Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Buławy » 3 Buław

3 Buław

3 Buław

Karta w pozycji prostej

Znaczenie kart Tarota - 3 Buław
sukces w przedsięwzięciach, wsparcie ze strony przyjaciela, solidna podstawa do działania, pogodzenie się z przeszłością, dojrzałość, podróż, emocjonalna dojrzałość, realizacja zamierzeń

3 Buław

Karta w pozycji odwróconej

Znaczenie kart Tarota - 3 Buław
prześladowanie przeszłością, stagnacja, brak zaufania do siebie, odwołanie podróży, problemy są większe niż się wydaje

3 Buław

OGÓLNE ZNACZENIE KARTY

3 Buław, czyli gdzie się dwóch się bije tam trzeci korzysta. To tylko jednak metafora, bowiem tarotowe Trójki nie mówią o bójce, a perspektywicznym działaniu na przyszłość. Często 3 Buław może wskazywać tak jak też 3 Denarów, Monet lub Mieczy na zaangażowanie 3 osób lub 3 stron. Sama Trójka Buław (Kijów, Pałek) jest jednak spokojną kartą wskazującą na długofalowe plany Pytającego, który oczekuje często na rezultaty podjętych działań w pierwszych kartach Buław. Na karcie 3 Buław widzimy stojącą osobę, która patrzy pewnie na przyszłość oczekując tego co przyniesie. Sama karta jednak nie wskazuje na żaden ruch w przeciwieństwie do Asa Buław. Karta 3 Buław może wskazywać także na pewnego rodzaju negocjacje, handel oraz pewne działanie, a także stabilną sytuację.

3 Buław

KARTA W POZYCJI PROSTEJ

W prostym położeniu 3 Buław oznacza, że energia tej karty współgra z Pytającym w danej kwestii i oznacza dobrze rokowania w pytanej sprawie w najbliższej przyszłości. Niezależnie od tego, czy Pytający porusza kwestię miłości, finansów, czy też zdrowia, prosta Trójka Buław mówi: oczekuj dobrych rezultatów i zaplanuj swoje działania!

3 Buław

KARTA W POZYCJI ODWRÓCONEJ

Odwrócona 3 Buław to niezbyt dobre przesyłanie dla osób, które wyczekują w najbliższej przyszłości rezultatów swoich działań. Może ona bowiem mówić o wręcz nierealnych planach jak i braku zaufania do nadchodzącej przyszłości. Wskazuje także ona na podstępne lub przymuszone działanie, które prowadzić może do zmiany planów lub podporządkowania się innym osobom. 3 Buław może oznaczać konieczność zrewidowania swoich planów i działań oraz rozwiązanie obecnej sytuacji poprzez ponowne przepracowanie energii tej karty, szczególnie jeżeli powtarza się ona w rozkładach.

WYPOWIEDZ SIĘ

Wypowiadając się na stronie Tarot Online akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności kliknij w przycisk. AKCEPTUJĘ