Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Małe Arkana » Puchary » Paź Pucharów

Paź Pucharów

Znaczenie karty Tarota Paź Pucharów

Paź Pucharów przedstawia młodzieńca, który trzyma w ręce piękny jeden puchar, a ubrany jest w niebiesko-złote szaty. To osoba wrażliwa i zdecydowanie emocjonalna (symbol pucharu oraz wzbudzonego za nim morza), która swoim urokiem potrafi zjednać sobie przyjaciół. Jak to wszystkie Pazie, także kielichowy, zapowiada początek dworskiej drogi koloru pucharów. Paź Kielichów ma daleką drogą do stania się Królem Kielichów, jednak jest zapowiedzią czegoś nowego w sferze emocjonalnej pytającego. Paź Pucharów to sympatyczna, urokliwa i fajna karta, która zapowiada zawsze fajne wydarzenia, które sprawiają uśmiech na twarzy.

Znaczenie karty Tarota Paź Pucharów w pozycji prostej

dzieci, młodzież, zaproszenie na imprezę, romantyczne spotkanie, spontaniczność, wrażliwość

W pozytywnym znaczeniu Paź Pucharów zawsze, ale to zawsze oznacza miłą propozycję. Może być to spotkanie, mały, lecz uroczy prezent, a nawet przeprosiny. Karta Paź Pucharów zapowiada gest jednej ze strony, który zawsze jest miły. Karta może mówić także o randce np. z młodszą osobą. Przedstawiać może dzieci i młodzież, a także takie cechy jak wrażliwość, czy też spontaniczność. To wszelkie rodzaju wydarzenia, które pobudzają emocje, a także związane z romantyczną sferą życia. Karta zawsze oznacza same pozytywy i nigdy nie ukazała mi żadnych wad lub ciemnych stron. Jedyną jej słabością jest to, że wydarzenie to jest krótki i nie ma większego znaczenia dla Twojego życia.

Znaczenie karty Tarota Paź Pucharów w pozycji odwróconej

odwołanie spotkanie, oferta, zaproszenie jest pomyłką, uwiedzenie, iluzja, podstęp

Odwrócony Paź Pucharów wypada mi zawsze, gdy umówione spotkanie jest odwołane lub np. opóźnione (ktoś przekłada termin lub godzinę). To wciąż przyjemna karta, lecz tutaj jakby nie wszystko pójdzie tak gładko jak tego oczekujesz. Odwrócony Paź Kielichów może mówić także o pewnej iluzji (w końcu to puchary) oraz nawet oszustwie, lecz nie groźnym, to kokietowanie i obiecywanie więcej niż można zaoferować. Karta może symbolizować kogoś kto jest zbyt emocjonalny oraz niechętnej do niesienia pomocy innym osobom. To także ktoś nieszczęśliwie zauroczony lub tzw. pantoflarz.

Pozostałe informacje o karcie

Paź Pucharów

Inne nazwy karty Paź Pucharów:

Paź Kielichów

Nazwa karty Paź Pucharów w innych językach:

Kolory karty Paź Pucharów:

Znaki zodiaku karty Paź Pucharów:

Planety karty Paź Pucharów:

Żywioł karty Paź Pucharów:

Dodaj komentarz

Wypowiadając się na stronie Tarot Online akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności kliknij w przycisk. AKCEPTUJĘ