Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w ikonę Tarot Online - iOS, a następnie w opcję Dodaj do ekranu początkowego.

Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w menu Plik, a następnie w opcję Dodaj do Docka.

Dostępna jest nowa wersja aplikacji Tarot Online. Aby dokonać aktualizacji kliknij tutaj lub odśwież tę stronę.

10 Pucharów

Poznaj znaczenie karty Tarota 10 Pucharów

Znaczenie karty Tarota 10 Pucharów

Karta 10 Pucharów zwana jest także w Tarocie jako 10 Kielichów. Jest to ostatnia karta, nie licząc postaci dworskich, która zawiera w sobie wszystkie zebrane dotąd Puchary. Łącznie jest ich dziesięć, co samo w sobie oznacza początek (1) oraz zakończenie (0), a co za tym idzie wielką stabilizację i spełnienie. 10 Pucharów w Tarocie mówi więc o zaspokojeniu wszelkich emocjonalnych potrzeb osób, które się na niej znajdują. W tym przypadku karta przedstawia szczęśliwą rodzinę, która wita w geście rąk tęczę. Obok nich tańczą trzymając się za ręce dzieci, a w oddali widzimy spokojną wodę oraz dom otoczony piękną, zieloną okolicą. Karta 10 Pucharów przedstawia więc bardzo przyjemny obraz pełen chwil, w których nic więcej nam do szczęścia nie potrzeba, a my możemy cieszyć się z osiągniętej pełni emocjonalnej. Bardzo często karta 10 Kielichów nawiązuje właśnie do wydarzeń rodzinnych takich jak np. jej powiększenie o nowego członka. Ta karta to bardzo dobry omen na wszystkie pytania, także te dotyczące spraw finansowych, czy też zdrowotnych. Czasami jednak może mówić ona o pogoni za rzeczami nierealnymi o czym świadczy sielankowy obraz, który może okazać się momentami złudny.

Znaczenie karty 10 Pucharów w pozycji prostej

Prosta karta 10 Pucharów jest czymś mile widzianym w każdym rozkładzie Tarota. Gdy się pojawia trudno dostrzec w niej negatywne wydarzenia, choć czasami może ona mówić o tym, że to czego pragniesz jest tak idealne, że aż nierealne do osiągnięcia. Najpewniej jednak, gdy zobaczysz w swoim rozkładzie Tarota kartę 10 Kielichów to uda Ci się spełnić swoje marzenia, szczególnie jeżeli dotyczą one spraw emocjonalnych. Karta 10 Pucharów w pozycji prostej oznacza dla Ciebie oraz Twoich bliskich szczęście i harmonię. Zapowiada ona bezpieczeństwo oraz stabilizację emocjonalną, dlatego jest znakomitym znakiem w pytaniach o wszelkiego rodzaju relacje uczuciowe. Gdy wylosujesz kartę 10 Pucharów to wiedz, że Twoje marzenia zostaną spełnione, a wszelkie potrzeby, także na planie materialnym, zaspokojone. Możesz spodziewać się również powiększenia rodziny oraz przyjemnych spotkań w gronie najbliższych. 10 Kielichów w pozycji prostej to także czas beztroski, odpoczynku i zabawy. Ciesz się szczęściem i bliskością z innymi, ale uważaj, aby ten piękny obraz przesycony pozytywnymi emocjami nie utrudnił Ci racjonalnej oceny rzeczywistości.

Znaczenie karty Tarota 10 Pucharów w pozycji prostej na miłość, seks i relacje

Prosta karta 10 Pucharów to bardzo dobry znak w pytaniach związanych z miłością, ponieważ zapowiada znalezienie drugiej połówki, a także szczęśliwy okres w związku. Prosta 10 Kielichów to karta trwałości, a więc mówi ona o relacjach zbudowanych na solidnych fundamentach, która mają szansę przerodzić się w coś poważnego. Niezależnie od tego w jakiej sytuacji aktualnie się znajdujesz, gdy wylosujesz kartę 10 Kielichów w pozycji prostej spodziewaj się znacznej poprawy na planie uczuciowym. W Twoim życiu wreszcie zagości spełnienie, szczęście i harmonia, o których tak bardzo marzysz, a Ty otrzymasz wreszcie szansę na założenie rodziny. 10 Pucharów w pozycji prostej zapowiada dobre relacje z bliskimi, a także możliwość małżeństwa i wspólnego zamieszkania. Karta zachęca do czerpania radości w otoczeniu swojej rodziny, a także dążenia do jej ustabilizowania. Gdy w Twoim rozkładzie Tarota pojawia się prosta 10 Kielichów to znak, że wasza relacja spełnia wasze oczekiwanie na każdym polu oraz pozwala wam na doświadczanie i dzielenie się wspólnym szczęściem. Jeżeli zastanawiacie się aktualnie nad powiększeniem rodziny jest to znakomity moment, aby zdecydować się na pierwsze lub kolejne dziecko. Pozwoli to wam jeszcze bardziej zbliżyć się do siebie oraz poczuć bezpieczeństwo emocjonalne.

Znaczenie karty Tarota 10 Pucharów w pozycji odwróconej

Odwrócona karta 10 Pucharów bardzo często mówi o ogromnej potrzebie spełnienia emocjonalnego, które nie może jednak zostać w danym momencie osiągnięte. To przede wszystkim pragnienie posiadania rodziny w sytuacji, gdy aktualnie czujesz się samotnie lub z jakiegoś powodu nie możesz pozwolić sobie na dziecko. Karta 10 Kielichów w pozycji odwróconej to także niestabilność emocjonalna, która może prowadzić do kłopotów w utrzymaniu związku lub małżeństwa. Karta nawiązuje do sytuacji, w których pewne wydarzenia mogą prowadzić do rozbicia aktualnego życia rodzinnego. To także ogromna tęsknota za ciepłem i bliskością ze strony najbliższych Ci osób. Odwrócona 10 Pucharów może wskazywać na problemy z dziećmi bądź też nieszczęśliwy okres dzieciństwa w życiu osoby. W tej pozycji karta ta bardzo mocno wskazuje na to, że próbujesz gonić za czymś co jest nierealne. Być może idealizujesz swoją rodzinę lub też doświadczasz zazdrości ze strony innych osób, które pragną tego, co aktualnie posiadasz. Silne emocje, których aktualnie doświadczasz przesłaniają Ci prawdziwy obraz rzeczywistości, a to sprawia, że stajesz się osobą podatną na pewnego rodzaju manipulacje zwłaszcza ze strony rodziny.

Znaczenie karty Tarota 10 Pucharów w pozycji odwróconej na miłość, seks i relacje

Odwrócona karta 10 Pucharów mówi przede wszystkim o problemach rodzinnych, szczególnie tych, które mogą dotyczyć Twoich dzieci, a także o tęsknocie za bliskością. Jeżeli jednak nie posiadasz potomstwa karta 10 Pucharów w pozycji odwróconej może mówić o problemach w zajściu ciąże lub też nieodpowiednim momencie na taką decyzję. Karta wskazuje na niestabilność emocjonalną lub niespełnioną miłość. Może okazać się, że wasz związek tylko z pozoru wygląda na szczęśliwy i udany, podczas gdy w rzeczywistości nie daje on wam radości. To natomiast może prowadzić do powolnego rozpadu życia rodzinnego, dlatego tak ważne jest aby zabezpieczyć jej dalszy byt. Gdy widzisz kartę 10 Kielichów w pozycji odwróconej to znak, ze być może stawiasz zbyt wygórowane oczekiwanie wobec swoich najbliższych. Nie probuj żyć ideałami, ponieważ może to prowadzić do ciągłych frustracji oraz niezadowolenia. Karta wskazuje na konflikty, kłótnie oraz dysfunkcyjną rodzinę. W przypadku dzieci natomiast mówi ona o trudnym dzieciństwie spowodowanym przez rozstanie rodziców lub też przebywanie u rodziny zastępczej. Być może w Twojej rodzinie istnieją sekrety lub ukrywane problemy, które muszą zostać teraz rozwiązane, aby uniknąć takiej sytuacji w najbliższej przyszłości.

Informacje o karcie Tarota 10 Pucharów

Inne nazwy karty Tarota 10 Pucharów

10 Kielichów, Dziesiątka Pucharów, Dziesiątka Kielichów, Władca Perfekcyjnych Sukcesów, Trwałe Powodzenie

Grupa karty Tarota 10 Pucharów

Małe Arkana, Puchary

Słowa kluczowe karty Tarota 10 Pucharów

Stałość, zaspokojenie, narzucenie uczuć

Słowa kluczowe karty Tarota 10 Pucharów w pozycji prostej

Szczęście rodzinne, spełnienie w małżeństwie, rodzinie, bezpieczeństwo emocjonalne, zaufanie do swoich uczuć, spełnienie marzeń, połączenie w sobie potrzeb wewnętrznego dziecka, dorosłego i rodzica

Słowa kluczowe karty Tarota 10 Pucharów w pozycji odwróconej

Niespełniona miłość, brak spełnienia w małżeństwie, partnerstwie, rodzinie, tęsknota za bliskością, rodziną, stawianie zbyt wygórowanych oczekiwań wobec siebie, partnerów, dzieci, życie ideałami i stąd ciągłe frustracje

Kolory karty Tarota 10 Pucharów

Czerwony

Znaki zodiaku karty Tarota 10 Pucharów

Ryby

Planety karty Tarota 10 Pucharów

Mars

Żywioły karty Tarota 10 Pucharów

Woda

Dołącz do klubu

Dołącz do klubu, aby przeczytać komentarze i wziąć udział w dyskusji na temat
10 Pucharów
.
  Tarot Online -
  monika 2020.11.22 - 04:40

  Co mnie czeka

  Tarot Online -
  Tarot Online 2020.11.22 - 09:19

  Monika, wylosuj kartę Tarota Online i się przekonaj 💁‍♂️

  Tarot Online -
  wanda 2021.01.19 - 23:27

  moje finanse

  Tarot Online -
  Tarot Online 2021.01.19 - 23:32

  Witaj Wanda ☺️ aby wylosować Tarota Online kliknij w ten link, wpisz pytanie i wylosuj kartę 💁‍♂️

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania