Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w ikonę Tarot Online - iOS, a następnie w opcję Dodaj do ekranu początkowego.

Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w menu Plik, a następnie w opcję Dodaj do Docka.

Dostępna jest nowa wersja aplikacji Tarot Online. Aby dokonać aktualizacji kliknij tutaj lub odśwież tę stronę.

10 Buław

Poznaj znaczenie karty Tarota 10 Buław

Znaczenie karty Tarota 10 Buław

Na karcie 10 Buław widzimy mężczyznę, który ma na sobie czerwoną tunikę, a w swoich rękach niesie dziesięć kijów. W oddali widzimy miasto, do którego zmierza, co symbolizuje zbliżający się koniec trudności. Dziesięć buław znajdujących się w jego rękach są jednak ta tyle ciężkie, że mężczyzna ten musi włożyć sporo wysiłku, aby dotrwać do końca podróży. W swoim znaczeniu karta 10 Buław wskazuje bardzo często na moment przeciążenia, a czasem wręcz fizycznego wyczerpania. Wynika to z nagromadzonych problemów, którym musisz ostatecznie stawić czoła zanim osiągniesz zrealizujesz swój plan. 10 Buław w Tarocie wskazuje bardzo często także na samotną walkę z przeciwnościami losu, jednak zawsze wynika ona z naszego wyboru. Pomimo tego, że kije te mogą zostać w każdej chwili porzucone, to jednak osoba na karcie 10 Buław nie planuje się poddać. Karta 10 Buław nawiązuje więc do dźwiganego ciężaru na planie mentalnym w odniesieniu do pracy, ale też relacji osobistych. Zapowiada ona bardzo trudny okres w Twoim życiu, w którym pomimo zmęczenia musisz wykazać się wytrwałością na ostatniej prostej do celu. Zachęca jednak ona także do chwilowego wypoczynku i regeneracji swoich sił.

Znaczenie karty 10 Buław w pozycji prostej

Karta 10 Buław w pozycji prostej wskazuje na ciężką drogę do celu. Pomimo dużego obciążenia psychicznego oraz fizycznego jesteś jednak w stanie ją ukończyć. Towarzyszące Ci w tej sytuacji problemy mogą wynikać z pracy, czy też związku, a u Ciebie powodować poczucie nadmiaru obowiązków i pewnego rodzaju przytłoczenie. Karta 10 Buław w pozycji prostej wskazuje jednak na to, że gdy tylko będziesz dalej podążać obraną ścieżką oraz wykażesz się odpowiednią wytrwałością osiągniesz sukces. Prosta 10 Buław symbolizuje także sytuacje, w której bierzesz zbyt wiele na swoje barki oczekując od siebie czasami więcej niż możesz udźwignąć. Jeżeli jednak czujesz się na siłach, aby sprostać tej sytuacji to postaraj się choć na chwilę odpocząć nie porzucając jednak obranych wcześniej celów. 10 Buław w pozycji prostej bardzo często mówi o fizycznym przeciążeniu, czy nawet chorobie. Karta wskazuje na sytuacje, w których wcześniej rozpoczęte działania pomimo dobrego planu przyniosły Ci nieoczekiwane i spore problemy. Postaraj się przezwyciężyć obecne trudności, opóźnienia i towarzyszący tym wydarzeniom stres, a na końcu drogi otrzymasz zasłużoną nagrodę.

Znaczenie karty Tarota 10 Buław w pozycji prostej na miłość, seks i relacje

W pytaniach na miłość i relacje intymne karta 10 Buław w pozycji prostej zapowiada trudny okres, który najprawdopodobniej doprowadzi Cię do skraju fizycznej i psychicznej wytrzymałości. Problemy oraz obowiązki, z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć w relacji będę powodować u Ciebie przytłoczenie, a także ogromny stres. Karta wskazuje także na sytuację, w której związek nie daje Ci powodów do radości, a jedynie każdego dnia dokłada kolejny ciężar w i tak trudnej drodze. Nie możesz jednak liczyć obecnie na wsparcie drugiej osoby, co jeszcze bardziej utrudnia Ci samotną walkę. Prosta 10 Buław może mówić także o sytuacjach, w których Twoje problemy na innych polach życia są tak znaczące, że odbija się to negatywnie na Twoim związku. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy partnera, który może choćby mentalnie odciążyć Cię z obecnych problemów. Jeżeli nie znajdujesz się obecnie w związku to karta 10 Buław w pozycji prostej wskazuje na to, że zmagasz się z trudnym dla siebie okresem, który negatywnie odbija się na Twoim życiu uczuciowym. Codziennie obowiązki i walka z problemami sprawiają, że nie masz obecnie czasu, ani sił, aby skupić się na budowaniu nowych relacji. Prosta 10 Buław zachęca, aby oszczędzić energię i skupić się bardziej na ważnych dla Ciebie związkach.

Znaczenie karty Tarota 10 Buław w pozycji odwróconej

Karta 10 Buław w pozycji odwróconej zapowiada nadchodzące wydarzenia, które mogą być dla Ciebie niebezpieczne. Psychiczne oraz fizyczne przeciążenie, którego obecnie doświadczasz może z kolei doprowadzić Cię do utraty zdrowia. Karta sama w sobie wskazuje także na sytuacje, w których nie jesteś w stanie udźwignąć obecnych problemów życiowych. Pomimo tego nadal próbujesz wykonać swoją pracę do końca, chociaż obrana droga nie daje Ci już więcej satysfakcji. Odwrócona 10 Buław wskazuje ponadto na możliwość doświadczania oszustwa, kłamstwa i próby wykorzystywania Cię do własnych celów przez inne osoby. Z drugiej strony karta 10 Buław w pozycji odwróconej może mówić także o tym, że na Twojej drodze było tak wiele problemów, że nie chcesz już dłużej nią podążać. Do zmiany Twojej decyzji nie przekona Cię nawet sukces będący w zasięgu Twojej ręki dlatego, jeżeli właśnie tak się czujesz to będzie to dla Ciebie najlepsza decyzja. W trudnych sytuacjach ważne jest, aby umieć czasami odpuścić zrzucając z siebie zbędny ciężar oraz zbyt dużą odpowiedzialność. Karta 10 Buław w pozycji odwróconej zachęca więc, aby porzucić wszystko to co Cię ogranicza oraz nie służy więcej Twojemu dobru.

Znaczenie karty Tarota 10 Buław w pozycji odwróconej na miłość, seks i relacje

Odwrócona 10 Buław w pytaniach na relacje wskazuje na Twoje psychiczne i fizyczne przeciążenie, które może prowadzić do całkowitego porzucenia aktualnego związku. Obecny problemy powodują u Ciebie tak wielki stres i przytłoczenie, że zamiast je rozwiązać unikasz wzięcia odpowiedzialności za wasze wspólne życie. Karta 10 Buław w pozycji odwróconej może także mówić, że próbujesz dźwignąć na swoich barkach cały ciężar trwającej relacji. Robisz tak pomimo tego, że tak naprawdę nie potrafisz określić dokąd ona zmierza oraz czy ma to jeszcze jakiś sens. Z drugiej strony odwrócona 10 Buław może także wskazywać na czas, w którym wreszcie potraficie dzielić pomiędzy sobą wzajemne obowiązki dzięki czemu obecna podróż będzie dla was łatwiejsza. W takiej sytuacji 10 Buław w pozycji odwróconej zapowiada w związku powrót szczęścia oraz uwolnienie się z dotychczasowych problemów. Jeżeli nie jesteś aktualnie w stałej relacji to karta 10 Buław w pozycji odwróconej wskazuje na czas w Twoim życiu, w którym znów zaczniesz poznawać nowe osoby. To z kolei może sprawić, że odzyskasz utracone dotąd siły i zyskasz szansę na nową relację. Zapewnij sobie w tym trudnym czasie więcej radości i wolności w działaniu, a w przypadku stałej relacji naucz się dzielić swoje problemy oraz szczęście z drugą osobą.

Informacje o karcie Tarota 10 Buław

Inne nazwy karty Tarota 10 Buław

10 Kijów, 10 Pałek, Dziesiątka Buław, Dziesiątka Kijów, Dziesiątka Pałek, Władca Nacisku, Opresja

Grupa karty Tarota 10 Buław

Małe Arkana, Buławy

Słowa kluczowe karty Tarota 10 Buław

Rygor, przemoc

Słowa kluczowe karty Tarota 10 Buław w pozycji prostej

Potrzeba wypoczynku, przeciążenie obowiązkami, odpowiedzialnością za coś lub kogoś, znalezienie się w pułapce odpowiedzialności za rodzinę, finanse, pracę, sukces staje się obciążeniem

Słowa kluczowe karty Tarota 10 Buław w pozycji odwróconej

Zazdrość, kłamstwa, oszustwa, stanie na granicy wytrzymałości fizycznej lub emocjonalnej, zagrożenie chorobą

Kolory karty Tarota 10 Buław

Niebieski, pomarańczowy

Znaki zodiaku karty Tarota 10 Buław

Strzelec

Planety karty Tarota 10 Buław

Saturn

Żywioły karty Tarota 10 Buław

Ogień

Dołącz do dyskusji

Dołącz do klubu, aby przeczytać komentarze i wziąć udział w dyskusji na temat 10 Buław.
Katarzyna
Katarzyna 2021.02.05 - 10:41

I jak tu nie wierzyć kartom.

Tarot Online
Tarot Online 2021.02.05 - 12:58

Sami korzystamy wyłącznie z Tarota Online 💁‍♂️☺️

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania