Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Monety » As Monet

As Monet

As Denarów, As Pentakli

As Monet

Karta w pozycji prostej

Znaczenie kart Tarota - As Monet
sukces, dobrobyt, korzyści materialne, nagroda, zdrowie, chęć posiadania własnego domu, zmiana na lepsze, początek dobrego okresu finansowego

As Monet

Karta w pozycji odwróconej

Znaczenie kart Tarota - As Monet
nastawienie materialne do życia, nędza duchowa, brak stabilizacji finansowej, trudności finansowe, chciwość, zablokowanie pieniędzy

As Monet

Znaczenie karty Tarota

As Monet lub jak kto woli, Jeden Monet, to karta, która otwiera talię Monet (Denarów) w Tarocie. As Monet tak jak wszystkie Asy w Tarocie mówią o początku, inicjacji, nowych działaniach i energii, która im towarzyszy. W przypadku Asa Denarów musimy jednak wziąć pod uwagę kolor tej karty, czyli przynależność do grupy Monety w talii Tarota. Zatem As Denarów to karta zwiastująca rozpoczęcie nowych inwestycji finansowych oraz powodzenie we wszelkich sprawach związanych z materialną stroną życia. Karta As Monet symbolizowana jest poprzez ukazanie pieniądza oraz dłoni trzymającej go na tle zielonego ogrodu. Mówi to wprost o dobrobycie, szansie oraz zyskach. As Denarów to także bardzo dobra karta w sytuacji, gdy np. pytasz o zakup jakiegoś przedmiotu lub nawet nieruchomości. Z reguły wszystkie Asy (w pozycji prostej) są kartami pozytywnymi, które zwiastują dobry początek w sprawie, o którą pytasz.

As Monet

Karta w pozycji prostej

As Denarów (Monet) w tarocie w położeniu prostym to karta, która mówi o samych dobrych rzeczach. Choć karcie tej daleko do Asa Pucharów, może także zwiastować nowy związek. Najczęściej będą to jednak relacje biznesowe lub po prostu korzystne sytuacje i okazje, z których warto skorzystać. Zdarzyło mi się kiedyś, że karta As Monet pokazała zakup telewizora w bardzo okazyjnej cenie na promocji. To oczywiście tylko przykład po to, żeby pokazać Ci jak interpretować tę kartę w Tarocie Online. As Denarów zawsze(!) zwiastuje duże zyski finansowe, takie, które po prostu cieszą. Może to być premia, a czasem udany deal biznesowy. As Monet może zwiastować także nową pracę lub otwarcie własnego biznesu, który będzie intratny. Ta karta mówi także o dobrym zdrowiu pytającego.

As Monet

Karta w pozycji odwróconej

W przypadku, gdy As Monet wypadnie Ci we wróżbie odwrócony to znak, że to nie jest dobry moment na rozpoczynanie nowych biznesów lub inwestowania pieniędzy, jeżeli tego dotyczy pytanie. Zazwyczaj karta wskazuje wręcz na utratę gotówki lub pogorszenie sytuacji finansowej. Karta może wskazywać także na osobę, która niechętnie wydaje pieniądze i nie lubi płacić innym (np. kontrahentom w biznesie). Bardzo często karta ta pokazywała w moich wróżbach pewnego rodzaju zablokowanie gotówki, czasami chwilowe. Karta będzie także mówić np. o odmowie uzyskania kredytu. Odwrócony As Denarów to także niezadowolenie z aktualnej sytuacji finansowej bądź zbyt pochopne inwestycje. A w relacji? To np. problemy związane właśnie z finansami.

Dodaj komentarz

Wypowiadając się na stronie Tarot Online akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności kliknij w przycisk. AKCEPTUJĘ