Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Buławy » 8 Buław
Autor: Tarot Online

8 Buław

8 Buław - ogólne znaczenie karty

Kartę 8 Buław można najprościej określić słowem: PRĘDKOŚĆ. Bowiem to właśnie w tej karcie drzemie ogromna energia oraz niesamowita szybkość działania oraz przekazywania informacji. Karta Osiem Buław w Tarocie oznacza bardzo szybką komunikację różnymi drogami i często wskazuje na ogromny postęp w danej sprawie. Jeżeli sytuacja o którą pytasz utknęła w miejscu, a Ty czekasz na rozwój zdarzeń to możesz mieć pewność, że gdy w rozkładzie Tarota pojawi się 8 Buław to będzie się działo! Karta 8 Buław mówi także o przejęciu inicjatywy oraz nowych romansach oraz relacjach.

Znaczenie karta Tarota - 8 Buław
Karta 8 Buław w prostej pozycji.

8 Buław - karta w pozycji prostej

Karta 8 Buław w prostej pozycji przejawia najlepsze cechy tej energii, a są nimi szybkość, dynamika i zdecydowane działanie. Karta w pozycji prostej wskazuje na to, że przebieg wydarzeń w każdej sferze życia, o którą pytasz gwałtownie przyśpieszy. Może wskazywać na nowe ekscytujące znajomości, a nawet romans, postęp w pracy lub biznesie, dobre wiadomości oraz częstą komunikacje np. przez SMSy lub internet. Czeka Cię bardzo ekscytujący moment w Twoim życiu w sprawie, o którą pytasz.

Znaczenie karta Tarota - 8 Buław
Karta 8 Buław w pozycji odwróconej.

8 Buław - karta w pozycji odwróconej

W odwróconej pozycji 8 Buław wskazuje na to, że w danej sprawie w najbliższym czasie musisz oczekiwań stagnacji i w żaden sposób nie możesz przyśpieszyć obecnego rozwoju wydarzeń. Nie oznacza to jednak, że sytuacja ta będzie trwać wiecznie. Energia tej karty wciąż jest obecna w Twoim rozkładzie, jednak jest on zablokowana, dlatego będzie skutkować to pewnym problemami w komunikacji lub chwilowym zawieszeniem spraw.