Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w ikonę Tarot Online - iOS, a następnie w opcję Dodaj do ekranu początkowego.

Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w menu Plik, a następnie w opcję Dodaj do Docka.

Dostępna jest nowa wersja aplikacji Tarot Online. Aby dokonać aktualizacji kliknij tutaj lub odśwież tę stronę.

Królowa Monet

Poznaj znaczenie karty Tarota Królowa Monet

Znaczenie karty Tarota Królowa Monet

Karta Królowa Denarów przedstawia siedzącą na tronie dojrzałą kobietę, wokół której znajduje się piękna przyroda pełna rozkwitających kwiatów. Obiema rękoma trzyma ona w swoich rękach jedną monetę i wpatruje się w nią pozostając zamyśloną, ale i zatroskaną. Królowa Monet to pierwsza kobieta na dworze monet, jednak sama w sobie może w pewnych okolicznościach symbolizować także płeć przeciwną. Jeżeli tak się stanie to karta ta będzie wskazywać na mężczyznę, który posiada żeńskie cechy przypisane karcie Królowa Denarów. W przypadku kobiety będzie natomiast wskazywać ona na kogoś kto lubi luksus, dostatnie życie, ale także kieruje się na co dzień praktycznym podejściem. Królowa Monet nie bez powodu nazywana jest w Tarocie jako mała Cesarzowa, ponieważ w swoim znaczeniu mocno nawiązuje właśnie do tej karty. Zwiastuje ona powodzenie w sprawach materialnych, a także pomnażanie już zdobytego majątku. Królowa Denarów jest ponadto pracowita, wytrwała, ale także cierpliwa. Wskazuje ona także na dobre zdrowie, a nawet płodność. Królowa Monet chętnie pomaga innym i potrafi rozsądnie gospodarować majątkiem swojego męża, którym jest Król Denarów.

Znaczenie karty Królowa Monet w pozycji prostej

Prosta Królowa Denarów wskazuje często na kobietę, która sama w sobie jest bardzo atrakcyjna oraz zadbana. Ponadto będzie ona mocno skupiona na sprawach materialnych stanowiąc doskonałe wsparcie dla swojego mężczyzny, a także bardzo często prowadząc własną firmę. Prosta Królowa Monet jest pracowita, a zarobione pieniądze chętnie inwestuje w odpowiedni dla siebie standard życia. Potrafi ona jednak podzielić się tym co posiada z innymi, a także jest ona bardzo dobrą matką oraz żoną. Pomimo tego, że podchodzi ona praktycznie do życia posiada w sobie także sporo namiętności oraz wrażliwości. Królowa Denarów w pozycji prostej może także wskazywać zamiast konkretnej osoby na określone sytuacje i w takim przypadku należy rozumieć ją jako udane inwestycje, czy też ogólne bezpieczeństwo materialne. Gdy wylosujesz tę kartę na swoje pytanie to będzie ona wskazywać na dobry okres, w którym możesz skrupulatnie realizować swoje dalsze cele, ale także zaznać pewnego spokoju. Karta w pozycji prostej może mówić także o udanej karierze zawodowej, niezależności oraz wysokim statusie społeczny, Przy innych pozytywnych kartach może być symbolem okresu rodzicielstwa.

Znaczenie karty Tarota Królowa Monet w pozycji prostej na miłość, seks i relacje

W sprawach związanych z miłością karta Królowa Denarów w pozycji prostej będzie symbolizować bardzo często matkę lub żonę, ale przede wszystkim kobietę, na której możesz polegać. Królowa Monet jest z natury życzliwa, ale także pewna siebie i hojna dla osób, na których jej zależy. Poradzi ona sobie w każdym zadaniu począwszy od prac domowych poprzez prowadzenie biznesu, a kończąc na pełnieniu roli dobrej kochanki. Z tego powodu jest ona bardzo atrakcyjna dla mężczyzn, którym nie jest jednak łatwo zdobyć jej uwagę, a tym bardziej serce. Królowa Monet w pozycji prostej nawiązuje do okresu w związku, w którym przeważa stabilizacja, a wy oboje czujecie się pewni siebie oraz pełni spokoju. Może ona zapowiadać także moment, w którym oboje udacie się na wakacje lub też pobyt w hotelu ze SPA. Karta Królowa Denarów w pozycji prostej jest także bardzo dobrym znakiem dla osób samotnych. W przypadku mężczyzn będzie ona zapowiadać spotkanie kobiety o cechach tej karty, która może odmienić Twoje uczuciowe i materialne na lepsze. Dla kobiet Królowa Monet w tej pozycji jest oznaką powodzenia u płci przeciwnej, ale także takiej sytuacji, w której czujesz się pewnie i możesz w pełni decydować o swoich losach. Prosta Królowa Denarów zapowiada dobre relacje z ludźmi pełne ufności i wsparcia.

Znaczenie karty Tarota Królowa Monet w pozycji odwróconej

Odwrócona Królowa Monet symbolizuje kobietę zgorzkniałą, ale także taką, która swoim zachowaniem może odpychać inne osoby. Będzie ona materialistką, dla której sprawy finansowe i praca są ważniejsze od bliskich relacji. Królowa Denarów w pozycji odwróconej nie będzie starała się o swój wygląd, a wynikać może to z jej lenistwa lub też problemów finansowych, które sprawiają, że nie może ona zapewnić sobie odpowiedniego standardu życia. Odwrócona Królowa Monet ponadto będzie skąpa, a także niestała w swoich uczuciach względem innych. Z drugiej strony może być ona czarująca, jednak jej intencje będą nieszczere. Jeżeli karta opisuje Twoją sytuację to będzie wskazywać ona na problemy z zarabianiem pieniędzy, gospodarowaniem posiadanym majątkiem, czy też ze strony osoby o takich cechach. To może z kolei prowadzić do utraty społecznego statusu, a także bycia zależnym od innych osób. Karta Królowa Denarów w pozycji odwróconej będzie także wskazywać na utratę poczucia bezpieczeństwa, co może spowodować u Ciebie skrajną potrzebę zrealizowania swoich celów kosztem innych osób. Odwrócona Królowa Monet może reprezentować także prostytucję, czy też seksualną.

Znaczenie karty Tarota Królowa Monet w pozycji odwróconej na miłość, seks i relacje

Na pytania związane z miłością odwrócona Królowa Denarów zapowiada problemy z kobietą reprezentowaną przez tę kartę. W przypadku stałej partnerki będzie to zazdrosna, a także niestabilna kobieta, dla której najważniejsze są kwestie materialne. Karta może także wskazywać na Twoje niezadowolenie oraz egoistyczne podejście do relacji z ludźmi. Odwrócona Królowa Monet może również wskazywać na próbę kontrolowania związku oraz partnera, a nawet dopuszczenia się oszustwa i zdrady. Dla osób które nie mają obecnie stałego związku karta zapowiada okres wzmożonych problemów w relacjach damsko-męskich oraz poczuciem własnej wartości. Wskazuje ona także na kogoś kto dla pieniędzy zajmuje się prostytucją. Pojawienie się tej karty w Twoim rozkładzie może zwiastować poznanie osoby o takich cechach. Jeżeli tak się stanie to musisz zachować ostrożność, ponieważ nawet jeżeli pozornie będzie ona wydawała się dla Ciebie kimś idealnym to w praktyce może okazać się, że Królowa Denarów będzie dążyła do pełnego zawładnięcia Twoim życiem. Jeżeli karta wskazuje na Ciebie to pamiętaj o tym, aby nie traktować ludzi przedmiotowo, ponieważ może poprowadzić Cię to do samotności. Kieruj się uczuciami oraz zacznij od pracy nad sobą zanim zaangażujesz się w nowy związek.

Informacje o karcie Tarota Królowa Monet

Inne nazwy karty Tarota Królowa Monet

Królowa Pentakli, Królowa Denarów, Królowa Ziemskiego Tronu, Królowa Tronów Ziemi, Królowa Gnomów

Grupa karty Tarota Królowa Monet

Małe Arkana, Monety

Słowa kluczowe karty Tarota Królowa Monet

Urodzona w luksusie, zajmij się tym co ważne

Słowa kluczowe karty Tarota Królowa Monet w pozycji prostej

Realistka, kobieta na stanowisku, praktyczna, majętna, przywiązana do wygody i dobrobytu, namiętna i wrażliwa, płodność, bezpieczeństwo finansowe

Słowa kluczowe karty Tarota Królowa Monet w pozycji odwróconej

Prymitywna kobieta, skąpa, żądna pieniędzy, traktująca ludzi przedmiotowo

Kolory karty Tarota Królowa Monet

Żółty, zielony

Znaki zodiaku karty Tarota Królowa Monet

Strzelec, Koziorożec

Planety karty Tarota Królowa Monet

Księżyc

Żywioły karty Tarota Królowa Monet

Ziemi

Dołącz do dyskusji

Dołącz do klubu, aby przeczytać komentarze i wziąć udział w dyskusji na temat Królowa Monet.
Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania