Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Miecze » As mieczy

As Mieczy

Znaczenie karty Tarota As Mieczy

szansa na rozwiązanie problemów, władza umysłowa, potęga umysłu, człowiek panel swojej woli

Karta As Mieczy to otwierająca kolor Mieczy, czyli żywioł powietrza karta Tarota. Tak jak wszystkie Asy mówi ona o początkach, lecz tutaj jest pewien wyjątek, bowiem As Mieczy może oznaczać także przecięcie, a więc zakończenie lub uwolnienie się od pewnego rodzaju spraw. As Mieczy mówi o żywiołu powietrza, sprawy więc dotyczą spraw związanych z mentalną sferą oraz wszelkiego rodzaju komunikacją, oraz sprawami formalnymi. Karta As Mieczy może oznacza więc jako pierwsza z talii Mieczy natchnienie, ideę, rozwiązanie problemu, bądź też pierwszą myśl, która może przeprowadzić Cię przez wszystkie Miecze. Pamiętaj, że Twoja siła tkwi zawsze w Twoim umyśle.

Znaczenie karty Tarota As Mieczy w pozycji prostej

siła intelektu, umiejetność krytycznego spojrzenia na siebie i świat, obiektywizm, fakty, rzeczowość, zrozumienie, operacja

Pozytywna karta Tarota As Mieczy oznacza, że energia tej karty jest odblokowana, a zatem Twój umysł pracuje jasno i klarownie, a Ty potrafisz spojrzeć ze zdrowym rozsądkiem na sprawę, o którą pytasz. As Mieczy w pozycji prostej może być interpretowany także jako siła intelektu, twórcze myśli, logikę, determinację i inteligencję. W relacjach As Mieczy wskazuje na potrzebę wyjaśnienia na poziomie mentalnym pewnych problemów. W biznesie i karierze może oznaczać nadchodzący egzamin bądź wyzwanie, które jednak niesie za sobą określone korzyści. Jedyne co musisz zrobić to spojrzeć chłodno na sprawę, o którą pytasz i ocenić ją na poziomie mentalnym.

Znaczenie karty Tarota As Mieczy w pozycji odwróconej

niesprawiedliwość, kłótnia, fanatyzm, niepewność swoich przekonań i poglądów, nieumiejętność wyrażania swoich myśli, blokada intelektualna, nieumiejętność rozwiązania problrmu

Odwrócona karta As Mieczy w tzw. negatywnym położeniu to niestety zapowiedź nadchodzących problemów, konfliktów, a czasem wręcz niepotrzebnych i bolących słów. Karta odradza podpisywania wszelkiego rodzaju dokumentów, bądź zachowanie bardzo dużej ostrożności. W tym momencie Twój intelekt oraz sfera mentalna jest zablokowana energetycznie, co może doprowadzić do oszczerstw, niesprawiedliwości, tyranii, przeszkód, a nawet zerwania umowy. W relacjach As Mieczy w odwróconej pozycji wskazuje na możliwość rozstania ze względu na brak zrozumienia oraz rozwiązania aktualnych problemów, z którymi się mierzycie.

Pozostałe informacje o karcie As Mieczy

Inne nazwy karty As Mieczy:

Powietrze, Rdzeń Mocy Powietrza

Nazwa karty As Mieczy w innych językach:

Ace of Swords

Kolory karty As Mieczy:

niebieski, zielony

Znaki zodiaku karty As Mieczy:

Waga, Ryby, Koziorożec

Planety karty As Mieczy:

Mars

Żywioł karty As Mieczy:

Powietrze

Dodaj komentarz

Wypowiadając się na stronie Tarot Online akceptujesz naszą Politykę Prywatności oraz Regulamin.

Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności kliknij w przycisk. AKCEPTUJĘ