Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Buławy » 10 Buław

10 Buław

Znaczenie karty Tarota 10 Buław

rygor, przemoc

W 10 Buław kończy się droga tego koloru, a my, zmęczeni całą podróżą, wysiłkiem oraz działaniem musimy podjąć ostatni wysiłek, aby osiągnąć nasz cel. 10 Buław zwana też 10 Kijów lub 10 Pałek oznacza właśnie taki moment w życiu Pytającego, w którym dźwiga on ciężar, który sam sobie wcześniej narzucił. Może być to odpowiedzialność za wybraną ścieżkę kariery lub też aktualną sytuację w życiu. Na karcie 10 Buław mężczyzna zmęczony prze jednak do przodu pchając lub dźwigając wszystkie buławy na ostatniej drodze. Karta ta bardzo często wskazuje na fizyczne przemęczenie i zwiastuje ciężki okres, jednak należy pamiętać, że koniec tej trudnej drogi jest coraz bliższy.

Znaczenie karty Tarota 10 Buław w pozycji prostej

potrzeba wypoczynku, przeciążenie obowiązkami, odpowiedzialnością za coś lub kogoś, znalezienie się w pułapce odpowiedzialności za rodzinę, finanse, pracę, sukces staje się obciążeniem

W pozytywie 10 Buław wskazuje na sukces i realizację swoich zamierzeń nawet pomimo trudności. Oczywiście zawdzięczać będziesz to sobie. Karta zwraca uwagę na to, aby być wytrwałym, ponieważ koniec problemów jest bliski! W 10 Kijów widzimy także osobę, która wykonuje ciężką pracę fizyczną i może ona być w prostej pozycji tej karty związana np. z nową pracą. Karta może mówić także o dźwiganiu ciężaru relacji.

Znaczenie karty Tarota 10 Buław w pozycji odwróconej

zazdrość, kłamstwa, oszustwa, stanie na granicy wytrzymałości fizycznej lub emocjonalnej, zagrożenie chorobą

Odwrócona karta 10 Buław to oznaka zbliżającego się kryzysu, w którym może zabraknąć Ci energii, sił i wytrwałości w realizacji swoich celów. To także problemy, z którym nie można sobie poradzić, a w pracy np. brak możliwości rozwoju lub też nadmiar obowiązków narzucony np. przez szefa. 10 Buław w odwróconej pozycji to także oznaka choroby lub nawet przewlekłych problemów ze zdrowiem. 10 Pałek to także wszelkiego rodzaju uczucie obarczenia lub też przytłoczenia.

Pozostałe informacje o karcie 10 Buław

Inne nazwy karty 10 Buław:

10 Kijów, 10 Pałek, Dziesiątka Buław, Dziesiątka Kijów, Dziesiątka Pałek, Władca Nacisku, Opresja

Nazwa karty 10 Buław w innych językach:

Ten of Wands

Kolory karty 10 Buław:

niebieski, pomarańczowy

Znaki zodiaku karty 10 Buław:

Ogień

Planety karty 10 Buław:

Saturn

Żywioł karty 10 Buław:

Strzelec

Dodaj komentarz

Wypowiadając się na stronie Tarot Online akceptujesz naszą Politykę Prywatności oraz Regulamin.

Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności kliknij w przycisk. AKCEPTUJĘ