Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w ikonę Tarot Online - iOS, a następnie w opcję Dodaj do ekranu początkowego.

Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w menu Plik, a następnie w opcję Dodaj do Docka.

Dostępna jest nowa wersja aplikacji Tarot Online. Aby dokonać aktualizacji kliknij tutaj lub odśwież tę stronę.

As Pucharów

Poznaj znaczenie karty Tarota As Pucharów

Znaczenie karty Tarota As Pucharów

Karta As Pucharów zwana także jako (Jedynka) As Kielichów to pierwsza z kart na dworze, w którym to znajdują się Puchary symbolizujące uczucia i pragnienia. Karta As Pucharów nie jest tutaj wyjątkiem, ponieważ jak żadna inna nawiązuje właśnie do sfery emocjonalnej oraz tak jak wszystkie jedynki w Tarocie mówi o początkach i czymś nowym w Twoim życiu. I tak więc As Pucharów w Tarocie może wskazywać na nową miłość lub też początkujące uczucie, narodziny dziecka, wszelkiego rodzaju gesty od ludzi oraz dary od losu. W klasycznej talii Tarota na karcie As Kielichów zostało to przedstawione w postaci wysuniętej z chmur ręki trzymającej złoty puchar. Wylewa się z niego woda symbolizująca ogrom Twoich emocji związanych z tą sprawą, a całość otoczona jest aureolą. Znajdujący się na nad kielichem gołąb z hostią w dziobie symbolizuje natomiast Ducha Świętego oraz Boską miłość zanurzoną w nim samym. To wszystko składa się nie tylko na piękny obraz, ale również niesamowicie pozytywne przesłanie tej karty, które zapowiada dobre nowiny oraz powodzenie w każdej pytanej sprawie, gdzie rodzi się nowy pomysł lub też działanie (choć na to wskazuje bardziej As Buław). As Kielichów to obfitość, szczęście oraz powodzenie w realizacji tego, co jest dla Ciebie w aktualnej chwili najważniejsze. Karta nawet w pozycji odwróconej nie zapowiada negatywnych wydarzeń.

Znaczenie karty As Pucharów w pozycji prostej

Gdy widzisz kartę As Pucharów w pozycji prostej to oznaka nadchodzącej obfitości na planie emocjonalnym. Karta zwiastuje zakochanie, czy też zauroczenie się, a nawet miłość względem drugiej osoby lub też nas samych. As Pucharów w prostej pozycji to także przyjaźń, ofiarowana nam przez kogoś pomoc lub też dar od samego Boga. Gdy w Twoim pytaniu wypada karta As Pucharów to należy interpretować ją jako pomyślny okres w pytanej sprawie nawet w sytuacji, gdy dotyczy ona spraw materialnych. To znakomity omen na wszelkie nowe projekty oraz pomysły szczególnie te, w których istotna jest kreatywność. As Pucharów w prostej pozycji to także szansa, którą musisz wykorzystać, aby odmienić swój los na lepsze. Zapowiada ona korzystne zmiany oraz zadowolenie w Twoim życiu, ale także mówi często o osobach bardzo emocjonalnych i wrażliwych. To najszczęśliwsza z kart Tarota, którą możemy w swoim pozytywnym znaczeniu stawiać na równo z kartą As Denarów. Może jednak czasem pokazać jednostronne uczucie bez wzajemności, dlatego do jej pełnej interpretacji potrzebnych jest więcej kart Tarota.

Znaczenie karty Tarota As Pucharów w pozycji prostej na miłość, seks i relacje

W pytaniach związanych z miłością, gdy karta As Pucharów znajduje się w pozycji prostej to nie ma lepszego znaku, który możesz otrzymać od losu. Zwiastuje ona bowiem miłość, szczęście, bliskość oraz pojednanie z bliskimi i ważnymi w Twoim życiu osobami. W przypadku, gdy jesteś aktualnie bez związku karta As Kielichów mówi o zupełnie nowym uczuciu oraz ekscytującej znajomości, która może przerodzić się w coś głębszego i trwalszego. To także oddanie i poświęcenie drugiej osobie, a nawet poczęcie dziecka. As Pucharów zapowiada napływ nowych pomysłów w związku, odrodzenie wcześniejszych uczuć oraz duchową przemianę, która odmieni Twój los na lepsze. Gdy w Tarocie widzisz kartę As Pucharów w pozycji prostej oznacza to najwyższy stan świadomości oraz miłości jaką możesz oferować drugiemu człowiekowi. Karta może przejawiać się także w wydarzeniach i sytuacjach, które wzbudzą w Tobie wielkie emocje, a jednocześnie będą pięknym wspomnieniem i szansą na radość oraz spełnienie uczuciowe. Sama w sobie opisuje jednak stosunek emocjonalnej tylko jednej osoby, dlatego interpretując ją w kwestii relacji należy najpierw zastanowić się czyją stroną w pytaniu reprezentuje As Kielichów.

Znaczenie karty Tarota As Pucharów w pozycji odwróconej

Karta odwrócony As Pucharów nie powinna być traktowana jako negatywne wydarzenia, a raczej utracone szanse na coś, co jest dla Ciebie bardzo ważne w danym momencie. Karta wskazuje na pewnego rodzaju rozczarowanie lub też miłość bez wzajemności. To także zdrada, która może zniszczyć istniejące uczucie lub też trudność z okazywaniem miłości drugiej osobie. W skrajnym przypadku karta As Kielichów w odwróceniu może mówić o materializmie oraz egoizmie. Z drugiej strony to często także nadmierna wrażliwość i emocjonalność, która od razu wylewa całą zawartą w pucharze wodę. Na planie bardziej przyziemnym karta odwrócony As Kielichów może wskazywać na trudność z zajściem w ciążę lub w pewnym sensie utratę cennej dla Ciebie rzeczy. Wszystko to może powodować niskie poczucie własnej wartości, a nawet zagubienie sensu własnego istnienia, choć tylko na krótką chwilę. W tej pozycji As Pucharów to także niestabilność, brak siły twórczej, ograniczoność, a w przypadku zdrowia osłabienie fizyczne.

Znaczenie karty Tarota As Pucharów w pozycji odwróconej na miłość, seks i relacje

Odwrócony As Pucharów najczęściej mówi o jednostronnym uczuciu, miłości bez wzajemności lub też odrzuceniu naszych starań przez osobę, o której względy się aktualnie staramy. Może także symbolizować nieumiejętność okazania uczuć bliskiej osobie lub nawet pewnego rodzaju oziębłość emocjonalną, która rani tych, którym na nas zależy. As Pucharów w odwróceniu w przypadku trwających relacji może mówić o tym, że ważniejsze od nich dla Ciebie są sprawy materialne, przyziemne, a w swoim działaniu kierujesz się egoizmem. Z tą kartą kojarzone są jednoznacznie wydarzenia, które niosą za sobą smutek i emocjonalne rozczarowanie. Może oznaczać to zbliżające się rozstanie lub też trudność w wejście w nową relację. Takie doświadczenia mogą sprawić, że nie będziesz w stanie okazywać swoich prawdziwych uczuć, a przez to zablokujesz możliwość doświadczania miłości z drugiej strony. Gdy widzisz kartę As Pucharów w pozycji odwróconej to należy zadać sobie pytanie nie tylko jakie uczucia łączą Cię z innymi osobami, ale także czy potrafisz kochać siebie. As Pucharów zapowiada trudności w stworzeniu nowego związku, co może być związane z problemem w zrównoważeniu swoich emocji. Karta może także mówić o nierealnych lub wygórowanych oczekiwaniach względem drugiej osoby.

Informacje o karcie Tarota As Pucharów

Inne nazwy karty Tarota As Pucharów

As Kielichów, Jedynka Pucharów, Jedynka Kielichów, Woda, Rdzeń Mocy Wody, Władca Głównych Sił Wody

Grupa karty Tarota As Pucharów

Małe Arkana, Puchary

Słowa kluczowe karty Tarota As Pucharów

Dar losu, szansa na realizację czegoś, co w danej chwili jest najważniejsze

Słowa kluczowe karty Tarota As Pucharów w pozycji prostej

Miłość, przyjaźń, radość, zakochanie, płodność, ciąża, twórczość, zaufanie w moc Boga, zmiany na lepsze

Słowa kluczowe karty Tarota As Pucharów w pozycji odwróconej

Miłość bez wzajemności, zdrada, niepłodność, niepokój emocjonalny, brak sensu życia, poczucie niskiej wartości

Kolory karty Tarota As Pucharów

Żółty, niebieski

Znaki zodiaku karty Tarota As Pucharów

Rak, Skorpion, Ryby

Planety karty Tarota As Pucharów

Księżyc

Żywioły karty Tarota As Pucharów

Woda

Dołącz do dyskusji

Dołącz do klubu, aby przeczytać komentarze i wziąć udział w dyskusji na temat As Pucharów.
Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania