Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Buławy » 8 Buław

8 Buław

8 Kijów, 8 Pałek, Ósemka Buław, Ósemka Kijów, Ósemka Pałek

8 Buław

Karta w pozycji prostej

Znaczenie karta Tarota - 8 Buław
natłok wydarzeń, informacji, szybkie działanie, intensywna komunikacja, listy, e-mail, romans, przejęcie inicjatywy

8 Buław

Karta w pozycji odwróconej

Znaczenie karta Tarota - 8 Buław
złe informacje, zablokowanie komunikacji, brak tolerancji, bierność, zazdrość, kłótnia, zawieszenie biegu spraw

8 Buław

Znaczenie karty Tarota

Kartę 8 Buław można najprościej określić słowem: PRĘDKOŚĆ. To właśnie w tej karcie drzemie ogromna energia oraz niesamowita szybkość działania, oraz przekazywania informacji. Karta Osiem Buław w Tarocie oznacza bardzo szybką komunikację różnymi drogami i często wskazuje na ogromny postęp w danej sprawie. Jeżeli sytuacja, o którą pytasz utknęła w miejscu, a Ty czekasz na rozwój zdarzeń to możesz mieć pewność, że gdy w rozkładzie Tarota pojawi się 8 Buław to będzie się działo! Karta 8 Buław mówi także o przejęciu inicjatywy oraz nowych romansach, oraz relacjach.

8 Buław

Karta w pozycji prostej

Karta 8 Buław w prostej pozycji przejawia najlepsze cechy tej energii, a są nimi szybkość, dynamika i zdecydowane działanie. Karta w pozycji prostej wskazuje na to, że przebieg wydarzeń w każdej sferze życia, o którą pytasz gwałtownie przyśpieszy. Może wskazywać na nowe ekscytujące znajomości, a nawet romans, postęp w pracy lub biznesie, dobre wiadomości oraz częstą komunikację np. przez SMS-y lub internet. Czeka Cię bardzo ekscytujący moment w Twoim życiu w sprawie, o którą pytasz.

8 Buław

Karta w pozycji odwróconej

W odwróconej pozycji 8 Buław wskazuje na to, że w danej sprawie w najbliższym czasie musisz oczekiwać stagnacji i w żaden sposób nie możesz przyśpieszyć obecnego rozwoju wydarzeń. Nie oznacza to jednak, że sytuacja ta będzie trwać wiecznie. Energia tej karty wciąż jest obecna w Twoim rozkładzie, jednak jest ona zablokowana, dlatego będzie skutkować to pewnym problemami w komunikacji lub chwilowym zawieszeniem spraw.

Dodaj komentarz

Wypowiadając się na stronie Tarot Online akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności kliknij w przycisk. AKCEPTUJĘ