Postaw
Tarota
Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Monety » Królowa Monet

Królowa Monet

Znaczenie karty Tarota Królowa Monet

urodzona w luksusie, zajmij się tym co ważne

Bardzo często królowa np. denarów kojarzy się nam jako kobieta, jednak nie zawsze w Tarocie karta ta musi wskazywać na płeć żeńską. Bywa tak, że karta Królowa Denarów pokazuje sytuację, która odpowiada żeńskiej symbolice lub też osobę, która posiada cechy kobiety (pamiętajmy, że składamy się zarówno z męskiej, jak i żeńskiej części umysłu). Królowa Denarów to kobieta, która lubi luksus oraz jest bardzo praktyczna. Karta Królowa Monet zwana jest małą Cesarzową, dlatego bardzo wiele jej cech odpowiada właśnie tej karcie Wielkich Arkanów Tarota. Królowa Denarów wskazuje zawsze na sprawy materialne, praktyczne oraz płodność w danej sprawie. To obowiązkowość, wytrwałość, cierpliwość oraz pracowitość. Karta jest doskonałym omenem na sprawy materialne ora zawodowe.

Znaczenie karty Tarota Królowa Monet w pozycji prostej

realistka, kobieta na stanowisku, praktyczna, majętna, przywiązana do wygody i dobrobytu, namiętna i wrażliwa, płodność, bezpieczeństwo finansowe

W pozycji prostej kartę Królowa Denarów można interpretować jako opis kobiety, która jest piękna, zadbana, lubi dobrobyt, luksus, a także jest sama w sobie pracowita. To Królowa, która pomaga Królowi Denarów w zarządzaniu majątkiem oraz w pomnażaniu zasobów. Karta zawsze zapowiada zwrot z inwestycji oraz dobre interesy. Królowa Monet w pozycji prostej to także symbol dobrej matki i żony. Praktycznej, oddanej, lecz także skupionej na swoich zadaniach. Kartę Królowa Denarów w przypadku opisu sytuacji należy interpretować dokładnie tymi samymi kategoriami. Zapowiada dobrobyt, spokój, stabilność, dobre inwestycje, powodzenie w interesach i pracy oraz dojrzałość.

Znaczenie karty Tarota Królowa Monet w pozycji odwróconej

prymitywna kobieta, skąpa, żądna pieniędzy, traktująca ludzi przedmiotowoĄ

Odwrócona Królowa Denarów to osoba, która swoją postawą może odstraszać innych. Skąpa, żądna pieniędzy, niestała w relacjach oraz leniwa lub nadmiernie skupiona na pracy kobieta. Odwrócona Królowa Denarów nie dba o siebie oraz o innych, a większość swojego czasu poświęca na sprawy finansowe, w których nie radzi sobie najlepiej. Karta w odwróceniu może więc zapowiadać gorszy moment finansowy, nieudane inwestycje, niezadowolenie oraz niechęć do innych osób. Karta może mówić także o problemach z zajściem w ciąże. A co Ty czujesz karty z Królowa Monet w negatywie?

Pozostałe informacje o karcie Królowa Monet

Inne nazwy karty Królowa Monet:

Królowa Pentakli, Królowa Denarów, Królowa Ziemskiego Tronu, Królowa Tronów Ziemi, Królowa Gnomów

Nazwa karty Królowa Monet w innych językach:

Queen of Pentacles, Queen of Coins

Kolory karty Królowa Monet:

żółty, zielony

Znaki zodiaku karty Królowa Monet:

Strzelec, Koziorożec

Planety karty Królowa Monet:

Księżyc

Żywioł karty Królowa Monet:

Ziemi

Dodaj komentarz

Wypowiadając się na stronie Tarot Online akceptujesz naszą Politykę Prywatności oraz Regulamin.

Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności oraz regulamin kliknij w przycisk. AKCEPTUJĘ