Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w ikonę Tarot Online - iOS, a następnie w opcję Dodaj do ekranu początkowego.

Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w menu Plik, a następnie w opcję Dodaj do Docka.

Dostępna jest nowa wersja aplikacji Tarot Online. Aby dokonać aktualizacji kliknij tutaj lub odśwież tę stronę.

2 Monet

Poznaj znaczenie karty Tarota 2 Monet

Znaczenie karty Tarota 2 Monet

2 Monet to druga karta na dworze Monet, a przedstawia ona ubranego w czerwono-złoty strój mężczyznę. Żongluje on w pętli nieskończoności dwoma denarami, stojąc jednocześnie stabilnym podłożu. Mężczyzna na karcie 2 Denarów wygląda na zadowolonego, a jednocześnie niezbyt przejętego aktualną sytuacją, która wymaga od niego sporej wprawy i umiejętności zachowania równowagi. Zanim możemy dostrzec wysoko falujące fale, które wskazują na możliwe trudności, ale albo nie chce on ich widzieć, albo jego sytuacja w której się znalazł sprawia, że nie ma takiej możliwości. Karta 2 Monet jak wszystkie Denary wskazuje na sprawy praktyczne, materialne oraz przyziemne, a także na pewnego rodzaju dwoistość pytanej sprawy. W przypadku 2 Monet mogą to być więc np. dwa źródła dochodów lub też próba równoważeniu przychodów oraz wydatków. Osoba na karcie wygląda jakby próbowała kogoś zabawić, a jednocześnie pokazać innym swoje umiejętności. Karta wskazuje więc nie tylko na praktykowane talenty, ale także duże możliwości finansowe, które pozwalają Ci poradzić sobie z codziennymi wydatkami. 2 Monet to także symbol pracowitości oraz kończenia wszelkich rozpoczętych działań.

Znaczenie karty 2 Monet w pozycji prostej

Choć karta 2 Monet najczęściej wskazuje na sprawy materialne, to jednak niesie ze sobą znacznie głębsze przesłane. Należy ją przede wszystkim rozpatrywać w kategorii pewnego rodzaju gry, którą prowadzi osoba przedstawiona na tej karcie. Jej cel może być różny, jednak jest on z góry ustalony i osoba ta za wszelką cenę będzie próbowała zachować w swoim działaniu równowagę. Bardzo często więc karta zarówno w pozycji prostej jak i odwróconej mówi o tzw. grze pomiędzy partnerami, którą kontroluje tylko jeden z nich. Z bardziej praktycznego punktu widzenia karta 2 Denarów w pozycji prostej będzie mówić o próbie znalezienia złotego środka w kwestiach finansowych oraz balansowanie pomiędzy wydatkami a przychodami. Nie oznacza to jednak, że karta 2 Monet zapowiada trudności w pozyskaniu pieniędzy. Jest wręcz przeciwnie, ponieważ zapowiada ona nieskończone możliwości zarobkowania, bardzo często także z różnych źródeł. Karta jednak ostrzega przed zbyt pochopnymi decyzjami i wskazuje na zachowanie równowagi w gospodarowaniu domowym budżetem. 2 Denarów to także symbol pożyczek, kredytów i wszelkiego rodzaju długów, które z czasem trzeba będzie spłacić.

Znaczenie karty Tarota 2 Monet w pozycji prostej na miłość, seks i relacje

Karta 2 Monet w pozycji prostej na pytaniach związanych z miłością wskazuje na próbuję znalezienia złotego środka pomiędzy aktualnymi zadaniami, a uwagą, którą musisz poświęcić drugiej połówce. Karta mówi także o pewnej grze, którą może prowadzić jeden z partnerów próbując w ten sposób zyskać atencję drugiej strony. 2 Denarów w pozycji prostej może mówić o próbie zaspokojeniu potrzeb swojej rodziny lub bliskich, szczególnie w aspekcie materialnym. Z drugiej strony karta może mówić o podejmowaniu wspólnie w związku trudnej decyzji finansowej, która może nieść ze sobą długofalowe konsekwencje. Może to być więc np. małżeński zakup hipoteki na kredyt lub też decyzja o wspólnej zmianie pracy i miejsca zamieszkania. Niezależnie od tego, czego dokładnie dotyczy Twoje pytanie pewnym jest, że karta 2 Monet w pozycji prostej wskazuje na wysiłek, który musisz włożyć zarówno w swój związek jak i własne działania. Znalezienie równowagi na polu emocjonalnym może być teraz dla Ciebie trudniejsze niż zwykle, jednak odpowiednia praca i skupienie przyniesie Ci w perspektywie czasu wymierne korzyści na tym polu. Dla osób samotnych karta 2 Denarów jest wskazówką, aby zapewnić w swoim życiu niezbędną przestrzeń, która pozwoli Ci poświęcić swoją uwagę i czas na rozpoczęcie nowej relacji.

Znaczenie karty Tarota 2 Monet w pozycji odwróconej

Odwrócona 2 Monet to karta, która najczęściej będzie wskazywać na to, że w Twoim życiu aktualnie panuje chaos, a Tobie brak przy tym wszystkim wytrwałości w osiąganiu swoich celów. Karta bardzo często także ostrzega przed zbyt pochopnymi wydatkami, które w skrajnych przypadkach doprowadzić Cię do poważnych problemów finansowych. 2 Denarów w pozycji odwróconej to przede wszystkim problem z zaspokojeniem swoich materialnych potrzeb oraz życie od tzw. "pierwszego" do "pierwszego". W sprawach zawodowych karta ta mówi o niekorzystnych transakcjach finansowych, a także w trudności w dokończeniu rozpoczętych wcześniej działań. Może to być np. utrata jednego źródła dochodu, która spowoduje u Ciebie chwilowe trudności w zrównoważeniu wydatków i zarobków. W relacjach karta 2 Monet w pozycji odwróconej ostrzega Cię przed niekorzystnymi spółkami, ale także prywatnymi relacjami, w których może przeważać dominacja jednej ze stron. Karta odwrócona 2 Denarów wskazuje również na trudności w dokonaniu wyboru oraz podjęcia właściwej decyzji. Nie postępuj jednak pochopnie w tym momencie, szczególnie w sprawach finansowych, na które musisz teraz uważać.

Znaczenie karty Tarota 2 Monet w pozycji odwróconej na miłość, seks i relacje

Odwrócona 2 Monet wskazuje zawsze na trudność w znalezieniu balansu, a w odniesieniu do relacji może dodatkowo mówić o niechęci do zaangażowaniu się w nowy lub aktualny związek. Karta może wskazywać na problemy finansowe, które mogą negatywnie oddziaływać na Twój związek oraz zmuszać was do podejmowania bezkompromisowych decyzji. Odwrócona 2 Denarów wskazuje także na trudność w określeniu swoich priorytetów lub zbyt mocne skupienie się na sprawach materialnych, przez co Twoja druga połówka może czuć się mniej ważna. Karta może także symbolizować osobę, która ma problemy z ustatkowaniem się oraz lubi bawić się uczuciami innych. Widząc w rozkładzie Tarota kartę 2 Monet w odwróceniu jest bardzo prawdopodobne, że przedstawiona na karcie osoba stoi przed pewnego rodzaju wyborem, najczęściej pomiędzy dwoma osobami. Aktualny czas nie jest dla Ciebie szczególnie korzystny, jeżeli chodzi o sprawy miłosne, ponieważ może okazać się, że to problemy finansowe wymagają większej uwagi. Może to powodować u Ciebie pewną frustrację oraz zniecierpliwienie, jednak bardzo ważne jest, aby w tym momencie osiągnąć harmonię i spokój, które pomogą Ci wrócić na właściwy tor. Weź chwilę oddechu i postaraj się skupić na tym co jest dla Ciebie najważniejsze.

Informacje o karcie Tarota 2 Monet

Inne nazwy karty Tarota 2 Monet

2 Pentakli, 2 Denarów, Dwójka Monet, Dwójka Pentakli, Dwójka Denarów, Zmiana, Harmonijna Zmiana

Grupa karty Tarota 2 Monet

Małe Arkana, Monety

Słowa kluczowe karty Tarota 2 Monet

Gotowość do pracy, początek nowych działań kończących się później sukcesem, zmienność

Słowa kluczowe karty Tarota 2 Monet w pozycji prostej

Zmienna sytuacja finansowa, ostrzeżenie przed kupowaniem na kredyt, lekkie i nierozważne traktowanie pieniędzy, zabawa, konieczność osiągnięcia równowagi finansowej

Słowa kluczowe karty Tarota 2 Monet w pozycji odwróconej

Rozrzutność, niekompetencja, długi, trudności ze spłatą kredytu

Kolory karty Tarota 2 Monet

Czerwony, fioletowy

Znaki zodiaku karty Tarota 2 Monet

Koziorożec

Planety karty Tarota 2 Monet

Jowisz

Żywioły karty Tarota 2 Monet

Ziemia

Dołącz do dyskusji

Dołącz do klubu, aby przeczytać komentarze i wziąć udział w dyskusji na temat 2 Monet.
Sloneczko
Sloneczko 2021.07.08 - 15:20

Spytałam czy dana osoba okaże mi serce i wylosowałam Dwójkę monet. Czy ta osoba się mną bawi? Gra? Czy może nie wie na co się zdecydować?

Sloneczko
Sloneczko 2021.07.08 - 15:22

Dodam, że chodzi mi o Dwójkę monet w pozycji prostej

Tarot Online
Tarot Online 2021.07.08 - 16:34

Lepiej bym tego nie ujął: tak, osoba ta bawi się Tobą o czym mówi opis karty Dwójka Monet ☺️

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania