Postaw
Tarota
Postaw Tarota Online
Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Buławy » 10 Buław

10 Buław

Poznaj znaczenie karty 10 Buław

Znaczenie karty Tarota 10 Buław

rygor, przemoc

W 10 Buław kończy się droga tego koloru, a my, zmęczeni całą podróżą, wysiłkiem oraz działaniem musimy podjąć ostatni wysiłek, aby osiągnąć nasz cel. 10 Buław zwana też 10 Kijów lub 10 Pałek oznacza właśnie taki moment w życiu Pytającego, w którym dźwiga on ciężar, który sam sobie wcześniej narzucił. Może być to odpowiedzialność za wybraną ścieżkę kariery lub też aktualną sytuację w życiu. Na karcie 10 Buław mężczyzna zmęczony prze jednak do przodu pchając lub dźwigając wszystkie buławy na ostatniej drodze. Karta ta bardzo często wskazuje na fizyczne przemęczenie i zwiastuje ciężki okres, jednak należy pamiętać, że koniec tej trudnej drogi jest coraz bliższy.

Znaczenie karty Tarota 10 Buław w pozycji prostej

potrzeba wypoczynku, przeciążenie obowiązkami, odpowiedzialnością za coś lub kogoś, znalezienie się w pułapce odpowiedzialności za rodzinę, finanse, pracę, sukces staje się obciążeniem

W pozytywie 10 Buław wskazuje na sukces i realizację swoich zamierzeń nawet pomimo trudności. Oczywiście zawdzięczać będziesz to sobie. Karta zwraca uwagę na to, aby być wytrwałym, ponieważ koniec problemów jest bliski! W 10 Kijów widzimy także osobę, która wykonuje ciężką pracę fizyczną i może ona być w prostej pozycji tej karty związana np. z nową pracą. Karta może mówić także o dźwiganiu ciężaru relacji.

Znaczenie karty Tarota 10 Buław w pozycji odwróconej

zazdrość, kłamstwa, oszustwa, stanie na granicy wytrzymałości fizycznej lub emocjonalnej, zagrożenie chorobą

Odwrócona karta 10 Buław to oznaka zbliżającego się kryzysu, w którym może zabraknąć Ci energii, sił i wytrwałości w realizacji swoich celów. To także problemy, z którym nie można sobie poradzić, a w pracy np. brak możliwości rozwoju lub też nadmiar obowiązków narzucony np. przez szefa. 10 Buław w odwróconej pozycji to także oznaka choroby lub nawet przewlekłych problemów ze zdrowiem. 10 Pałek to także wszelkiego rodzaju uczucie obarczenia lub też przytłoczenia.

Pozostałe informacje o karcie 10 Buław

Inne nazwy karty 10 Buław
10 Kijów, 10 Pałek, Dziesiątka Buław, Dziesiątka Kijów, Dziesiątka Pałek, Władca Nacisku, Opresja
Nazwa karty 10 Buław w innych językach
Ten of Wands
Kolory karty 10 Buław
niebieski, pomarańczowy
Znaki zodiaku karty 10 Buław
Ogień
Planety karty 10 Buław
Saturn
Żywioł karty 10 Buław
Strzelec

Dodaj komentarz

Wypowiadając się na stronie Tarot Online akceptujesz naszą Politykę Prywatności oraz Regulamin.

2 komentarze

Katarzyna 05.02.2021 - 10:41

I jak tu nie wierzyć kartom.

Odpowiedz
Tarot Online 05.02.2021 - 12:58

Sami korzystamy wyłącznie z Tarota Online 💁‍♂️☺️

Odpowiedz

Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności oraz regulamin kliknij w przycisk. AKCEPTUJĘ