Tarot Online » Znaczenie kart Tarota » Wielkie Arkana » Słońce

Słońce

Znaczenie karty Tarota Słońce

sukces, satysfakcja, tryumf, duma, swoboda, zakończenie ważnego etapu, nagroda, dobre zdrowie, pełna akceptacja siebie

Karta Słońce w Tarocie to bardzo dobry i optymistyczny omen. Ta należąca do rodziny Wielkich Arkanów karta Tarota wskazuje na nadchodzące chwile szczęścia, radość i spełnienia. Na karcie Słońce w Tarocie bardzo często widzimy dziecko na białym koniu, piękny ogród i oczywiście samo słońce. Karta Słonce symbolicznie i dosłownie wskazuje na momenty w życiu człowieka, w których wszystko idzie po jego myśli. Niezależnie od tego, jakie pytanie zadasz karcie Słońce, odpowiedź będzie zawsze dla Ciebie pomyślna. Słońce to znakomita karta na wszelkie nowe działania, ponieważ mówi o siłach witalnych oraz dobrej energii, która sprzyja Ci w tym momencie. Niestety, nawet tak piękna karta, jak Słońce ma swoją słabą stronę, bowiem jak to słońce, wschodzi i w pewnym momencie zachodzi, aby ustąpić miejsca Księżycowi. A więc nie licz na to, że dobra passa będzie trwała wieczność. Jednak nie martw się, to cykl życia, który ciągłe zatacza koło.

Znaczenie karty Tarota Słońce w pozycji prostej

szczęście, radość, spełnienie, optymizm, miłość, zdrowie, sukces, nowy etap w życiu, ciąża, szczęśliwe małżeństwo, zawarcie przymierza z przeszłością

Pozytywna lub prosta karta Słońce w Tarocie zwiastuje same dobre rzeczy. To karta spełnienia, realizacji, kreatywności oraz dużej energii w działaniu. Karta Słońce mówi także o dobrym okresie finansowym w życiu pytającego, o pełni zdrowia, a także pomyślności na każdym aspekcie życia, o który zapytasz Tarota Online. Karta Tarot przepowiada także popularność w życiu Pytającego oraz bycie w centrum uwagi. Korzystaj dobrze z energii karty Słońce, a zbierzesz dobre efekty swojej pracy. W pytaniach o związki karta zawsze mówi o szczęściu obu stron, związku pełnym spokoju, miłości, szczerości i zaufania. Nie zmarnuj tej szansy i żyj pełnią swego życia!

Znaczenie karty Tarota Słońce w pozycji odwróconej

zawód, rozczarowanie, egoizm, prześladowanie przeszłością, życie przeszłością, rozpad małżeństwa

W przypadku odwróconej karty Słońce, Tarot zawsze pokazywał mi straconą szansę. To np. sytuacja, gdy poznajesz kobietę lub mężczyznę spotykacie się, ale oboje nie wykorzystaliście danego wam momentu na rozwój waszej relacji. Wtedy karta Słońce mówi, iż słońce jest w odwrocie (zachodzie), czyli dla tego pytania szansa już minęła. Karta odwrócone Słońce wskazuje nie tyle na porażkę ile raczej zawód, rozczarowanie i opóźnienie w działaniu. Pamiętaj, słońce za jakiś czas znów wzejdzie ofiarując Ci kolejną szansę. Być może w innej relacji, pracy lub planach osobistych. Nie trać jednak nadziei i wykorzystaj odwrócone Słońce jako lekcję w swojej biografii życia.

Pozostałe informacje o karcie Słońce

Inne nazwy karty Słońce:

Władca Ognia Świata, Illuminatio, Pan Ognia

Nazwa karty Słońce w innych językach:

Le Solei, Die Sonne, Il Sole, Lord of the Fire of the World

Kolory karty Słońce:

pomarańczowy

Znaki zodiaku karty Słońce:

Lew

Planety karty Słońce:

Słońce

Żywioł karty Słońce:

Powietrze

Dodaj komentarz

Wypowiadając się na stronie Tarot Online akceptujesz naszą Politykę Prywatności oraz Regulamin.

Tarot-Online.com.pl używa pliki cookies. Jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności kliknij w przycisk. AKCEPTUJĘ