Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w ikonę Tarot Online - iOS, a następnie w opcję Dodaj do ekranu początkowego.

Aby zainstalować aplikację Tarot Online na tym urządzeniu kliknij w menu Plik, a następnie w opcję Dodaj do Docka.

Dostępna jest nowa wersja aplikacji Tarot Online. Aby dokonać aktualizacji kliknij tutaj lub odśwież tę stronę.

Paź Pucharów

Poznaj znaczenie karty Tarota Paź Pucharów

Znaczenie karty Tarota Paź Pucharów

Paź Pucharów zwany także jako Giermek Pucharów lub po prostu Paź Kielichów to pierwsza dworska karta Tarota związana z Pucharami. Sama karta Paź Kielichów przedstawia młodzieńca, który w jednej ręce trzyma piękny żółty puchar, z którego wystaje ryba. Ewidentnie zamierza on go komuś podarować, co bardzo często symbolizuje pewnego rodzaju zaproszenie, czy też pomoc. Osoba na karcie Paź Kielichów stoi nad brzegiem bezkresnej wody co samo w sobie symbolizuje ogrom uczuć związanych z tą kartą. Giermek ten ubrany jest w niebieską tunikę, która z kolei ozdobiona jest kwiatami lotosu wskazujących na czystość jego uczuć. Paź Kielichów jak wszystkie giermki w Tarocie wskazuje na osoby młode lub takie, które w danej sprawie odgrywają mniej istotną rolę. Jest to postać bardzo emocjonalna, urocza, a nawet kokieteryjna dzięki czemu potrafi zjednoczyć sobie przyjaciół, a także zawrzeć nowe ekscytujące znajomości. Chociaż na dworze Kielichów ważniejszy jest od niego Rycerz Pucharów, to jednak ogrywa on istotną rolę, ponieważ zapowiada nowe doznania w sferze emocjonalnej na dworze, na którym rządzi Król Pucharów i Królowa Pucharów.

Znaczenie karty Paź Pucharów w pozycji prostej

Karta Paź Pucharów w pozycji prostej to bardzo pozytywny znak w Tarocie i w żadnej sytuacji nie wskazuje on na negatywne wydarzenia w Twoim życiu. Gdy wylosujesz kartę Paź Kielichów to wiedz, że w najbliższym czasie czeka Cię miła propozycja, a może nawet zaproszenie na romantyczne spotkanie. Może ono wyjść z inicjatywy kogoś młodszego lub samo w sobie stanowić drobny, aczkolwiek odczuwalny gest w waszej relacji. Karta Giermek Kielichów wskazuje także na dawanie i otrzymywanie wszelkiego rodzaju prezentów, czy też pojednanie się z bliską osobą. Będą więc to wydarzenia dla Ciebie bardzo miłe, a sama karta w pozycji prostej zapowiada akceptację otrzymanej oferty. Paź Kielichów to niewinny flirt, randka albo po prostu subtelna bliskość, która wzbudzi w was intensywne uczucia. To wszelkiego rodzaju wydarzenia, które rozbudzą Cię na planie emocjonalnym, a same w sobie mogą wiązać się z fizycznym zbliżeniem. Największą wadą tej karty jest ulotność chwili, którą zapowiada. Są to więc raczej krótkie epizody, które wcale nie muszą (ale mogą) przerodzić się w coś trwałego. Paź Kielichów bardzo często także nawiązuje do dzieci, które same w sobie działają spontanicznie.

Znaczenie karty Tarota Paź Pucharów w pozycji prostej na miłość, seks i relacje

Karta Paź Kielichów w pozycji prostej to szczególnie pozytywny omen w przypadku spraw uczuciowych, ponieważ należy ona do żywiołu wody, który rządzi sferą emocjonalną. Karta Giermek Kielichów w pozycji prostej mówi więc o pełnej gotowości do dawania, ale także otrzymywania uczuć od drugiej osoby. Choć sama postać jest młoda, a jej gest niewielki to jednak kryją się za tym ogromne pokłady emocjonalności. Może więc karta ta wskazywać na wrażliwość, ale także kreatywność oraz kierowanie się intuicją. Same uczucia prezentowane przez kartę Paź Kielichów są bardzo niewinne, ale także uwodzicielskie względem drugiej osoby. Paź Kielichów w życiu kieruje się zdecydowane swoimi emocjami, które też stanowią też dla niego swego rodzaju pole do nowych doświadczeń. Wszelkie wydarzenia reprezentowane przez kartę Paź Pucharów są spontaniczne i łagodne, a on sam bywa marzycielem pragnącym nic więcej niż tylko bliskości z drugą osobą. W pewnych sytuacjach karta Giermek Pucharów może wskazywać także na narodziny nowego uczucia, ale najczęściej będzie to odroczenie uczuć lub też zakończeniu konfliktowej sytuacji. Skorzystaj z szansy, którą otrzymasz od takiej osoby i wykorzystaj nadchodzące w Twoim życiu wydarzenia, ponieważ będą one zapowiedzą poprawy na planie uczuciowym.

Znaczenie karty Tarota Paź Pucharów w pozycji odwróconej

Odwrócony Paź Kielichów podobnie jak w pozycji prostej cały czas wskazuje na ofertę, jednak w tej sytuacji spotkamy się z odmową jej przyjęcia lub też sami nie będziemy chcieli z niej skorzystać. Spotkanie symbolizowane przez kartę Giermek Pucharów może więc być odwołane lub też przełożone na inny termin. Chociaż wciąż czeka na Ciebie obiecana przyjemność i bliskość, którą może zaoferować Ci Paź Kielichów, to jednak nie będzie Ci to dane tak szybko jak tego oczekujesz. Może także okazać się, że za spotkaniem kryje się pewnego rodzaju podstęp, a same uczucia, które prezentuje Ci Paź Pucharów są iluzoryczne. Jako że Giermek Kielichów lubi kokietować, to może okazać się, że jego słowa nie mają zbyt wielkiego pokrycia w działaniach, a on sam nie jest dojrzały emocjonalnie. Karta w pozycji odwróconej może wskazywać także na osobę, która jest nieszczęśliwie zauroczona albo mężczyznę, który jest tzw. pantoflarzem. Z bardziej praktycznej strony życia odwrócony Paź Kielichów może wskazywać na trudność z realizacją zamierzeń, które z jakiegoś powodu mogą nie dawać Ci satysfakcji. Uważaj na to, aby nie przesadzić z alkoholem i imprezowym trybem życia.

Znaczenie karty Tarota Paź Pucharów w pozycji odwróconej na miłość, seks i relacje

Odwrócony Paź Kielichów to postać, która może w relacjach być wstydliwa, a nawet niezdecydowana. Być może trudno określić mu swoje uczucia, co do których sam nie jest pewien, jednak wciąż będzie starał się on wywrzeć na Tobie jak najlepsze wrażenie. Należy jednak uważać, ponieważ może okazać się, że Paź Kielichów w pozycji odwróconej ma nie tylko problem z wyznawaniem uczuć, ale także z dojrzałością emocjonalną. Należy więc bardzo ostrożnie podchodzić do wszelkiego rodzaju obietnic i ofert, które padają z ust takiego młodzieńca, ponieważ w efekcie mogą okazać się one złudne, a nawet fałszywe. Bliskie relacje z osobą o cechach karty Paź Kielichów mogą należeć do trudnych i niestabilnych. Jest to więc bardzo dobry kandydat na romantyczne spotkanie, czy krótki flirt, ale nie należy oczekiwać od niego tego, że stworzy z Tobą stabilny związek. Jest to osoba raczej w typie tzw. łamacza serc, a Ty możesz po prostu okazać się jedną z jego ofiar. Dla osób samotnych odwrócony Giermek Pucharów wskazuje na niezadowolenie w sprawach emocjonalnych oraz brak wzajemności ze strony płci przeciwnej w podjętych działaniach. Nie pozwól jednak, aby odrzucenie, którego aktualnie doświadczasz, zamknęły Cię w bańce strachu przed nowym zaangażowaniem się.

Informacje o karcie Tarota Paź Pucharów

Inne nazwy karty Tarota Paź Pucharów

Paź Kielichów, Walet Pucharów, Walet Kielichów, Giermek Pucharów, Giermek Kielichów, Paź, Walet, Giermek, Księżniczka Kielichów, Księżniczka Pucharów, Księżniczka Wód Lotosu, Księżniczka z Pałacu Wielkie Wody, Lotos Pałacu Toni, Księżniczka i Cesarzowa Nimf i Rusałek

Grupa karty Tarota Paź Pucharów

Małe Arkana, Puchary

Słowa kluczowe karty Tarota Paź Pucharów

Pełna gotowość do dawania uczuć, wolność emocjonalna, wrażliwość, bogactwo uczuć, wrażliwość, intuicyjne określanie przyczyny problemu, gotowość do niesienia pomocy

Słowa kluczowe karty Tarota Paź Pucharów w pozycji prostej

Dzieci, młodzież, zaproszenie na imprezę, romantyczne spotkanie, spontaniczność, wrażliwość

Słowa kluczowe karty Tarota Paź Pucharów w pozycji odwróconej

Odwołanie spotkanie, oferta, zaproszenie jest pomyłką, uwiedzenie, iluzja, podstęp

Kolory karty Tarota Paź Pucharów

Żółty, niebieski

Znaki zodiaku karty Tarota Paź Pucharów

Waga, Skorpion, Strzelec

Planety karty Tarota Paź Pucharów

Wenus

Żywioły karty Tarota Paź Pucharów

Ogień

Dołącz do dyskusji

Dołącz do klubu, aby przeczytać komentarze i wziąć udział w dyskusji na temat Paź Pucharów.
3.49zl
3.49zl 2022.04.14 - 23:12

Dostałam kartę odwrócony paź pucharów kiedy spytałam się kiedy wróci osoba z którą mam zawieszony kontakt dla „uratowania” relacji i trochę nie rozumiem tego.

Tarot Online
Tarot Online 2022.04.14 - 23:15

Hej ☺️ zamów interpretację do tego pytania jeżeli chcesz dowiedzieć się co mówi w tej sytuacji Paź Pucharów.

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania