Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Monety » Królowa Monet

Królowa Monet

Królowa Pentakli, Królowa Denarów

Królowa Monet

Karta w pozycji prostej

Znaczenie kart Tarota - Królowa Monet
realistka, kobieta na stanowisku, praktyczna, majętna, przywiązana do wygody i dobrobytu, namiętna i wrażliwa, płodność, bezpieczeństwo finansowe

Królowa Monet

Karta w pozycji odwróconej

Znaczenie kart Tarota - Królowa Monet
prymitywna kobieta, skąpa, żądna pieniędzy, traktująca ludzi przedmiotowo

Królowa Monet

Znaczenie karty Tarota

Bardzo często królowa np. denarów kojarzy się nam jako kobieta, jednak nie zawsze w Tarocie karta ta musi wskazywać na płeć żeńską. Bywa tak, że karta Królowa Denarów pokazuje sytuację, która odpowiada żeńskiej symbolice lub też osobę, która posiada cechy kobiety (pamiętajmy, że składamy się zarówno z męskiej, jak i żeńskiej części umysłu). Królowa Denarów to kobieta, która lubi luksus oraz jest bardzo praktyczna. Karta Królowa Monet zwana jest małą Cesarzową, dlatego bardzo wiele jej cech odpowiada właśnie tej karcie Wielkich Arkanów Tarota. Królowa Denarów wskazuje zawsze na sprawy materialne, praktyczne oraz płodność w danej sprawie. To obowiązkowość, wytrwałość, cierpliwość oraz pracowitość. Karta jest doskonałym omenem na sprawy materialne ora zawodowe.

Królowa Monet

Karta w pozycji prostej

W pozycji prostej kartę Królowa Denarów można interpretować jako opis kobiety, która jest piękna, zadbana, lubi dobrobyt, luksus, a także jest sama w sobie pracowita. To Królowa, która pomaga Królowi Denarów w zarządzaniu majątkiem oraz w pomnażaniu zasobów. Karta zawsze zapowiada zwrot z inwestycji oraz dobre interesy. Królowa Monet w pozycji prostej to także symbol dobrej matki i żony. Praktycznej, oddanej, lecz także skupionej na swoich zadaniach. Kartę Królowa Denarów w przypadku opisu sytuacji należy interpretować dokładnie tymi samymi kategoriami. Zapowiada dobrobyt, spokój, stabilność, dobre inwestycje, powodzenie w interesach i pracy oraz dojrzałość.

Królowa Monet

Karta w pozycji odwróconej

Odwrócona Królowa Denarów to osoba, która swoją postawą może odstraszać innych. Skąpa, żądna pieniędzy, niestała w relacjach oraz leniwa lub nadmiernie skupiona na pracy kobieta. Odwrócona Królowa Denarów nie dba o siebie oraz o innych, a większość swojego czasu poświęca na sprawy finansowe, w których nie radzi sobie najlepiej. Karta w odwróceniu może więc zapowiadać gorszy moment finansowy, nieudane inwestycje, niezadowolenie oraz niechęć do innych osób. Karta może mówić także o problemach z zajściem w ciąże. A co Ty czujesz karty z Królowa Monet w negatywie?

Dodaj komentarz

Wypowiadając się na stronie Tarot Online akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności kliknij w przycisk. AKCEPTUJĘ