentuje. Na karcie 10 Pucharów widzimy rodzinę – rodziców oraz tańczące obok dzieci. Obraz jest piękny, rodzina szczęśliwa, a wszystko oprócz pięknego krajobrazu uzupełnia widok tęczy z 10 pucharami. Sielankowy obraz tej karty to rzeczywiście przepowiednia pięknej przyszłości, jednak czasami jest to tylko złudna iluzja, coś co tak na prawdę nie istnieje. Nie zmienia to jednak faktu, że karta 10 Kielichów jest znakomitą kartą, w której wszystkie puchary zostały zebrane, a Ty możesz cieszyć się z tej chwili.

10 Pucharów

KARTA W POZYCJI PROSTEJ

10 Pucharów to karta zwieńczenia drogi przez cały kolor pucharów w Tarocie. Od Asa Pucharów, aż po 9 Pucharów ta karta łączy energie wszystkich z nich. W pozytywnym (prostym) położeniu 10 Kielichów to karta szczęścia, rodziny, spełnienia oraz satysfakcji na każdym polu! Karta wskazuje zarówno na spełnienie materialne jak i oczywiście uczuciowe. Zapowiada czas beztroski, spokoju, bezpieczeństwa oraz towarzystwa najbliższych. Karta może zarówno zapowiadać rodzinne szczęście (np. powiększenie lub założenie rodziny) jak i złudne myślenie oraz pewnego rodzaju idealizowanie wyobrażenia o niej.

10 Pucharów

KARTA W POZYCJI ODWRÓCONEJ

Co gdy karta 10 Pucharów wypada w odwróceniu w Tarocie Online? Odwrócona karta może symbolizować niespełnione marzenia o rodzinie, bądź pewnego rodzaju niestabilność emocjonalną. Może mówić zarówno o sytuacji, w której ktoś bardzo chce mieć rodzinę, lecz jej nie ma lub takiej, w której życie rodzinne jest nieszczęśliwe. 10 Pucharów w odwróceniu mówi o pewnej tęsknocie za rodzinnym ciepłem i bliskością, ale też o pewnym dążeniu do czegoś co nie realne. Odwrócone 10 Kielichów może mówić o zazdrości, manipulacji oraz ingerencji rodziny w sprawy osobiste.

WYPOWIEDZ SIĘ

Wypowiadając się na stronie Tarot Online akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności kliknij w przycisk. AKCEPTUJĘ