Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Puchary » As Pucharów

As Pucharów

As Pucharów

Karta w pozycji prostej

Znaczenie kart Tarota - As Pucharów
miłość, przyjaźń, radość, zakochanie, płodność, ciąża, twórczość, zaufanie w moc Boga, zmiany na lepsze

As Pucharów

Karta w pozycji odwróconej

Znaczenie kart Tarota - As Pucharów
miłość bez wzajemności, zdrada, niepłodność, niepokój emocjonalny, brak sensu życia, poczucie niskiej wartości

As Pucharów

OGÓLNE ZNACZENIE KARTY

Karta As Pucharów rozpoczyna przygodę w dworze Pucharów zwanych też Kielichami. Karta As Pucharów tak jak każde Asy, na które mówimy też Jedynki, wskazuje na początek pewnych spraw. A ponieważ do czynienia mamy z Pucharami, które jak już wiesz odnoszą się do kwestii emocjonalnych to sam As Pucharów może wskazywać na początek nowej relacji, miłość, czy też narodziny dziecka. Mówi się, że wszystkie Asy zawsze zwiastują dobre nowiny, a w przypadku Asa Denarów i Asa Kielichów są to na prawdę dobre wskazówki na nadchodzącą przyszłość. Na karcie As Pucharów zobaczyć możemy wyciągniętą z niebios dłoń, która w ręce trzyma jeden puchar. Z kielicha natomiast wylewa się obfitość szczęścia, miłości i powodzenia. Spójrz tylko na kartę As Kielichów i powiedz, czy czujesz to samo?

As Pucharów

KARTA W POZYCJI PROSTEJ

Karta As Pucharów w pozycji prostej mówi o uczuciach takich jak miłość, przyjaźń, czy też radość i zadowolenie. Karta zwiastuje początki i obfitość w sprawie, o którą pytasz. To pewnego rodzaju dar od losu, na który tak bardzo czekamy. Zdarza się jednak, że w pytaniu o relacje karta As Kielichów wskazuje na jednostronne uczucie (np. my kochamy kogoś, ale czy ktoś kocha nas – o to trzeba zapytać kolejną kartę). Może także mówić o sytuacji emocjonalnej lub o kimś to sam jest bardzo wrażliwy. Karta As Pucharów najczęściej jednak to istny dar od Boga i najszczęśliwsza karta w Tarocie. Zapowiada zmiany na lepsze oraz powodzenie w relacji, a także twórczość i płodność.

As Pucharów

KARTA W POZYCJI ODWRÓCONEJ

Co oznacza karta As Pucharów, gdy wypadnie w odwróceniu? W tej sytuacji karta tym bardziej może mówić o miłości bez wzajemności, a nawet zdradzie. Tak jak prosta karta As Kielichów wskazuje płodność tak odwrócona może mówić o problemach z poczęciem dziecka. Karta w cieniu wskazuje na nadmierną emocjonalność osoby, o którą pytamy, a także o przegapienie pewnej okazji, która może się nadarzyć. Wszystko zależy od Twojego pytania, jednak nawet w odwróconym położeniu karta As Pucharów nie zapowiada niczego tragicznego w pytanej sprawie, choć możesz spodziewać się rozczarowania. Popatrz na kartę As Pucharów i zastanów się co chce Ci odpowiedzieć na Twoje pytanie.

WYPOWIEDZ SIĘ

Wypowiadając się na stronie Tarot Online akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności kliknij w przycisk. AKCEPTUJĘ